Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

    ZzzzzzzzZzZzzzZzZzZz...



    bash me zabavljash...ajde josh malo svoje kulture i pismenosti pokazi, hocesh? Tako se brani Srbija, nekulturom i siledzijstvom! BRAVO!

    Comment


    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

      ti GOWORIS O SRBIJI AHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHHHAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHH TI GOWORIS O SRPSTWU,TI KOJA NAWIJA PROTIW SRBIJE..IMAS LI OBRAZA JADULJOOO ??

      Comment


      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

        Vidi, prvo nauchi da pishesh, jer ja ove tvoje hijeroglife ne razumem, to nije Srpski jezik...a drugo...ne vredjaj...ja tebi ni jednu jednu loshu rech nisam uputila...imaj svoje mishljenje, niko t ne brani i pusti mene da zivim...

        Comment


        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

          ustaso,izdajnice,tadicewa! swastocino jedna!! protiw srbije si i imas prawo da cutis dok te napusawam!1

          Comment


          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

            Hhahahahahahaahahahah...extra si...aj josh malo...

            Comment


            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

              bella,znas sta ..tebi je komfor u glawu pa zato ti ono..bitna je ta guzica spanska..boli te uwo..nema weze sto si tadicewa!!

              Comment


              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                ;) 100% si upravu...sad mozesh da budesh srecan...sve najbolje...

                Comment


                • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                  ja stvarno ne mogu da verujem,cekaj pa vi ste navijali za Spaniju?za Nadala?e stvarno je to zalosno,kad igraju u tenisu navijajte za koga hocete,ali kad je olimpijada u pitanju pokazite makar malo patriotizma,a Nadalovi rodjaci nisu imali nista protiv da NATO napada Srbiju(i Spanci su se nalazili gore u avionima),poubijali su nase vojnike,ubacili su nam tone radioaktivnog smeca,poubijali nam rodjake porusili zemlju i mostove,a Novak Djokovic place sto je izgubio,bolji se do poslednjeg daha braneci ovu izmucenu zemlju pokusavajuci da joj da makar malo vrati obraz u svoj ovoj situaciji u kojoj se nalazimo,i umesto da branimo i navijamo za nase,koristimo svaku priliku da se malo poradujemo i pokazemo koliko smo slozni,mi navijamo za Spance,Amerikance i bog zna cega,samo ne za Srbe,pa da igra Amerika protiv Srbije u NFLu jajima bi sa terena gadjao svog omiljenog igraca Brejdija(nek posvedoce NFLovci koliko mi je drag),navijao bih za svog brata,prijatelja,roditelja,sina,a ne za tamo nekog Amera,vi ste presrecne sto je Srbija izgubila,ne radi se tu u Nadalu i Djokovicu vec o zemljama,e stvarno strasno,imali su roditelji sta da vas uce,kako su vam preci ginuli za ovu zemlju,da je neko sutra voli,a prava mera za vasu ljubav prema ovoj zemlji ste vi bas upravo dokazali,i nije vas malo,nego vidim uskoro ce biti vise Nadalovaca nego patriota u ovoj zemlji

                  P.S. ja se ISKRENO izvinjavam sto mesam politiku u ovo i ako sam ikoga ovim uvredio,neke teniserke me i znaju kakav sam,ali ovo sam morao da kazem jer sam zabezeknut i sokiran........

                  Comment


                  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                    ^^^Sport i politika veze sa vezom nemaju...i po 100.-ti put navijala sam za pojedinca, a ne zemlju...shto se zemalja tiche navijala sam za Srbiju...auuuuu shto bre ne chitate lepo ono shto pishem...

                    Comment


                    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                      pa ovde nije bilo izme?u pojedinaca nego izme?u zemalja.

                      Comment


                      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                        Jooooooj jesam vam lepo rekla da kad prichamo o zemljama naravno da navijam za SRB a ako prichamo pojedinachno onda za Rafu...aman ljudi!!!

                        Comment


                        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                          [quote author=Bella link=topic=474.msg30903#msg30903 date=1218822095]
                          Jooooooj jesam vam lepo rekla da kad prichamo o zemljama naravno da navijam za SRB a ako prichamo pojedinachno onda za Rafu...aman ljudi!!!
                          [/quote]
                          Bella nadji momka.
                          Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                          madden balkanska liga

                          Comment


                          • Comment


                            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                              Keira, prestigla si me ;)
                              Bas sam htela postovati nesto slicno. No, ovo sa tvoje strane je sasvim dovoljno ;)
                              Trazite ljude koje biste voleli, to je tajna i uspeh citavog zivota...

                              Comment


                              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                                [quote author=dr.dule link=topic=474.msg30911#msg30911 date=1218823324]
                                [quote author=Bella link=topic=474.msg30903#msg30903 date=1218822095]
                                Jooooooj jesam vam lepo rekla da kad prichamo o zemljama naravno da navijam za SRB a ako prichamo pojedinachno onda za Rafu...aman ljudi!!!
                                [/quote]
                                Bella nadji momka.
                                [/quote]
                                Hvala, imam ga...a ti me se ostavi vishe molim te...NE DIRAM TE, NE DIRAJ ME...ok?

                                Comment

                                Working...
                                X