Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

    Bravo Rafa, pobeda nad japancem, idemo dalje VAMOS
    Trazite ljude koje biste voleli, to je tajna i uspeh citavog zivota...

    Comment


    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

      Odli?no malo problema u drugom setu ali sve u svemu za pohvalu idemo tako i protiv hrvati?a od dvesta i neznam koliko cmkoji ima jako dobre servise ,ali u malim bo?icama otrov stoji napred RAFA[quote author=biba link=topic=474.msg24679#msg24679 date=1213299287]
      Bravo Rafa, pobeda nad japancem, idemo dalje VAMOS
      [/quote]

      Comment


      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

        VAMOS VAMOS VAMOS

        Comment


        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

          [quote author=montekarlo link=topic=474.msg24694#msg24694 date=1213346648]
          Odli?no malo problema u drugom setu ali sve u svemu za pohvalu idemo tako i protiv hrvati?a od dvesta i neznam koliko cmkoji ima jako dobre servise ,ali u malim bo?icama otrov stoji napred RAFA[quote author=biba link=topic=474.msg24679#msg24679 date=1213299287]
          Bravo Rafa, pobeda nad japancem, idemo dalje VAMOS
          [/quote]
          [/quote]

          bila bi sramota da pukne od japanca,ali ipak,sam navijao za malog zutog,

          najnize cestitke ,malom blesavom rafi(blesav je koristi gel za vrhove na kosi,pa mislim...)a svaka cast i kapa ole za rafine devojke sa foruma
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

            Nadal vs Karlovic

            Rafael Nadal def. Ivo Karlovic: 7-6(5), 6(5) -7, 7-6(4)

            CBS


            Getty



            Reuters



            Kakav mec. "Fantasticni" ES je prikazivao biciklizam umesto treceg seta, Rafa se setao sa jedne strane terena na drugu, cekajuci da Karlovic postavi svoj novi rekord u AS udarcima...(bar nije mogao da se oklizne na onom terenu) dobro je da postoji Tele Madrid

            I ipak je pobedio "servis masinu" u 3. TB-u, mislim da se naljutio, al OK vezbao je servis i Rafa danas



            Ok Rafa, dosta je bilo, sutra ce opet kisa u Londonu, mogao bi lepo da izgubis i da ides malo da se suncas i pecas pre Wimbledon-a. Nema potrebe za klizanjem i povredjivanjem.



            Comment


            • Nadal vs Karlovic

              Rafael Nadal def. Ivo Karlovic: 7-6(5), 6(5) -7, 7-6(4)

              CBS


              Getty



              Reuters



              Kakav mec. "Fantasticni" ES je prikazivao biciklizam umesto treceg seta, Rafa se setao sa jedne strane terena na drugu, cekajuci da Karlovic postavi svoj novi rekord u AS udarcima...(bar nije mogao da se oklizne na onom terenu) dobro je da postoji Tele Madrid

              I ipak je pobedio "servis masinu" u 3. TB-u, mislim da se naljutio, al OK vezbao je servis i Rafa danas



              Ok Rafa, dosta je bilo, sutra ce opet kisa u Londonu, mogao bi lepo da izgubis i da ides malo da se suncas i pecas pre Wimbledon-a. Nema potrebe za klizanjem i povredjivanjem.




              [/quote]

              Comment


              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                Ja sam za povratak u Manacor do Wibledona...mnoooogooo klizava ona trava, shta ce mu to ;D ;)

                Comment


                • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                  gledao sam skoro ceo mec protiv dr Iva...pobedio je zahvaljujuci dobrom igranju bitnih poena...protiv rodika ce biti cupavo...ali navijam u finalu da se sastanu NOLE i RAFA...cestitke
                  "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                  Comment


                  • [/quote]

                    Comment


                    • Comment


                      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                        Kakva lepa i neochekivana pobeda (neochekivana za mene) Ovo je bash bilo lepo! Prvi set je bio nategnut, drugi proshao kao vozic kroz tunel! Cihu-hu sutra za finale! VAMOS!!!

                        Comment


                        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                          Nisam gledala mec, na moju zalost :'( ali naravno da mi je drago zbog pobede Bravo Rafa i VAMOS ZA DALJE
                          Trazite ljude koje biste voleli, to je tajna i uspeh citavog zivota...

                          Comment


                          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                            Idemo dalje

                            [attachment deleted by admin]

                            Comment


                            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                              SF Nadal vs Roddick

                              Rafael Nadal def. Andy Roddick: 7-5, 6-4

                              getty




                              yahoo





                              eurosport




                              Rafa voli da igra bas



                              Statistika je bas lepa



                              E pa sad, kad je vec u Finalu

                              Vamos Rafael!!!



                              p.s. Danas je Sky Sport bio fin pa je prenosio. A i Engleski komentatori su

                              Comment


                              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                                cestitke Nadalu za pobedu nad Pandijem,moram da priznam da sam ocekivala 3 seta ;)
                                i koliko vidim finale je protiv Djokovica
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X