Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Ni blizu on nema ovaj nivo.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • ^ Prosli RG je nesto bolje sto sam ja videla od njega na sljaci..sad ima taj nivo na momente, al' ne moze da ga drzi kontinuirano ceo mec. Ono protiv Novaka je bio izuzetak.
      13/13!

      Comment


      • Ma kakav izuzetak, sta vam je ?Nigde FH paralele citav prvi set, BH nije bio na nivou ni onog iz MCa ove godine..
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Pre 13 godina, na istom mestu..majko mila, kakav je ludak to bio. Kakva glad za igrom, za pobedom, straha bez. A jos uvek 18-to godisnjak..

          13/13!

          Comment


          • Lik ce za 10-ak dana napuniti 32, imajte i to na umu. Zaboravite na dominantne sezone NAdala, to je bilo dok je bio mladji, od sad pa nadalje ce birati pazljivo turnire i stediti snagu. Rekao sam Shminki jos nakon odustajanja od Acapulca da ce sve baciti na sljaku ove sezone, pre svega RG. I 2014 je krizirao opasno sa formom da bi na RG-u bio strasan u SF i F. Tako i ove sezone, cak sam ocekivao i vise oscilacija u igri, po meni je ovo vise nego dovoljno. Na RG ce biti na 110% u to nema sumnje, a da sam na njegovo mesto na travu ne bi ni prismrdio sem mozda na Wimbledona jer je to ipak GS turnir.
            OVAKO

            Comment


            • Slažem se sa ovoj izjavom


              """""Ono sto je Nadal pokazao protiv Novaka u prvom setu i dijelovima drugog seta je bolje nego bilo koja verzija Nadala iz 2017 na sljaci"""""


              Verzija Nadala v Tie-breaku 1.seta te početku 2.seta protiv Novaka je bila nešto savršeno.

              Bit svega............proradila je FH paralela. Bez toga bi izgubio tie-break, pa i pitanje da li bi izvukao meč


              samo za usporedbu...........samopouzdanje na meču protiv Zvereva je bio na puno nižoj razini. Ni jednom niju pokušao sa FH paralelom

              Comment


              • Svratih samo da vam čestitam titulu. 32 hiljadarka beše? Svaka čast
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Tako je Marija, za svaku godinu zivota po jedna
                  13/13!

                  Comment


                  • Originally posted by Sarafa View Post
                    Tako je Marija, za svaku godinu zivota po jedna
                    Znači do dogodine ništa?
                    Šalim se naravno, još jednom čestitke
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Ma moze i tako, skromni smo mi u ovim godinama
                      13/13!

                      Comment


                      • 2018 ROLAND GARROS za Rafu
                        1R Dolgopolov (Dolgo nije u nekoj formi ali treba se ga pripaziti. kad Dolgo poludi može odigrati na visokom nivoju. Svakako nezgodaj protivnik za 1.kolo)
                        2R Sousa/Pella
                        3R Gasquet/Jaziri
                        4R Sock/Shapovalov
                        QF Anderson/Schwartzman (Schwartzman je opasan, ako ne drugo u tome da Rafu strašno fizički izmuči kao što je to napravio na AUSI openu)
                        SF Cilic/Del Potro/Fognini
                        F Zverev/Dimitrov/Djokovic/Thiem/Wawrinka/Nishikori (naravno najviše se bojim Novaka)


                        Sve u svemu ODLIČAN ŽREB.

                        Comment


                        • Nisam zadovoljan ovako lakim zrijebom,obicno to ne ispadne dobro.Nece osvojit Nadal ovo.

                          Comment


                          • Ivane, da li možemo preko Bollelija?

                            Comment


                            • Originally posted by jacques9 View Post
                              Ivane, da li možemo preko Bollelija?
                              Ne

                              Comment


                              • Rafa mentalno sasvim OK. Igrao protiv jako razpoloženog Bollelija

                                Inače MareLFC jesi u pravo. Rafa ne igra uopšte FH paralelu. Svaki FH laso ide po diagonali tako da je njegova igra jako predvidljiva.


                                Treba igrati agresivnije te popraviti servis.


                                Dobro došao težak meč za početak, da se um i tijelo maksimalno aktiviraju.

                                Comment

                                Working...
                                X