Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mozda je zato i izgubio onako, greote.. ova ga opteretila sa brakom, djecom..

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Cestitke!

      Meni oni tako zaljubljeno jedno u drugo djeluju. A to je nesto najljepse na ovoj planeti.
      E što su bili bili su.
      “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

      Comment


      • Originally posted by cacanin View Post
        Ima nas i nenormalnih srecom.



        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
        na slici gde objavljuje vencanje drzi vimbldonski trofej

        a na ovoj ima protezu ili mi se cini
        Wizard

        Comment


        • Pa nije on postavljao fotke, vec casopisi i portali. Bitno je bilo verovatno da ih prikazu ovako zajedno u nekim javnim svecanim momentima koje su imali.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Naravno, nisu sigurno pozvali gomilu medija da ih skljocaju kad Rafa pita Cisku da se uda za njega. 😂

            Salu na stranu, neka traje srecno i dugovecno sa sto vise malih Nadala ☺

            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Kvota da ce mu se eventualni sin zvati Toni je 1.05 i pada.
              OVAKO

              Comment


              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                Kvota da ce mu se eventualni sin zvati Toni je 1.05 i pada.
                Hahaha

                Comment


                • Rafa bas ljut sto se otkrise planovi

                  "I’m not going to tell anything, it has bothered me a lot.
                  I never report any of this, I’m not going to do it now. You want to ask me about the wedding, right? I understand that you do your job, but I will not say anything."
                  13/13!

                  Comment


                  • pa mozda i nije istina...msm,tabloidi
                    Wizard

                    Comment


                    • Originally posted by Sarafa View Post
                      Rafa bas ljut sto se otkrise planovi

                      "I’m not going to tell anything, it has bothered me a lot.
                      I never report any of this, I’m not going to do it now. You want to ask me about the wedding, right? I understand that you do your job, but I will not say anything."
                      Meni se zato najvise svidelo kako je Roger to odradio, ozenio se, niko ziv nije znao i samo je posle par dana na svom sajtu napisao da se za vikend ozenio u Svajcarskoj, bilo prelepo, u krugu porodice i prijatelja
                      A sto se tice slika, samo se par profesionalnih slika pojavilo u javnosti, paparazi slike ne postoje jer niko nije ni znao da se zeni
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Pa vjerovatno je i Nadal htio nesto slicno, ali je nedje procurilo

                        Comment


                        • Pa da, kao sto je Joker rekao, hteo je i on da to bude u krugu najblizih i da niko ne zna. Zna se koliko je on rezervisan. Al' izgleda da je zaprosio kad su bili u Rimu u maju, pa ko zna ko je sve to saznao. Ocigledno je Roger bolje pazio na to
                          13/13!

                          Comment


                          • Nadal nesrecnik trenira vec nedelju dana.
                            Zainatio se da osvoji Akapulko ima da grize za njega.
                            Iduci turnir na kojem ce bit konkurentan je tek Barselona,pa ko zna gdje i ko zna kad jer na svim ostalim ucestvuju Djokovic i Federer koje on vise ne moze da pobjedi.

                            Comment


                            • Kad je Akapulko?

                              Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Originally posted by MareLFC View Post
                                Kad je Akapulko?

                                Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                                25 og februara

                                Comment

                                Working...
                                X