Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fotografija dana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kao da je ovde dorucak bitan, pogled je savrsen

    Sent from my Z3 compact <3
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Haha, sve sve ali buhtle[emoji23]To su zemicke Vladane.

      Bane losi ti uslovi, cak ni more, odnosno Boka ne mogu da ih poniste.
      Trazi dalje, mislim drugu

      tt
      Last edited by miloolja; 22-02-17, 06:16.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Haha, sve sve ali buhtle[emoji23]To su zemicke Vladane.

        Bane losi ti uslovi, cak ni more, odnosno Boka ne mogu da ih poniste.
        Trazi dalje, mislim drugu

        tt
        Mogla si makar razvojit u dva posta a ne ovako, slomila si mi srce i to ovo moje veliko umjetničko hehe...

        Oglas i dalje stoji, ali đevojke prije nego što navalite za sve ostale važe druga pravila:
        -tolerancija na povećanje kilograma je 0 (nula) grama
        -za rodbinu imaju skype pa mogu tako da se gledaju
        -minimalna suma na karticu 200 000e
        -upoznavanje prije braka OBAVEZNO, jbg niste vi Olja!

        "I love to speak with Leonard
        He’s a sportsman and a shepherd
        He’s a lazy bastard
        Living in a suit ."
        Leonard Cohen

        Comment


        • Hahhahaa smejanje sa tobom uvek ne mogu da kažem da ipak nisam počastvovana, jer sam izuzeta iz gomile (dobro to figurativo shvati, malo je devojaka na forumu)... a da ti poželim više sreće, pa da lečiš rane. I dobro je što ne znaš moje uslove

          Što se tiče doručka i ostalih obeda sa pogledom, pogotovu na odmoru, ma koliko mi prijalo zelenilo bilo kojih planina, ništa ne može da mi zameni ovakav ili sličan pogled...

          Spoiler
          Još da je stvarno Pozitano
          I ne znam da li vam izbor hrane na stolu odgovra, meni je savršen



          Spoiler
          Last edited by miloolja; 22-02-17, 12:07.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Kao da je ovde dorucak bitan, pogled je savrsen

            Sent from my Z3 compact <3
            Pogled savršen, tim pre zato što je na.... Švajcarsku, ah?

            I meni fali lajk, posebno za ove dve zadnje što je Olja postavila, hrana mi je sasvim nebitna, možda neko lepo hladno vince, da upotpuni doživljaj.... Nije to lak život ali mogla bih se navići...
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Hahhahaa smejanje sa tobom uvek ne mogu da kažem da ipak nisam počastvovana, jer sam izuzeta iz gomile (dobro to figurativo shvati, malo je devojaka na forumu)... a da ti poželim više sreće, pa da lečiš rane. I dobro je što ne znaš moje uslove

              Što se tiče doručka i ostalih obeda sa pogledom, pogotovu na odmoru, ma koliko mi prijalo zelenilo bilo kojih planina, ništa ne može da mi zameni ovakav ili sličan pogled...

              Spoiler
              Još da je stvarno Pozitano
              I ne znam da li vam izbor hrane na stolu odgovra, meni je savršen



              Spoiler
              Odgovara izbor hrane ali ako mi das oba tanjira, ti uzivaj u pogledu Najvise mrzim kad odem u neki dobar restoran pa mi serviraju komadic mesa poprskan kecapom sa malo persuna. A cena 15 - 30 evra minimum. Dobro to uglavnom u Evropi mada I kod nas dolazi fensi kuhinja.
              Last edited by Indigo; 22-02-17, 12:33.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Ma pusti sada to.. ovo je kafee, što se mene tiče mogu i pržena jaja sa neke moje tarase na sličnom mestu ... i da, ja uživam u pogledu, a mogu i u vinu uz pogled, evo baš kao Larisa, a ti jedi iz oba tanjira.

                Evo može i skromije



                Upssss tema je jedna fotka.. izvinjavam se, situacija je prosto takva bila.
                Last edited by miloolja; 22-02-17, 12:46.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Haha, sve sve ali buhtle[emoji23]To su zemicke Vladane.

                  Bane losi ti uslovi, cak ni more, odnosno Boka ne mogu da ih poniste.
                  Trazi dalje, mislim drugu

                  tt
                  Iskreno se nadam da su buhtle
                  sigpic

                  Comment


                  • Ok, ali nisu

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Vladan ne zna sta su buhtle
                      Ili u CG, zemicke zovu buhtle [emoji3]
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Vidiš li smajli koji se smeje i koji si postavila, kako on tebi izgleda?

                        A ja sam pronašla svoju idealnu terasu i moram još nju da postavim i neću časna reč više nijednu fotku danas
                        Kill me

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Bojana me ispravlja koja ne zna sta su priganice, krompjerusa i smocani kacamak

                          Buhtle ne moraju da budu posute secerom u prahu, a onaj dorucak je presmijesan, ako nisu punjene nicim to je jedan od gorih dorucaka na svijetu. Ako su punjene necim eto buhtli.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ali znam razliku izmedju buhtle i zemicke

                            Sent from my Z3 compact <3
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Kažu ljudi doručak je najbitniji, pa kako da me ova sirotinja od doručka drži do ručka sitim

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                                Kažu ljudi doručak je najbitniji, pa kako da me ova sirotinja od doručka drži do ručka sitim
                                Tako je . Dorucak nije dorucak bez bureka, posmatrano sa aspekta Nislije

                                Comment

                                Working...
                                X