Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gold[/quote]

    kao psiholog bi trebala da znas da nacije imaju osobine koje ih karakterisu. bole te brige, propustila si to predavanje.

    Comment


    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

      Kuku majko, nemoj da nachinjemu tu temu molim te...to o chemu ti prichash su stereotipi, generalizacija itd. Upravo to je ono protiv chega se mmi borimo...znash ono shto prichaju gluperde: svi crnci su lopovi, svi Srbi su ubice, svi ovi su ovo, svi oni su ono...
      ako i nacija ima neke zajednichke karakteristike ne mora da znachi da ce se one socijalizacijom inkorporirati u svaku individuu istim intezitetom...To zavisi od uticaja 3 faktora: sredine, psihe i same socijalizacije...

      dakle, hvala idem na sva predavanja ;) nisam za dzabe najbolja na grupi ;)

      Comment


      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

        [quote author=Bella link=topic=474.msg26897#msg26897 date=1215465853]
        Kuku majko, nemoj da nachinjemu tu temu molim te...to o chemu ti prichash su stereotipi, generalizacija itd. Upravo to je ono protiv chega se mmi borimo...znash ono shto prichaju gluperde: svi crnci su lopovi, svi Srbi su ubice, svi ovi su ovo, svi oni su ono...
        ako i nacija ima neke zajednichke karakteristike ne mora da znachi da ce se one socijalizacijom inkorporirati u svaku individuu istim intezitetom...To zavisi od uticaja 3 faktora: sredine, psihe i same socijalizacije...

        dakle, hvala idem na sva predavanja ;) nisam za dzabe najbolja na grupi ;)


        [/quote]

        Comment


        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

          Nisam ni rekla devojci/dechku da je glup/a vec samo da se ne slazemo...sa moje strane i shto se mene tiche sve je ok...kao shto rekoh bio bi ovo tuzan i dosadan svet da svi mislimo isto ;)

          Comment


          • [/quote][/quote]

            pominjes krajnosti. opet kazem nema veze. da si ti nama najbolja u grupi ostalo je ok

            Comment


            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

              Sve je dobro shto se dobro svrshi :-*

              Comment


              • Odg: Re: Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                [quote author=Formica link=topic=474.msg26901#msg26901 date=1215466186]
                [quote author=Bella link=topic=474.msg26900#msg26900 date=1215466094]
                Nisam ni rekla devojci/dechku da je glup/a vec samo da se ne slazemo...sa moje strane i shto se mene tiche sve je ok...kao shto rekoh bio bi ovo tuzan i dosadan svet da svi mislimo isto ;)
                [/quote]

                decko.
                za prijatelje Marko, za neprijatelje cika crni.

                [quote author=Bella link=topic=474.msg26897#msg26897 date=1215465853]
                Kuku majko, nemoj da nachinjemu tu temu molim te...to o chemu ti prichash su stereotipi, generalizacija itd. Upravo to je ono protiv chega se mmi borimo...znash ono shto prichaju gluperde: svi crnci su lopovi, svi Srbi su ubice, svi ovi su ovo, svi oni su ono...
                ako i nacija ima neke zajednichke karakteristike ne mora da znachi da ce se one socijalizacijom inkorporirati u svaku individuu istim intezitetom...To zavisi od uticaja 3 faktora: sredine, psihe i same socijalizacije...

                dakle, hvala idem na sva predavanja ;) nisam za dzabe najbolja na grupi ;)


                [/quote]

                pominjes krajnosti. opet kazem nema veze. da si ti nama najbolja u grupi ostalo je ok
                [/quote]

                ?ika crni........hahahaha e si lud.

                Comment


                • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                  ???? ???? ??? ?????, ??? ?? ?? ?? ????? ??????? ????, ????? ???? ?? ?? ?????? ????????

                  http://youtube.com/watch?v=1k08yxu57NA

                  Comment


                  • [/quote]

                    ???
                    ??? ? ?? ?????? ????? ???? ?? ?? ???????????
                    ???, ?????? ??. ????? ?? ???? ???? ?? ???? ??????? ? ?? ??? ????????? ???? ????
                    [/quote]
                    to,a evo ga i moj drug goldi

                    Comment


                    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                      Evo jedne nove izjave Borisa Bekera i Bjorna Borga:

                      Former three-time Wimbledon champion Boris Becker said Nadal's win confirmed his status as the world's best player.
                      "Whoever wins the French Open and Wimbledon in the same year for me is the number one in the world," he said.
                      "The computer just didn't get it yet."


                      I have just witnessed the greatest match I have ever seen - Bjorn Borg

                      Comment


                      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                        hvala Bogu pa brzo primirije,jel se kosristi ovpi pomirenja ili lula pomirenja?ako je vopi zovite me ako je lula molio bi da me preskocite nepusim ;D
                        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                        Comment


                        • http://youtube.com/watch?v=VXC3BvFyIlo


                          EDIT:

                          Comment


                          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                            Ovo je tema o Rafaelu Nadalu, zato bi ovakve bespotrebne diskusije o svemu sto nema veze sa njim mogli da vodite preko PM, msn-a ili nekog drugog sredstva. 8)

                            Comment


                            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                              [quote author=moya link=topic=474.msg26861#msg26861 date=1215455921]
                              Evo malo statistike, rekorda i zanimljivosti:

                              Rafa je prvi teniser od Borga i 1980. koji je osvojio Roland Garros i Wimbledon u istoj godini. Pored njega to su jos uspeli vec pomenuti Borg i Rod Laver.

                              Jedini koji su osvojili i Wimbledon i RG u celoj karijeri su Borg, Laver, Agassi i sada Rafa.

                              Rafa je jedini teniser koji je u jednoj godini osvojio RG, Queens i Wimbledon.

                              Ovo je najduze finale u istoriji Wimbledona, 4 sata i 48 minuta bez kisnih prekida.

                              Rafa je prvi Spanac koji je osvojio Wimbledon posle Manuela Santane 1966.
                              [/quote]

                              Zaboravio si Hamburg Moya, a bili su vezani turniri ;)

                              Goldi , NE Pat, PAT, Marko
                              (nadam se) dr. Dule , kad pocinje NFL sezona? Nedostajali ste nam ;)
                              dr.Dule meni se svidja PITBUL - kad uhvati ne pusta... lici na Rafu
                              Marko, ja se slazem sa dijagnozom razloga pripreme za servis. A dok deluje, extra ;)

                              Dobro je da nije Borg rekao da je Rafa 1. na ATP listi :o :-X

                              Mozda je samo ova prica od 3 zadnje strane vise za GSM temu?

                              p.s. Goldi, video je fantastican

                              Comment


                              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                                Sorry za Off Topic Calli i hvala za slike sa bala :-* :-* :-* :-*

                                Vazno je da se Rafa sad lepo odmori, nailazi uzbudljiv deo sezone

                                Comment

                                Working...
                                X