Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Comment


      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

        A ja sam lepo rekla da ce Novak uzeti bronzu i bila sam upravu kad sam verovala da moze da pregrmi ono od juche...ako se ne varam vi ste rekli da nece ustati iz kreveta...toliko

        Comment


        • Comment


          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

            dje si bella izzrode ...na twoju zalost nowak je bronzani..MOJ UJAK !! Znas li ,da mi je nowak ujak! OStroga mi!

            Comment


            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

              Ne vdim shto je na moju zalost ako sam ja tako prognozirala...ne znash ti bash ko ti glavu nosi...

              Comment


              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                ti si nawijala juce za nadala ,kontas..nawijala si protiw swoje zemlje,zato si izrod! kuchko jedna!

                Comment


                • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                  Budi veoma pazljiv sa svojim rechnikom, nauchi Srpski jezik i pravopis pa se javi i otkachi me se vishe, smarash za dve medalje...

                  Comment


                  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                    widji,nemas pojma o ziwotu jadna nebila..pojma nemas..wjeruj mi ,ne bi te lagao)))

                    Comment


                    • [/quote]
                      ovo je apsolutno glup post a sa glupim ljudima(izvinjavam se na izrazu ali takav utisak sticem) necu da trosim reci

                      Peace takodje

                      Comment


                      • [/quote][/quote]



                        [quote author=dule link=topic=479.msg30223#msg30223 date=1218383925]
                        ja licno ne wjerujem,widi fudbalere,widi odbojkase widi jasnu...widi sjutra i atleticare ccc
                        [/quote]


                        [quote author=dule link=topic=479.msg30249#msg30249 date=1218395818]
                        ma da..a pogledaj druge nase sportiste kako su swi nekako zeljni dokaziwanja hahaha ironija..e jadni nebili..a kako ih nije sramota..kakko
                        [/quote][/quote]


                        [quote author=dule link=topic=652.msg30205#msg30205 date=1218379563]
                        swe je auuuuuuuuuuu swe je jad....nerwozan sam :o
                        [/quote]


                        [quote author=dule link=topic=652.msg30222#msg30222 date=1218383831]
                        bojana ,doduse imaju prawo da pljuji po wecem dijelu sportista,zaista imaju prawp ponekad,i ja isti znam da budem extrem
                        [/quote]


                        [quote author=dule link=topic=652.msg30228#msg30228 date=1218388204]
                        [quote author=bojanaBG link=topic=652.msg30227#msg30227 date=1218386586]
                        [quote author=dule link=topic=652.msg30222#msg30222 date=1218383831]
                        bojana ,doduse imaju prawo da pljuji po wecem dijelu sportista,zaista imaju prawp ponekad,i ja isti znam da budem extrem
                        [/quote][/quote]
                        slazem se u potpunosti s tobom..jednostawno nasi ljudi ne zele da igraju sa elanom i zarom za repku..ocigledno imaju problem da razumiju sta znaci igrati za swoju zemlju jbt...uh.. :-\
                        [/quote]



                        [quote author=dule link=topic=652.msg30333#msg30333 date=1218459427]
                        [quote author=bojanaBG link=topic=652.msg30332#msg30332 date=1218459330]
                        Je l' istina da se i Jelena povukla,sad sam procitala na rf.com-u,nisam proveravala vest?
                        [/quote]
                        jel moguce ahahahha sta je ona powrijedila?da je nije komarac ujeo? ;D
                        [/quote]


                        Predlazem da ako planirate da nastavimo sa "raspravom" predjemo u GSM temu.

                        Comment


                        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                          Ne mogu da verujem da je Rafa u finalu. :o :o :o Nisam ovo ocekivao.

                          VAMOS U FINALU!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          Comment


                          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                            UPRAVO PO?INJE FINALE.VAMOS RAFAEL

                            [attachment deleted by admin]

                            Comment


                            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                              Dule je banovan zbog vredjanja i prekrsaja forumskih pravila na 3 dana,nakon toga sledi dozivotni ban

                              Upucujem i upozorenje Belli,zbog svadja i uzvracanja,za sve se obracate modovima,posto su Stefan i BEST trenutno odsutni ako vas neko dira javite meni,a ako samostalno hocete da udjete u svadju i vi ucestvujete u krsenju pravila pa nema ni veze iako ste bili prozvani,od sad pa nadalje ce biti ovako

                              i molim da se vratite normalnoj konverzaciji da tako nazovem

                              pozdrav

                              Comment


                              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                                Oprosti samo na jednoj upadici molim te! , ali ne shvatam chime sam ja krshila pravila...dok me je dotichni svirepo pljuvao ovde ja sam odgovarala smehom i ni u jednom momentu nisam vredjala, psovala niti bilo shta...sem toga, nisam se sama upushtala u svadju, vec sam u odsustvu BEST-a reagovala samo ignorisanjem "choveka" i korishcenjem opcije "prijaviti uredniku", nije moja greshka shto sam kasno saznala da to urednik ne moze da prochita...chini mi se da sam jedino ja ovde jedno vreme se trudila da dotichnog obuzdam kako ne bi drugima remetio ovaj forum i skrnavio ga...
                                no dobro...trebala sam verovatno da cutim sve vreme dok me je poredio sa raznoraznim stvarima...da su MOD-ovi odmah reagovali ja se ne bih ni javljala, ali poshto im je trebalo 2 dana ja sam morala da se branim...
                                necu vishe off topic-ovati, bolje ikad nego nikad shto se tiche banovanja dotichnog...a shto se mene tiche ne morash da brinesh NE PAT, ja nikada nisam ni napadala ljude na onakav nachin chak i kad su govorili ono shto je nedopustivo za jednog civilizovanog choveka...
                                eto, toliko, hvala pojedinima shto su imali srca... i kao shto PAT reche: nastavimo dalje sa normalnim zivotom, anomalije su uklonjene...

                                Comment

                                Working...
                                X