Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

    i meni se taj dio najvise svidja!!! Rafa je momak kome cu se uvijek diviti i uvijek za njega navijatiti! gubio ili pobjedjivao ja cu uvijek biti uz njega!!!!
    Neka obavezno procitaju ovaj text Novakovi navijaci,i da vidi zasto volimo toliko Rafu a ne Novaka!

    Comment


    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

      [quote author=milica link=topic=474.msg21596#msg21596 date=1209393551]
      i meni se taj dio najvise svidja!!! Rafa je momak kome cu se uvijek diviti i uvijek za njega navijatiti! gubio ili pobjedjivao ja cu uvijek biti uz njega!!!!
      Neka obavezno procitaju ovaj text Novakovi navijaci,i da vidi zasto volimo toliko Rafu a ne Novaka!
      [/quote]
      Zasto? ;D

      Comment


      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

        Pozdravljam sve Rafine navijacice i navijace / ako ih ima / , jer su mnogi , sudeci po komentarima , zavidni Rafi prvenstveno na izgledu / o uspesima ne sada / . Vecina teniserki kazu da je upravo on najzgodniji teniser , tako neka muski malo olade sa svojim zajedljivim komentarima. Kako neko izgleda je jedno a kako igra drugo. Rafa ima i izgled i igru. Booozzzzeeee, nije ga izgled doveo do samog vrha. Nole takodje dobro izgleda i dobro igra ali neki / patriote i ostali / navijaju za njega otkako je sa Vajdom i otkako je poceo da nize pobede. Tako da su neke izjave stvarno suvisne!!! Ko PRATI tenis zna o cemu pisem, za ostale nije ni vazno. Ti neka se zapitaju kada ih neko pita za koga navijaju u fudbalu, koliko ce njih odgovoriti Partizan, Zvezda, Vosa...... a koliko njih Real, Mancester..... itd. O kladjenju necu ni da komentarisem. Onda se spominje neki patriotizam...... ma hajte molim Vas budite realni i budite navijaci sporta, pa tek onda sportiste, i neka vase navijanje bude sportsko i postujte protivnika. NARAVNO DA MI SVI NAVIJAMO ZA REPREZENTACIJU NASE TOLIKO SMANJIVANE I CEPKANE DRZAVE , kada igra u bilo kojoj vrsti sporta. Muski ne zaboravite Bekama, Ronalda, Zidana, Zivojinovica ,Drazena Petrovica...........itd. i oni su neciji favoriti. Ne mesajte sport i politiku!!!!!!!!!!!!!!!! ;)
        Trazite ljude koje biste voleli, to je tajna i uspeh citavog zivota...

        Comment


        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

          zasto? Pa zato sto se Rafa nikad ne predaje bori se do poslednje sekune meca,slava ga nije udarila u glavu(kao Novaka),jer igra fantasticno,ne baca rekete(kao novak),ne psuje na terenu(kao novak),kao sto je rekla Biba nije ga izgled doveo u sami vrh tenisa,zatim sto pomaze drugima,postuje svoje protivnike!!!ja mislim da je to dovoljano.eto zasto vise volimo Rafu a ne Novaka!

          Comment


          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

            e da i ne volim novaka jer cim gubi predava meceve i navodi neke bolesti i slicno,mnogi novakovi navijaci koje ja znam su se razocrala u novaka i njihove rijeci su obicno ovakve: E ovaj nole je bas jadnik,razocarao me je!!

            Comment


            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

              Lep video u kome je sazeto prvo Rafino finale 27.04.2008

              27 04 08 RAFA's DAY


              http://youtube.com/watch?v=4VokMmoMnQ4&feature=user



              A slika nikad dosta

              Comment


              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                @ milica

                Moje pitanje nije bilo bas najozbiljnije ali tebi u svakom slucaju hvala na odgovoru. A sto se tice objasnjenja zasto navijas za Rafu,meni se ipak cini da ti vise ne podnosis(veoma teska rijec,ali mislim opravdana) Novaka nego sto volis Rafu.Ne podnosis ga i ok sto se mene tice,ali nemoj kao argument uzimati da on ne postuje protivnike,baca reket(pa sta?!),udarila mu slava u glavu(na sta konkretno mislis?),psuje(na lomacu s njim!)..hejtovanjem neces nista postici,bar ne kod mene.;) Ja za Rafu ne navijam,ne vjerujem da cu ikada i navijati,ali ga postujem u svakom slucaju kao sportistu.

                Comment


                • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                  Rafina pobeda u Monte Carlu mu je donela i njegovu 10. Masters titulu.

                  Evo svih koje je osvojio, kao i protivnika u finalima:

                  MONTE CARLO 2005 ; Guillermo Coria ; 6-3, 6-1, 0-6, 7-5

                  ROME 2005 ; Guillermo Coria ; 6-4, 3-6, 6-3, 4-6, 7-6

                  MONTREAL 2005 ; Andre Agassi ; 6-3, 4-6, 6-2

                  MADRID 2005 ; Ivan Ljubicic ; 3-6, 2-6, 6-3, 6-4, 7-6

                  MONTE CARLO 2006 ; Roger Federer ; 6-2, 7-6, 6-3, 7-6

                  ROME 2006 ; Roger Federer ; 6-7, 7-6, 6-4, 2-6, 7-6

                  INDIAN WELLS 2007 ; Novak Djokovic ; 6-2, 7-5

                  MONTE CARLO 2007 ; Roger Federer ; 6-4, 6-4

                  ROME 2007 ; Fernando Gonzales ; 6-2, 6-2

                  MONTE CARLO 2008 ; Roger Federer ; 7-5, 7-5


                  Rafa je i 4. na list igraca sa najvise Masters titula:

                  1. Andre Agassi - 17
                  2. Roger Federer - 14
                  3. Pete Sampras - 11
                  4. Rafael Nadal - 10
                  5. Thomas Muster - 8

                  Nadam se da ce se Rafa uskoro izjednaciti sa Samprasom.

                  Comment


                  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                    I ja se nadam da ce se izjednaciti vec u Rimu, a da ce ga ako Bog da posle Hamburga i prestici ;D

                    Comment


                    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                      biba












                      Comment


                      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                        Pozdrav svim Rafinim navijacima i ljubiteljima tenisa Nadam se da cemo se lepo druziti bez obzira za koga navijali i da cemo naravno uzivati u Rafinim pobedama
                        Vamos Rafa
                        Sometimes I will win,sometimes lose,but I can always go to sleep knowing I have done my best

                        If you feeling the sorrow you know that your heart isn't hollow.I'm ready to lead a new mission,are you ready to follow?

                        Comment


                        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                          Moram da kazem ~HvALa~ svima vama koji ste pohvalili moj post na B92 sajtu a i ovde bilo mi je drago sto sam bar na taj nacin mogla da iskazem ono sto svi osecamo prema Rafi
                          Sometimes I will win,sometimes lose,but I can always go to sleep knowing I have done my best

                          If you feeling the sorrow you know that your heart isn't hollow.I'm ready to lead a new mission,are you ready to follow?

                          Comment


                          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                            Dobrododlsa Bobo, tvoj post nas je sve odusevio, rekla si ono sto svi mislimo. Generalno , vecina komentara na B92 je bila veoma pozitivna, osim njih nekoliko.

                            Comment


                            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                              E ljudi,pozdrav svima!
                              Dosla sam na forum pre neki dan sasvim slucajno i kad sam primetila koliko ima Rafinih fanova i ljudi koji razmisljaju slicno kao i ja,nije mi nista drugo preostalo nego da se registrujem ;D
                              Nadam se da cemo se lepo druziti!

                              Comment


                              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                                biba,,boba i Rena,dobrodosle ..Sigurna sam da cemo se odlicno slagati ..Hvala Bogu,drustvo je sve vece!!

                                Comment

                                Working...
                                X