Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kaze Rafa, ovaj put bez izgovora
    1268775_10151689628411026_684537790_o.jpg
    13/13!

    Comment


    • Rafa mora, da se dobro pripremi na 2.servis Isnera i Rogera.
      Najbitinije je svakako kako če uspjeti vračati njihove 2.servise.
      Ako pogledamo analizu reterna Nadala v finalu Cincinatija retern na 2.servis Isnera je bio jako loš. Samo jedan jedini put je Rafa uspio napraviti jedan dubok return.
      Rafa mora da nešto promijenu u pripremi na 2. servis Isnera i Rogera. Pa ajde Toni pronađi pravu taktiku, da Rafa počinje vračati 2. servise kako treba. Još uvijek se sječam meča četvrt-finala Australian opena iz godine 2012. Kako je samo fantastično Rafa reternirao na 2. Servis Berdiča. Posebno na backhand strani. Duboko ulazio u igralište i opalio nekoliko return vinera.

      Comment


      • Pripremice se Rafa za te riterne to je sigurno. Vec zna kako da igra protiv Isnera, a i protiv ovakvog Rogera.
        OVAKO

        Comment


        • od sutra krece pravi ispit za nadala
          3.kolo dodig
          4.kolo isner
          qf:federer
          sf:ferrer

          zanima me konkretno kako ce sutra igrati, kapiram da je ogroma favorit protiv dodiga,medjutim zanimace me odgovor rafe ako se napali dodig i pocne da pogadja dosta itd. Maksimum sto dodig moze da uradi je da otkine set po meni.

          4kolo sa isnerom ce biti zanimljivo, znamo da rafa ume sa isnerom da se nosi medjutim isner se popravio u odnosu na sinsinati i montreal. takodje Grand Slam, US OPEN, new york. sigurno ce biti motivisaniji nego ikad da sto dalje dogura.

          qf sa federerom. posebna prica. nikad ne treba otpisivati federera, mada tesko da moze da pobedi nadala u 5 setova.medjutim tu bi bas ocekivao da federer odigra strasno.(verovatno mu se smucilo da ga otresa nadal kad god se sastanu)

          sf sa ferrerom


          F Djokovic/Murray o ovome necu da pricam. trenutno obojica ne blistaju. mada kapiram da ce podici nivo igre kako turnir odmice
          Last edited by nikola_bg; 31-08-13, 01:38.

          Comment


          • greska

            Comment


            • http://sports.nationalpost.com/2013/...nnis-but-wins/
              OVAKO

              Comment


              • Kohlschreiber može, da Rafi uzme set, a možna i dva, a li u pobedu Rafe nikako ne sumljam. A protiv Rogera bit če ovaj put jako, jako težko, posebno u slučaju, da Roger dobro servira. Rogera skoro svi odpisuju i ne daju mu nikakve šanse protiv Rafe, a ja se s tim baš ne slažem. Treba, da ga Rafa odmah smiri i uzme 1.set, pa če sve biti puno lakše.

                Comment


                • 'Rafael Nadal Is the Leonardo da Vinci of Tennis' http://www.theatlantic.com/entertain...tennis/279383/

                  Comment


                  • Q. Who is going to win the men's final?

                    VICTORIA AZARENKA: Who's gonna win? I don't know. Who I want to win? You know, Rafa convinced me, you know, to vote to just, you know, how do you say? Support him. Support him (laughter). Okay.

                    Q. How did he convince you?

                    VICTORIA AZARENKA: How? He was practicing with his shirt off (laughter). (Applause.) Zna zenska sta je dobro

                    http://www.usopen.org/en_US/news/int...689894929.html
                    13/13!

                    Comment


                    • Cestitke Nadalovim navijacima na zasluzenoj pobedi
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • Rafa
                        Pa da li si mogao vise da me usrecis..Pravo sampionsko srce. Kako ga volim
                        Navijaci radujte se, imamo jos jednu neverovatnu sezonu, uzivajmo dok traje
                        13/13!

                        Comment


                        • cestitke nadalu u njegovim navijacima

                          Comment


                          • Cestitke navijaci,bas je lepo biti Nadalov navijac.Jednostavno tenis je postala igra u kojoj Nadal uvek pobedjuje.Svaka mu cast,dokazao je da je klasa za Novaka.

                            Comment


                            • Kada radi fh na duzi period ne bojim se ni braca Bryan da mu dodju

                              Kada je pocinjao da igra tenis velika mi je zelja bila da stigne Samprasa.Nazalost tada jos nije znao ni da servira skoro pa nikako,ali,ALI od tada se sve promijenilo.Sinoc me je kod onog pada i 0:40 podsjetio na 0:40 u trecem setu protiv Federera na AO 2009 kada je odigrao bolesno,pogotovo servis i bh na istu situaciju.Sinoc nase najvaznije oruzje protiv Djokovica kad je najvise trebalo,forhend paralela.Koliko nam taj udarac sada znaci to je cudo jedno,zbog njega se smanjio i strah prema bilo cemu,skoro da ga ne izdaje nikako....

                              Previse sam sretan da bih pisao realno pa i necu sta me briga...Meni nema nista draze nego sto je potcijenjen pocevsi od strane obicnih laika pa do velikih teniskih strucnjaka koji su kao malo dosli pameti sto se njega tice,mada im se ovaj razvoj situacije sigurnan sam ne svidja uopste.Sve naplacujemo polako i sve se vraca,ali samo su dva razloga za to...1. To sto takvu sampionsku glavu svijet nikad nije vidio u bilo kom sportu sto se mene tice...2. je stricek Toni

                              Sinoc mudro pusten "Blietz Krieg" Djokovica koji je Rafa znao da ce doci u mecu,cak je o tome i pricao majstor nakon meca.Samo moram cekati i biti jedan break u zaostatku,a on ce stati i sansa ce doci,tako je i bilo,a onda smo ga lagano istopili i odrali od batina sto bi Laki rekao...

                              Nema rijeci da ti se zahvalim za sve ove godine sto si mi stvarno popravljao raspolozenje,jednostavno nemam ali ti ipak hvala.Kada je poceo US ja sam znao da je titula nasa i moje je bilo kao i obicno da cekam bez obzira sta se desava i sta ljudi pricaju.Na kraju se zavrsi turnir sa 13. velikim,sa velikim stilom gdje je ismijao sve koji su komentarisali njegovu igru na betonu,mekano 22-0 bez mnogo da se oznoji

                              Ne moras ti ni igrati ovaj kraj sezone sto se mene tice dvorana me ne zanima,mada znajuci tebe i tvoju glavu ima da je zabijes kao noj i da i tu pokusas da napravis nesto i sretno ti bilo...igrala se mala djeca,ali tata se vratio...mnogo ljubavi za majstora

                              Last edited by AK47; 12-06-14, 09:28.
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Svaka cast Zaista lepo
                                link

                                Comment

                                Working...
                                X