Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

    ATP danas ima ovo pre ulaska na home page.

    http://www.atptennis.com/1/en/home/

    ... kao i pricu o tome kako je Rafa dosao do 1. mesta i super video.

    http://www.atptennis.com/1/en/2008news/nadal_newno1.asp

    Comment


    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

      moya,hvala puno,divan video i clanak

      Comment


      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL







        Rafa 2008 do 18.08.2008






        Golden boy je postao zlatni #1
        Zasluzeno, no?




        Comment


        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

          cestitam Rafi na prvom mestu u ATP trci, sa zeljom da se zadrzi sto krace na tom mestu i prepusti isto Noletu.
          Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

          madden balkanska liga

          Comment


          • http://www.atptennis.com/1/en/home/http://www.atptennis.com/1/en/2008news/nadal_newno1.asp

            [/quote]



            Vamos Rafa

            Comment


            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

              ?estitke na #1

              Comment


              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                @ moya
                Super su slike i video ;)
                Trazite ljude koje biste voleli, to je tajna i uspeh citavog zivota...

                Comment


                • Comment


                  • [/quote]
                    Hoces reci da je najveci sportas danasnjice trazio autogram od Nadala?

                    Comment


                    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                      Da 8)

                      Comment


                      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                        Nakon duge vladavina jos od 2004 eto Federer je skinut sa prve pozicije,moj licno misljenje je da Federer dok je vladao nije imao bas najbolje konkurente,Hjuita,Blejka i Rodika,oni nisu sad nista u odnosu na Nadala,Djokovica i Mareja,kad je dobio konkurente Fed je poceo da pada,i to one prave,Nadal je jako brz i ima odlicnu tehniku,borben i zasluzio je da bude prvi,mislim da ce sad Federer da pocne da pada,naravno nadam se da ce ponovo da udje u svoju formu,ali mislim da je konkurencija sada verovali ili ne prejaka i za njega i to se primecuje,nadmocnost nekih drugih u odnosu na njega,eto Nadal je zauzeo prvo mesto,medjutim ne bih toliko garantovao da ce dugo ostati tamo,mnogi drugi teniseri prete,naravno i to je vec veliki uspeh,naporan rad se isplatio,ovo mu je bila divna godina nek nastavi tako,medjutim voleo bih da Djokovic i Marej ugroze Nadala,i da pobedi tenis,da konacno gledamo malo vise tenisa nego superiornosti kao u njoj u nekoliko prethodnih godina,ja cu kao i do sad za Djokovica navijati za svimm srcem,sada vise nego ikad jer me je odusevio koliko se borio da ova zemlja dobije medalju,volim ga i kao licnost,i kao tenisera i kao sto je duhovit,nadam se da ce biti jos pobeda za njega,tu je i Marej,koji konacno nakon dosta ulaganja u njega pocinje da daje rezultate,i on bi mogao da uradi puno,jedno je sigurno,bice uzbudljivog tenisa ovih godina.

                        P.S. Jel moze nekakvo ovako misljenje,sem slika,konferencija za stampu,izjava,clanaka,ljudi naucite da se malo izrazavate svojim osecanjima,kakvi clanci,nije ovo blog,ostavite svoja misljenja,budite objektivni,izrazite se i bez slika clanaka i toga svega sto kacite,zar nije bolje ;)

                        poz i cestitam svim teniserkama,i nadam se da cete uvaziti moj P.S.

                        Comment


                        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                          Nije mi jasno sta si mislio kad si rekao da konacno pobijedi tenis?!Fed nije igrao tenis?Pozz ;)
                          Oznoji se Tata sav,
                          bekendi ga strasno muce,
                          borio se kao lav!
                          al' mu ipak g.za puce!

                          Comment


                          • [/quote]
                            pa tu je i problem,samo je on igrao,moramo da se slozimo da dueli Feda Rodika i Hjuita nisu bili ni upola zanimljivi kao sad izmedju novajlija,zar ne ;)

                            Comment


                            • [/quote]

                              Comment


                              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                                [quote author=Keira link=topic=474.msg31333#msg31333 date=1219221668]
                                [/quote]
                                Duso draga Djokovic je tada ispao u prvom kolu kvalifikacija u Sarajevu ;)

                                Comment

                                Working...
                                X