Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

    Da, u ATP Race-u je prvi. 100 poena vise od drugog na listi, ali kazem lepo je kada osvaja, ne treba se opterecivati poenima.

    Comment


    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

      Meni je jedino vazan osmeh na njegovom licu, ako njega ima, moze da bude i 1001. shto se mene tiche

      Comment


      • [/quote]

        Comment


        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

          Pregled Nadalovih postova 9126 a odgovora 809 Nole pregled postova 4707 odgovora 396 i ova statistika puno govori zar ne?

          [attachment deleted by admin]

          Comment


          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

            [quote author=montekarlo link=topic=474.msg24615#msg24615 date=1213172159]
            Pregled Nadalovih postova 9126 a odgovora 809 Nole pregled postova 4707 odgovora 396 i ova statistika puno govori zar ne?
            [/quote]

            Comment


            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

              Daj bre Dejo, shta si ti ovde? Zaludni nacionalista ili zaludni svadjalachki patriota! Mozda si ti zalutao sad sa ovakvim komentarima kad se bi dajesh toliko pravo da opet pokrecesh neke rasprave sada kad je napokon ovde mirno i ok?!

              Comment


              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                [quote author=montekarlo link=topic=474.msg24615#msg24615 date=1213172159]
                Pregled Nadalovih postova 9126 a odgovora 809 Nole pregled postova 4707 odgovora 396 i ova statistika puno govori zar ne?
                [/quote]
                Statistika puno govori ali ne otkriva nista! ;) I ne znam sta si namjeravao postici ovom izjavom montekarlo,bolje bi bilo da si malo prelistao forum prije nego izjavis ovako nesto.Razlog-prije tvog dolaska vodjeni su pravi mali forumski ratovi na Nadalovom topicu(i na drugima,ali na ovom ipak najvise).Takodje,razlog veceg broja postova je i taj sto su Nadalove navijacice puno aktivnije(Angelnfs4,[b]Crystal... i nakon gotovo svakog meca postave intervju i slike,dok se kod Djokovica to radi u znatno manjoj mjeri.Vjerovatno ima jos pokoji razlog,ali ova dva su po meni glavna.

                Comment


                • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                  [quote author=Bella link=topic=474.msg24620#msg24620 date=1213182470]
                  Daj bre Dejo, shta si ti ovde? Zaludni nacionalista ili zaludni svadjalachki patriota! Mozda si ti zalutao sad sa ovakvim komentarima kad se bi dajesh toliko pravo da opet pokrecesh neke rasprave sada kad je napokon ovde mirno i ok?!
                  [/quote]

                  Slatka bre devoj?ice, moj komentar nema nikakve veze sa nacionalizmom, patriotizmom ... ?ista bre, geografija

                  Comment


                  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                    Pa preseli se onda u Monte Carlo ako cemo vec po geografiji. ;D

                    Comment


                    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                      ^^^

                      Veoma zanimljivo, ali we are here to stay, pa ako ti se to ne svidja ne znam shta da ti kazem...a za ovu geografiju mogu samo da se nasmejem i stavim tachku, jer je nepotrebno da ljude zamaramo ovim svime opet...lepo Max kaze da se malo prelistaju prethodne strane...
                      uostalom, necu ti pruziti to zadovoljstvo ulazenja u dublje rasprave... ;)

                      Comment


                      • Comment


                        • Comment


                          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                            Prvi put da se slazem sa tobom Biljana
                            Ja se iskreno nadam da ce prevagnuti zelja za boljom pripremom i duzim odmorom pred Wimbledon...A onda...LET THE GAMES BEGIN! ;)

                            Comment


                            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                              posle queensa ostaje jos nedelju dana za odmor sto je dovoljno,zar ne?...mislim da obojica nece bas da guraju svim silama ali voleo bih u finalu da se sastanu...
                              "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                              Comment


                              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                                ;D ;D ;D

                                Comment

                                Working...
                                X