Announcement

Collapse
No announcement yet.

Testiranje 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Ako nije photoshop, onda su timovi rezbarili gume... Znam da se to ponekad radi u MotoGPu, kad je mokra staza, ali ne toliko da se isplati stavljati gume za mokro.

    Ono sto je fora je sto ovde to nema nikakvog smisla, osim da se proveri moguce ponasanje bolida sa ovakvom sarom na suvom. Ali nisu intermedium i wet pneumatici samo sa sarom, vec je i drugacija guma u pitanju...

    Zbunjen sam koliko i ti, ovo su samo misli koje mi prve padaju na pamet.

    Puno prekida sesije danas, ulje pravi neke probleme cini se.

    Comment


    • #62
      Završen je i drugi dan testiranja.Više krugova se danas prešlo nego juče.
      Rezultati:


      Izvor:
      http://f1tests.co.cc/2012.php
      Pomogao sam autoru sajta da se na sajt stavi i srpski prevod, eto da i mi imamo naš jezik na tom sajtu.
      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

      sigpic

      Comment


      • #63
        Originally posted by MarkedOne8 View Post
        Završen je i drugi dan testiranja.Više krugova se danas prešlo nego juče.
        Rezultati:


        Izvor:
        http://f1tests.co.cc/2012.php
        Pomogao sam autoru sajta da se na sajt stavi i srpski prevod, eto da i mi imamo naš jezik na tom sajtu.
        Marked kraljino Mada ce meni i dalje biti na engleskom

        Nisam danas nista gledao, bemti fax. Sta sam propustio
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #64
          I meni verovatno, ali eto da se nađe.Čisto iz ponosa prema domovini.

          Nego, gledajte ovo:
          ,,AMuS is reporting Whiting has been to each teams paddock, inspected their exhaust & deemed all legal."
          Neverovatno.Za Ferari sam 1000% siguran, a i Scarbs je rekao, da im je izduvni sistem ilegalan.Čak sam počeo i za MekLaren da sumnjam, jer su promenili sistem posle prikazivanja.MekLaren je možda ok, ali Ferarijev sistem niti je legalan niti je u dugu pravila.
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • #65
            Klasicna politika. Ferari ne bi ni pravio to da nije imao neke garancije da ce biti smatrano legalnim. Oko ovoga ce se dizati prasina mesec dana i onda ce svi imati, i zdravo dovidjenja. U koliko hoces da ce u Australiji isti izduv imati Zauber.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #66
              Ma neka se motori pale na kurble, neka idu na plin, na vodu... ma bilo šta, samo hoću kao i ostali da gledam koliko toliko pravednu F1 (jer u svetu ništa nije 100% pravedno).Eto, konkretno znate da ja navijam za Kimija i Lotus, ali trudim se da komentarišem objektivno.Rekao sam za Red Bulov sistem da je legalan i da je dobar, MekLarenov nije baš najbolji ali je ipak legalan dok Ferarijev sistem nije ni legalan ni u duhu pravila.I opet se ispostavilo da je FIA pojela ono što je israla, da izvinete.
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • #67
                Nigde u pravilima nisu pominjali to da karoserija ne moze da preusmerava izduvne gasove, a nisam ni siguran da to ima tolikog uticaja, ako im je to uopste cilj... Na nekoliko fotografija koje sam ja video, jer malo je dobrih iz tog ugla, izduvi idu na gore, blago su nagnuti, ali su nagnuti i vide se u potpunosti, tj. karoserija ih ne pokriva. Ja bih pre rekao da je ta karoserija tu da bi preusmerila vazduh koji ide oko sidepodova na dole i da ne kvari vazduh koji dolazi iznad bolida, a ne da preusmerava auspuhe...

                Inace super je ovo sto si uradio na f1tests, to je uvek lepo videti!

                Comment


                • #68
                  www.balkansimracing.com/forum

                  Real cars. Real racing. Dobrodosli

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by Iceman View Post
                    Ova slika je fotomontaza, odmah se vidi, Kimi nikome ne daje Magnum, pa cak ni da mu zapusi usta.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #70
                      a vidi mu pogled hahah..u sebi..to je moje..
                      www.balkansimracing.com/forum

                      Real cars. Real racing. Dobrodosli

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by MarkedOne8 View Post
                        Šumaher postavio odlično vreme ali u starom bolidu.I dalje ne znam da li koriste i dalje produvani difuzor.
                        Ovaj urednik sa autosporta kaze da su koristili specifikaciju bolida koja je vozena 2011-e(http://live.autosport.com/commentary.php/id/436-na 14:54).

                        Originally posted by Vanja #66 View Post
                        Ako nije photoshop, onda su timovi rezbarili gume... Znam da se to ponekad radi u MotoGPu, kad je mokra staza, ali ne toliko da se isplati stavljati gume za mokro.

                        Ono sto je fora je sto ovde to nema nikakvog smisla, osim da se proveri moguce ponasanje bolida sa ovakvom sarom na suvom. Ali nisu intermedium i wet pneumatici samo sa sarom, vec je i drugacija guma u pitanju...

                        Zbunjen sam koliko i ti, ovo su samo misli koje mi prve padaju na pamet.
                        Moguce da intermediate gume koriste samo za instalacioni krug,da ne bi bez potrebe trosili slick-ove.

                        Comment


                        • #72
                          Ima li budnih. Ja se smrzavam, ostali u Novom Sadu bez grejanja, ali se prati F1, danas nemam toliko toga na faxu. Evo vam jedan tekst za razonodu

                          http://peterwindsor.com/2012/02/08/n...jerez-testing/

                          Za sada prvi Perez, Bjansi se zakucao. Lep nacin da debituje
                          E sto se tice onih guma, zaboravih da napisem juce, za zadnje je verovatno tacno ono sto kaze dstroj, ali pogledajte prednje



                          One kao da se iz 2009. Mada mozda je ugao kamere takav.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • #73
                            Grozan trenutno ima 8 najbrzih krugova danas, odlicno za pocetak sto se tice Lotusa, mnogo toga obecava.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #74
                              Misliš iz 2008. pa u nazad?Slikovi su uvedeni 2009.
                              Ovo što dstroj kaže da se ne bi trošile mi logično zvuči.Najverovatnije ih koriste kada proveravaju osnovna podešavanja ali mislim da Pireli nije doneo gume za vlažnu stazu na ovim testiranjima u Herezu.Dostupne su im samo soft, medium i hard.Ni supersoft im nisu doneli.

                              Što se tiče Mercedesa, ne znam šta da mislim.Na nekim slikama im je klasičan izduvni sistem a negde se ne vidi i plus što ovi kažu da koriste full dizajn po 2011 pravilima.
                              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                http://www.justin.tv/slvaaron3_1#/w/2581943968/7

                                Aaaaaaaaaaa, ljudi video feed, ne mogu da verujem Ocajan je kvalitet, ali samo me zvuk i zanima

                                Da, mislio sam pre 2008. Malo mi se izmesalo, posle sam se setio da su 2009. uvedeni/vraceni slikovi
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X