Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [/quote][/quote]
    mala ispravka 109,eto ni ja ih ne pratim,dok rucas vidis 9 ti narokaju

    evo i ja idem sa ovog dela foruma i zvanicno,dosta mi je bilo vaseg klanovanja,pa rokaj minuse,budi celu noc budan samo da bi mi rokao minuse,sve ste nalozene pacenice i to cete ostati,zao mi je sto niko nije mogao da prihvati neke nase sale,vec samo vam mozak sluzi da razlikujete applaud od smite-a,uzivajte u Rafinim najnovimjim slikama

    P.S.ovo ne ukljucuje Elenu i Bellu koje su sjajne devojke,i kad smo se posvadjali oni mi poslali PM i mi sve izgladili,a sad se odlicno kontamo,i uopste nisu zaludjene

    Dovidjenja!

    Comment


    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

      Vec duze vreme citam SK forum, i odlucio sam se da vam se pridruzim.
      Veliki pozdrav Nadalistima!

      VAMOS!

      Comment


      • [/quote]
        ja sam iskren i jako dobrocudan

        a vi mi narokali 100 minusa,alal vera,samo napred,to se zove ljubav za moda 8)
        [/quote]
        mala ispravka 109,eto ni ja ih ne pratim,dok rucas vidis 9 ti narokaju

        evo i ja idem sa ovog dela foruma i zvanicno,dosta mi je bilo vaseg klanovanja,pa rokaj minuse,budi celu noc budan samo da bi mi rokao minuse,sve ste nalozene pacenice i to cete ostati,zao mi je sto niko nije mogao da prihvati neke nase sale,vec samo vam mozak sluzi da razlikujete applaud od smite-a,uzivajte u Rafinim najnovimjim slikama

        P.S.ovo ne ukljucuje Elenu i Bellu koje su sjajne devojke,i kad smo se posvadjali oni mi poslali PM i mi sve izgladili,a sad se odlicno kontamo,i uopste nisu zaludjene

        Dovidjenja!
        [/quote]

        Al si se raspisao, sto kukas? Juris ribe po forumima Nije te valjda ostavila u sred leta? To je bas smor mico

        Comment


        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

          [quote author=Valek link=topic=474.msg27797#msg27797 date=1216417084][/quote]
          Vec duze vreme citam SK forum, i odlucio sam se da vam se pridruzim.
          Veliki pozdrav Nadalistima!

          VAMOS!
          Nisam bas "Nadalista" ali dobrodosao/la!!
          Nadam se da cemo lepo caskati ponekad :-* :-*

          Comment


          • Comment


            • Comment


              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                Opet Djokovic
                Pa bas dugo se nisu sreli, sad sam sigurna da Njole nece ispasti u 2. kolu - to mu se nikada ne desava u Rafinom delu zreba
                Zreb nije lak, Rafa bolje igra sa teskim zrebom



                Vamos Rafael!!!

                Comment


                • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                  Dobrodosao na forum Valek

                  Comment


                  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                    Hvala angelnfs4!

                    Comment


                    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                      Welcome,Valek i VAMOS[quote author=Valek link=topic=474.msg27868#msg27868 date=1216511968]
                      Hvala angelnfs4!


                      [/quote][quote author=Valek link=topic=474.msg27868#msg27868 date=1216511968]
                      Hvala angelnfs4!


                      [/quote]

                      Comment


                      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                        Fala montekarlo na dobrodoslici.

                        Sto se zreba tice, valjda ce sve biti ok.
                        Malo me iritira onaj Ferrer, dobar je on teniser sve to stoji, ali ne volim kada je u Nadalovom delu zreba.
                        Valjda ce sve biti ok.
                        Vamos!

                        Comment


                        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                          Sto ne volis Davida Valek? Meni je bas gotivan, igra fino na svim podlogama.
                          Jeste da je izbacio Nadala sa USO 2007 al ok je dok se ne isprepada od Federera ;)
                          Doduse ja vise volim Lopeza, al ako Nadal ne zna da igra na HC nista mu ne moze pomoci

                          Comment


                          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                            Valek dobrodosao ;) ovde je jako zanimljivo, videces
                            Trazite ljude koje biste voleli, to je tajna i uspeh citavog zivota...

                            Comment


                            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                              Slazem se sa tobom AngelBIO

                              Comment


                              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                                Pa angelnfs4 sorry ali nisam pratila samo Nadala, ja vise pratim tenis ne samo pojedince.
                                Covek jos nema titulu na HC u 2008 a Finale Miamia je bilo disaster dear. :-\
                                Po onome sto JESAM pratila mislim da moze bolje da se pokaze u ovom delu sezone, ima motiv
                                I da, Lopez je bas umiljat ali i hot, njemu cak i roze traka u kosi dobro stoji ;)

                                No hard feelings darling :-* :-*

                                Comment

                                Working...
                                X