Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

    Meni lichno je bitnije da se on odmori od svega i da je happy, kad je to ok, koga josh briga za zlato ;) ;D

    Comment


    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

      Dobrodosla Keira!


      Mislim da svi mi zeljno ocekujemo 08.08.2008. (ne samo zbog tenisa)...i tako dok mi i sportisti nestrpljivo ocekujemo taj datum evo par slika Nadala.







      Comment


      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

        @ Valek, hvala na slikama :-*
        Da ne osvoji bodove uopste, #1 mu nije ugrozeno ;)
        Neka je ziv i zdrav
        VAMOS RAFA!!!!!!!!1
        Trazite ljude koje biste voleli, to je tajna i uspeh citavog zivota...

        Comment


        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

          ;) Bibo.

          Bitno je da bude odmoran koliko god je to moguce, i naravno zdrav, ostalo ce lako.

          Comment


          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

            Hvala svima za slike :-*

            Najvaznije je da je Rafa zdrav i da je dobro, a ja ne sumnjam da ce dati sve od sebe da postigne sto bolji rezultat

            Comment


            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

              Posto je forum u fazi raspada, svaki dan se uvode nova pravila, a ni ona stara se ne postuju, resila sam da ne postujem neko vreme, bar dok se ne sredi situacija.
              Najiskrenije vam zelim da uzivate u tenisu, i u ostalim sportovima koje volite.
              SK forum je izgubio smisao zbog nekih clanova (da ih sada ne navodim), i zao mi je zbog toga.
              Koliko god se trudili da poboljsamo forum on je sve gori i gori.
              Srecno i

              Prema tome, see ya when I see ya!

              Comment


              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                Angel vrati se,Angel vrati se ;D

                Comment


                • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                  [quote author=Valek link=topic=474.msg29705#msg29705 date=1217968923]
                  Dobrodosla Keira!


                  Mislim da svi mi zeljno ocekujemo 08.08.2008. (ne samo zbog tenisa)...i tako dok mi i sportisti nestrpljivo ocekujemo taj datum evo par slika Nadala.












                  [/quote]





                  Toliko o pravilu za bespotrebnog kacenja slika...

                  Comment


                  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                    pardon, "o bespotrebnom kacenju slika"

                    Comment


                    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                      Pa ako je tebi bespotrebno, nije svima

                      Angel, vrati se :-*

                      Comment


                      • [/quote]



                        Prvo, malo je glupo sto kopiras ceo post sa slikama(operecujes sistem). Drugo, postujem pravila i ne kacim slike u punom formatu. Trece, idi u temu Marije Sarapove pa me i tamo isprozivaj posto sam i tamo postavio neke slike.

                        Hmm, zanimljivo je to sto nikada ne prozivate kada se postuju velike slike u Aninoj ili Mashinoj temi...malo je ovo postalo dosadno.
                        Auuu, sta bi tek bilo da imamo teme o Kournikovoj, sestrama Williams, Henanovoj, Dementijevoj, Selesevoj, Wozniacki...? Nikakav nije problem ako se postuju velike slike u Novakovoj temi...
                        Malo je patetico, no?

                        Ne daj Boze da vam na forum dodje moja mladja sestra koja je blago receno zaludjenik za Moyom. Ove devojke sto gotive Nadala su bezopasne, samo sto vi to ne kontate, al' ajd...

                        Comment


                        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                          @ Valek, :-* :-* :-*
                          Lepo receno ;) ;) ;)
                          Trazite ljude koje biste voleli, to je tajna i uspeh citavog zivota...

                          Comment


                          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                            samo bih zamolio ako je veci broj slika od 10 da se stavi link do te slike,nije moranje samo molba.

                            hvala
                            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                            Comment


                            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL




                              Comment


                              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                                Dve pobede u jednom danu. Samo se plasim da je ovo jako opasan tempo, nadao sam se da ce bar u dublu izgubiti.

                                Comment

                                Working...
                                X