Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MareLFC View Post
    Ko prenosi Brizbejn?
    ES prenosi
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      ES prenosi
      Uh,dobro je.Pogledah program na SKu i nema,smorio sam se bas
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Zastrasujuce izdanje Nadala ako gledamo rezultat i igru. Ali, ne treba se zalecivati, ipak je ovo Misha Zverev, teniser koji nije top 50 kvalitet i to ne treba nas zavaravati. Sutra protiv Raonica bice pravi test i nadam se da ce potvrditi dobru igru i uci u 1/2 finala.
        OVAKO

        Comment


        • Izuzetno sam zadovoljan za sada,nadam se da ce tako nastaviti.
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Ovaj poraz v Brisbejnu in niti tako bitan. Igra sasvim pristojna ali ja za GS titulu to još uvijek nije dovoljno.

            U AO puno zavisi od žreba.

            Comment


            • Kakav rezultat možemo očekivati na AU openu?

              Uz dobar žrijeb može dogurati daleko. Možda i do titule.

              Samo neka mu neko izbaci Novaka

              Naravno najgora moguča opcija - Novak u 8-finalu ili 4-finalu

              Muraya ili Raoniča kao mogučeg protivnika v 8-finalu ili 4-finalu se toliko ne bojim. Ima Rafa svoje šanse protiv njjih.


              Druga najgora opcija jesu Sasha Zverev ili Kyrgios u 3.kolu. Roger je svakako bolji žreb za Rafu u 3.kolu nego Kyrgios ili Zverev.

              U brojkama. Rafi dajem 1 % šansi za pobedu protiv Novaka (v najboljrm izdanju), 40 %šansi za pobedu protiv Murraya, 45 % protiv Raoniča, te 50 % protiv Kyrgiosa te Zvereva. Za sve ostale protivnike Rafa je favorit.



              Sasha Zverev ili Kyrgios v 3. kolu in NOvak

              Comment


              • Samo je Novak problem,sa ostalima moze da igra.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Ja se ne nadam puno od ovog AO,zbog devete pozicije zrijeb ce mu sigurno bit bas tezak a njegova igra u Brizbejnu nije bila bas blistava.Sa cetvrtfinalem bih bio bas zadovoljan a polufinale bi bilo savrseno medjutim po meni najrealnije u ovom trenutku je da udje u osminu finala.

                  Comment


                  • Au ljudi preteraste ga sa ovih 1%(1 pobeda u 100!! meceva). Pa tolike sanse ima 400. na svetu ili u fudbalu Cukaricki protiv RM. 15% je realno to je jedna pobeda u otprilike 6-7 meceva. Po meni ako prodje prvi mec u kome bude klackalica kao npr. protiv Raonica prosle nedelje ili kao dosta meceva koje je gubio prosle godine moze jako daleko (12.+ dan). Uglavnom Novak najtezi rival ali Rafa uz srecu na zrebu + neka neocekivana ispadanja kojih uvek ima moze daleko. Nikako ne bih voleo Feda u 3. kolu jer je njegova forma nepoznanica, a on je igrac koji uvek moze da zablista iako je Rafa jako cesto izlazio na kraj sa njim, ali sad je tek pocela sezona, nije se stekla konstantnost i uigranost na turnirima. VAMOS RAFA

                    Comment


                    • Originally posted by MareLFC View Post
                      Samo je Novak problem,sa ostalima moze da igra.
                      Može Rafa da igra i sa Novakom
                      Šala mala...
                      Rafa može da ima problema sa ovim novim klincima, željnim da skinu veliki skalp na GS.
                      Podvlačim da ima problema, što ne znači da bi izgubio od Zvereva, Kirjosa , Tima i sl...
                      Raonić nije problem na 3 dobijena seta, ako je Rafa u dobroj kondciji, a ovo u Brizbejnu je beznačajno za AO.
                      Rafa je preveliki šampion a ovo je GS, i on zna kako se igra i pobeđuje na GS.
                      Volela bih da bude u Marejevom delu žreba ( ne znam kako ide to sa pravilima oko žrebanja) , pa da gledamo još jedno epsko finale Rafe i Noleta
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Nadal i Marej na istoj strani zreba,a Novak-Wawrinka...to je jedina sansa za GS titulu,naravno da Stan dobije Novaka.
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Zadnje dvije godine pred GS uvijek ista prica,Rafa je veliki sampion,on zna kako se igraju GS,mozda mu se zrijeb posreci itd.Ali realnost kaze da je na zadnjih 8 GS Nadal najdalje stigao do cetvrtfinala i to dva puta na AO i RG 2015.Koliko god mi zeljeli da on napravi neki iskorak na ovom AO mislim da je to nemoguce i ponavljam cetvrtfinale bi bilo strasan rezultat za njega u ovom trenutku.

                          Comment


                          • Inače Rafa vredno trenira u Melburnu

                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Trenira on vredno citavu karijeru
                              Kad je zreb za AO?
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • I ja zadnje dvije godine konstantno razmišljam "samo a nam neko skine Novaka sa puta" a onda Rafa gubi od Verdsasca, Puila, Fogninija,Browna, Berdycha

                                Neka bude konačno jedan dobar GS za RAFU poslije predugo vremena.

                                VAMOS CAMPEON

                                Comment

                                Working...
                                X