Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čestitke Nadalu i njegovim fanovima. Neverovatna partija u finalu.

    Comment


    • Čestitke ekipa, uzivaj te
      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

      Comment


      • Hvala ljudi
        Bravo Rafailo legendice

        Comment


        • Kako je Rafa pobijedio bol
          sigpic

          Comment


          • Nemam reči da opišem sreću što je Fric dobio španskog cigu.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Rafa je veliki šampion ali nije šampionski tražiti izgovore.

              Comment


              • Ima li kakve informacije šta se desilo?

                Comment


                • Originally posted by Nesic View Post
                  Ima li kakve informacije šta se desilo?
                  Ma klasika. Stopalo. Čovek živi sa tim.

                  Comment


                  • Ne sekirajte se! Velika je verovatnoća da će na RG-u da ponovo skakuće kao zeka peka.

                    Comment


                    • Ma laže ili preuveličava pred RG.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Kule View Post
                        Ne sekirajte se! Velika je verovatnoća da će na RG-u da ponovo skakuće kao zeka peka.
                        Teško... Nije uhvatio formu, nema dovoljno mečeva, ima problem sa povredom i ima problem sa rankingom.

                        Sa njim se nikad ne zna. Trpi dosta bol. Može lagano da dodje izjava za par dana da je zavrsio sezonu.

                        Comment


                        • Čovekovo telo je u vrlo delikatnom stanju; taman zalečio napuknuće rebra i polako počeo da igra turnire, sad je stopalo, inače njegova stalna boljka, počelo da divlja. Ja ne smatram da izmišlja, juče mi je bilo baš žao gledati ga kako se muči. A ono što prevazilazi sport je pitanje u kakvim će bolovima provesti starost, i da li će to uopšte sprovesti na sopstvenim nogama
                          Mahom su svi vrhunski atletičari primorani da operišu kolena, ugrade veštačke zglobove, kukove, ovo, ono itd u pokušaju da srede ono što se srediti da, baš jezivo…
                          Last edited by Larisa; 13-05-22, 09:27.
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                            Teško... Nije uhvatio formu, nema dovoljno mečeva, ima problem sa povredom i ima problem sa rankingom.

                            Sa njim se nikad ne zna. Trpi dosta bol. Može lagano da dodje izjava za par dana da je zavrsio sezonu.
                            Ja sam te čuvene 2020. u oktobru mesecu naučio lekciju sa Nadalom koji nema dovoljno mečeva, ima lošu formu, i koji deluje da neće puno toga uraditi.
                            Ako ne bude izgubio igrajući kao izduvan balon u 1. sedmici RG ili se povukao poput 2016., onda će ići do same završnice max mogućim intenzitetom.

                            Comment


                            • ...a posle može da proglasi kraj sezone.

                              Comment


                              • Originally posted by Kule View Post

                                Ja sam te čuvene 2020. u oktobru mesecu naučio lekciju sa Nadalom koji nema dovoljno mečeva, ima lošu formu, i koji deluje da neće puno toga uraditi.
                                Ako ne bude izgubio igrajući kao izduvan balon u 1. sedmici RG ili se povukao poput 2016., onda će ići do same završnice max mogućim intenzitetom.
                                Ima puno razlika. On uvek ćuti i radi. I nikad se ne zna kad može da odustane. Trenutno ima i povredu i nema formu. Da se Novak nije samoubio 2020 na USO, Novak bi ga deklasirao tada.

                                Comment

                                Working...
                                X