Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • C je.

    R -Ruthless
    A -Amazing
    F -Fighter
    A -Astounding

    N -Never Gives Up
    A -Alive
    D -Dominator
    A -Awesome
    L -Legend

    Comment


    • Originally posted by Sarafa View Post
      Sto se kolena tice, nece da govori o tome.

      "Just something that I felt, but I try always during the tournaments don’t speak much about these kind of things. When the tournament is over is better and easier to talk. But my personal feeling is I going to be at my 100% for the next one."

      Carlos Moya was in the stands watching and during the interview for ESPN he said:
      "Rafa’s knee felt sore but nothing to worry about. Sometimes he feels it more than other but he deals with it really well so that’s not an excuse."


      S konferencije:
      Q. What was your thinking after you lost the first set?
      RAFAEL NADAL: I have to win the next three

      Kao uvijek ni RAFA ni MOYA ne daju previše informacija o ozbiljnosti ozljede desnog koljena.

      Zbog stanja koljena bolje bi bilo da Rafa igra protiv Andersona v četrtfinalu.

      Neki fizički naporan meč sa Thiemom v četrtfinalu bio bi poguban za Rafu.

      Comment


      • Ne bi onako igrao da je nesto ozbiljno, a i prikazali su juce negde na nekoj pauzi tokom meca, da je osecao neku nelagodu dok se spremao u svlacionici, pa verovatno se samo radilo o predostroznosti.

        Comment


        • Trenirao danas bez zavoja

          Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Comment


            • Ajde da vidimo jel ce biti jos jedno mucenje ... sve ukazuje na potencijalno tezak mec. Nepredvidljiv mi je Rafa na ovom turniru, na momente odigra fantasticno, pa onda malo stane, pocne cekati greske ... Ne deluje da nema kondiciju, ali ipak ima vec dva teska meca u nizu ... i jos potencijalno tezih koji ga ocekuju. Trebao bi proci Dominica, i ako nekim cudom dodje na Isnera, on je mnogo laksa varijanta nego Del Potro.

              Comment


              • Mislim da Rafa nece dati set Timu.

                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Originally posted by cacanin View Post
                  Mislim da Rafa nece dati set Timu.

                  Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                  Kao ni do sada na GS...
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Kao ni do sada na GS...
                    Pa uvek je bio RG u pitanju, to je ipak posebna prica.
                    Zanimljivo je da se nikad nisu sreli van sljake.
                    -To define is to limit.

                    Comment


                    • Nadal se ocigledno muci ali se kotrlja i dalje nekako. I pre turnira sam rekao da je siguran finalista ali iskreno govoreci ovo je slabija forma od one na WB. Verovatno i vremenski uslovi iscrpljuju telo vise nego sto je to uobicajno ali definitvno se oseca nedostatak energije mada je to primetno i kod drugih igraca.

                      Comment


                      • Ma servis je problem. Na travi se to nije toliko osjetilo, iz logicnih razloga..

                        Comment


                        • Ma nije samo servis. U slabijoj je formi generalno u odnosu na WB. I kondicija i kretanje mu skripe prilicno ali se drzi nekako. Rekoh, teski vremenski uslovi iscpljuju telo vise nego sto je uobicajno mada taj problem imaju svi igraci na US openu ove godine.

                          Comment


                          • Kakva pobeda Sta god uradio u SF skroz je nebitno, zadovoljan sam i ovako jer je odbranio dosta bodova, mozda i bolje da ispadne u SF nego da zijani jos jedno finale od Novaka na GS, ne treba mu to.
                            OVAKO

                            Comment


                            • Originally posted by skeptik View Post
                              Ma nije samo servis. U slabijoj je formi generalno u odnosu na WB. I kondicija i kretanje mu skripe prilicno ali se drzi nekako. Rekoh, teski vremenski uslovi iscpljuju telo vise nego sto je uobicajno mada taj problem imaju svi igraci na US openu ove godine.
                              Pa zato kazem sto se tice kondicihe svi su slabiji. Ali zamisli mi rasprqmavljamo o kondiciji covjeka koji je sad bijo 4 i pol sata lopticu. I pod takvim uvjetima. Pa jebemu misa sta treba radit u 5.setu meca trcat krugove za vrijeme pauze...

                              Comment


                              • Meni Rafa ne deluje umorno ... a nije se to ni primetilo tokom meca, mada jeste da je energiju stedeo, u toku samih poena jer nije sve hvatao. I to u vakvim uslovima. E sada druga je prica jel moze jos jedan ili dva vakva meca izdrzati, a to ga ceka i pritom imati pozitivan ishod.

                                Comment

                                Working...
                                X