Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

    ?estitam...

    Comment


    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

      Cestitke!Nisam gledala mec,ali se po rezultatu vidi da je bilo napeto.Izgleda da je Rafa svake godine bolji na travi. ;)
      Oznoji se Tata sav,
      bekendi ga strasno muce,
      borio se kao lav!
      al' mu ipak g.za puce!

      Comment


      • Comment


        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

          ne preostaje mi nista drugo osim C*E*S*T*I*T*A*M....novak je bio je na pragu prvog seta...imao je set loptu na svoj servis a da ne govorim sto je vodio 3-0 i imao sansu za break i 4-0 i to jos je u tie-breaku konstantno vodio...onda je u drugom setu servirao za mec i to nije iskoristio...ma treba ka malo prutom po prstima pa da dodje pameti(sala )...mora se priznati da je rafa malo imao i srece ali svakako da je novak sam kriv za to sto je dozvolio u oba seta,a i mora se reci i da rafa u kljucnim momentima odlicno igrao(zato je i pobedio)...malo sam tuzan,al jbg...videcemo na wimbledonu sta ce se desiti...
          AJDE NOLE!!!
          "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

          Comment


          • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

              Cestitke Nadalistima!
              A svima koji ste gledali mec pomalo zavidim,jer ja ne znam sta je sa ovim mojim s*anjem od kablovske-kad god je neko finale oni jednostavno zatamne sliku! >

              Comment


              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                Cestitke Nadalu, decko je neverovatan!

                Comment


                • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                  Cestitke ljudi, sta reci vidimo se opet za 3 nedelje ;)

                  Comment


                  • Comment


                    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                      Divno! Enhorabuena Rafa! Bio je napet mec, ali sam od pocetka imala osecaj da ce Rafa pobediti, i kada je gubio 3-0.
                      Ovim je demantovao sve na najbolji moguci nacin da zna da igr odlicno i na ostalim podlogama sem sljake ;D

                      VAMOS RAFA!!! :-*

                      Comment


                      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                        Hvala svima na cestitkama.

                        Ja sam danas srecniji nego kada je osvojio RG, ono je bilo tako lako i ocekivano a Queens susta suprotnost. Mislim da sam i sam davao vece sanse Djokovicu samo zato sto je ovo brza trava. Grdno sam se prevario na moju srecu. Rafa vise definitivno nije isti igrac.

                        Danilo ne slazem se ovo za srecu, jer nije sreca kada Rafa spasio break lopte na 0-3 ili set loptu u onom odicnom poenu. Jednostavno je bolje igra vazne poene i ni po koju cenu nije hteo 3 set, pa je zato i napravio onaj odlican rebreak na 4-5.

                        RAFA SADA IMA TITULE NA SVE 4 PODLOGE, NADAM SE DA CE OVO UCUTKATI SVE ONE KOJI JOS UVEK ZIVE U ILUZIJI DA JE ''SAMO SLJAKAS''.

                        Comment


                        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                          [quote author=moya link=topic=474.msg24816#msg24816 date=1213483091]
                          Bojana ne brini i Rafu gnjave sa takvim pitanjima, ali to je sve deo njihovog zanimljivog odnosa i rivalstva.
                          [/quote]
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL



                            Final


                            Rafael Nadal def. Novak Djokovic: 7-6(6), 7-5






                            jamd








                            Action Images



                            Sina





                            Yahoo




                            Getty
















                            Comment


                            • Angelnfs4 VAMOS RAFA VAMOS

                              Comment




                              • Final


                                Rafael Nadal def. Novak Djokovic: 7-6(6), 7-5






                                jamd








                                Action Images



                                Sina





                                Yahoo




                                Getty

















                                [/quote]

                                Comment

                                Working...
                                X