Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

    Prvi set 6-3,vamos Rafa

    Comment


    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

      [quote author=Bella link=topic=474.msg31121#msg31121 date=1218968026]
      Oprosti samo na jednoj upadici molim te! , ali ne shvatam chime sam ja krshila pravila...dok me je dotichni svirepo pljuvao ovde ja sam odgovarala smehom i ni u jednom momentu nisam vredjala, psovala niti bilo shta...sem toga, nisam se sama upushtala u svadju, vec sam u odsustvu BEST-a reagovala samo ignorisanjem "choveka" i korishcenjem opcije "prijaviti uredniku", nije moja greshka shto sam kasno saznala da to urednik ne moze da prochita...chini mi se da sam jedino ja ovde jedno vreme se trudila da dotichnog obuzdam kako ne bi drugima remetio ovaj forum i skrnavio ga...
      no dobro...trebala sam verovatno da cutim sve vreme dok me je poredio sa raznoraznim stvarima...da su MOD-ovi odmah reagovali ja se ne bih ni javljala, ali poshto im je trebalo 2 dana ja sam morala da se branim...
      necu vishe off topic-ovati, bolje ikad nego nikad shto se tiche banovanja dotichnog...a shto se mene tiche ne morash da brinesh NE PAT, ja nikada nisam ni napadala ljude na onakav nachin chak i kad su govorili ono shto je nedopustivo za jednog civilizovanog choveka...
      eto, toliko, hvala pojedinima shto su imali srca... i kao shto PAT reche: nastavimo dalje sa normalnim zivotom, anomalije su uklonjene...
      [/quote]
      razvukli ste 2 strane prozivali se ili ne,jeste da te je on prozivao ali samo kontaktiraj nekog od nas da resimo to na svoj nacin,a ne da bez potrebe flejmujemo forum,zar ne?mislim da imas razloga da budes zadovoljna,lik vise nece dolaziti i zezati se ,ajde da se vratimo normalnom zivotu,i sledeci put nemojte samo da terate pravdu,pozovite drage modove i sve ce biti reseno ;)

      Comment


      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

        GOLD,GOLD FOR GOLDEN BOY

        [attachment deleted by admin]

        Comment


        • Comment


          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

            OLIMPIJSKI SAMPION, jos jedan istorijski podvig za Rafu i to dan pre nego sto ce i zvanicno postati novi No1. Moze li biti bolje. Savrseno je igrao, puno vinera, dobar servis, nijednom nije breaknut, spasao 2 set lopte. Gonzales je pokusao sve ali uzalud.

            Na pocetku igara sam ocekivao da ce rano izgubiti, pre svega zbog teskog zreba, umora ali i losih uslova tako da je ovaj trijumf jos vredniji.

            Sad konacno nedelju dana odmora, ako se to uopste tako moze nazvati.

            Comment


            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

              Fantasticno! Posle svega sto je uradio, osvojio je i zlatnu medalju, svaka cast!!

              Comment


              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                svaka cast!!!...malo je reci za ovu sezonu da je iz snova :o
                "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                Comment


                • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                  Hvala puno Danilo!

                  Comment


                  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                    Zlatni N1!!!
                    ..Jurisevica ne komentarisem..On covek kaze da je Spanija Republika..ustvari je mozda Kraljevina,ali to nije bitno(kako rece)...I ona glupa opaska:"Rafu ne morate voleti ,ali ga morate postovati"..Je li to on u svoje ime?? I cemu sve to?? Kakve veze to ima sa njegovom zlatnom medeljom??...Niciji uspeh ne treba omalovazavati...

                    Comment


                    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                      Jurisevic je i rekao da Rafa ima vise srece no pameti i ostao ziv, na taj nacin pokusava da umanji Rafin uspeh, ALI Rafa je osvojio zlatnu medalju, a jedan mali juriscevic treba da cuti, ako vec ne moze da kao covek bez ogradjivanja i propratnih zlobnih reci uputi CESTITKE NADALU!

                      Comment


                      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                        Svaka cast Rafi!!BRAVO!!! RAFA JE ZLATNI DECKO!!!! VAMOS RAFA!!!!!!!

                        Comment


                        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                          Svaka cast Nadalu.
                          Za svaku je pohvalu, sta je sve uspeo osvojiti u ovoj godini.
                          Jednom recju, divno.
                          Vamos Rafa!
                          Trazite ljude koje biste voleli, to je tajna i uspeh citavog zivota...

                          Comment










                          • Comment


                            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                              Bravoooo! Sta je covjek sve uspio da vrati danas,ali nije mu to prvi put.Sutra nije bas najbolji dan za nas,cudno ce biti kada vidimo broj 2 ispred Rogerovog imena. :-[
                              Oznoji se Tata sav,
                              bekendi ga strasno muce,
                              borio se kao lav!
                              al' mu ipak g.za puce!

                              Comment


                              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                                ^^^Utoliko vece hvala na ovoj chestitci!!! :-* :-* :-*

                                Comment

                                Working...
                                X