Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Nadal se jos nijednom nije pojavio na treningu, sto je veoma cudno.
    Ne bi me cudilo kakav je baksuz da se sad povrijedio,u Akapulku je ponovo poceo da nosi onaj povez na koljeno.Nadam se da nije nesto u vezi toga.

    Comment


    • I nema ga uopšte u rasporedu treninga ni za noćas, tj danas po njihovom vremenu.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Vidio zrijeb i odustao.
        sigpic

        Comment


        • https://www.youtube.com/watch?v=DGy0q06azP4 Nadal ipak trenira bez problema cini mi se,lazna uzbuna

          Comment


          • Nije bio u rasporedu za trening.
            Drago mi je ako je prošlo bez problema.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Očekuje nas jedan fantastična teniski dan na IW.

              Rafa mora odigrati svoj najbolj tenis proti Nanda, da bi prošao dalje

              Comment


              • Dobro izdanje Rafe protiv Nanda. A sad strašno bitan meč za samopouzdanje. Treba izbječi 3 poraze za redom protiv Rogera

                Comment


                • E nije se moglo. . . fantastican Federer i mlitav Nadal, ishod je taj.

                  Comment


                  • Puno se pričalo o tome, da je Nadalu poraz u finalu AO 2017 bio najteži poraz u karieri.

                    A po meni ovaj poraz u IW je još bolniji. Bez ideja, bez rješenja, totalno nemoča. Sve skupa jedna velika frustracija.

                    Protiv Novaka ima sad 7 poraza u nizu, a protiv Rogera 3 poraza u nizu.

                    Da li može gore od toga?


                    Poslije onog fantastičnog reterniranja protiv Raonija na A0 očekivao sam još dodatni napredak na returnu. A ništa od toga.

                    Bez servisa i returna nema šanse da se dobije NOvak i Rogera na hardu.

                    Comment


                    • Ono sinoc je surova realnost,Nadal nema vise ono cega se Federer bojao i cime mu je usao u glavu,to je nadrealna defanziva i kretanje i fantastican forhend.On i dalje moze da dobija razne dimitrove,monfise i kuevase(pitanje je i to do kad)ali kad dodje do meceva sa velikom cetvorkom bice pociscen i u buducnosti ako ne promjeni nesto drasticno a Nadal izgleda nije sklon promjenama i najmanje je fleksibilan teniser u vrhu.Bojim se da nas ceka jos jedna teska godina,nadam se da ce makar na sljaci osvojiti nesto ove godine.

                      Comment


                      • Čini se da fizički nikada nije izgledao ovako inferiorno.. Obratila sam pažnju na kretanje u meču protiv Federera
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • Na AO za divno cudo bio je fizicki bolji. E sada to je trajalo do finala, videli smo kakvu je posledicu ostavio dosta tezak mec sa Dimitrovom. Ali, cini se da sveukupno AO je ostavio posledicu jer na ovom turniru je bio fizicki dosta slab. To nikako ne daje nadu pred sezonu sljake.

                          Comment


                          • Ne znam da li je zdrav potpuno, videh u Akapulku da je imao povez na kolenu..
                            Uglavnom , izgleda da je to tako u ovoj fazi , nema konzistentnosti ..
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Bas tako, sve je do konzistetnosi, koja je ocito problem kod njega. Ne moze vise drzati formu u kontinuitetu, sto ne znaci da ne moze osvojitu jos titula. Bar se nadam. . .

                              Comment


                              • Originally posted by Maxx-a View Post
                                Čini se da fizički nikada nije izgledao ovako inferiorno.. Obratila sam pažnju na kretanje u meču protiv Federera
                                Dobro si zapazila to, ali nije samo kretanje bilo u pitanju... Jesi videla ritern? Jesi videla FH? Servis? FH krajnje mlitav i plitak, bez ikakve snage bez icega, servis takodje mlitav, nije mogao nikako da ostvari prednost tim udarcem, a ritern je vec posebna prica. Kako je on los na tom udarcu pa to je strasno. Nekoliko puta je ramom udario lopticu kod drugog servisa Federera, a to je znak da se ocajno krece i da ocajno anticipira.

                                Znam da je tesko shvatiti ali Nadal nakon AO-a je vec zavrsena prica, ja nista ne ocekujem ni od sezonu sljake, mozda titula u Barseloni ali i to je upitno jer igraju Kei i Tiem, trenutno bolji igraci od njega.
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X