Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ocekivana pobeda, mec neinteresantan, uglavnom zbog lose igre Federera. Rafa nista specijalno nije igrao, ali dovoljno za ovakvog Rogera. Sto se mene tice ovo polufinale je puna kapa, ne mora vise nista da uradi. I onako se vec ponovo pokrecu price kako nije bio povredjen, da dodje do finala, to bi verovatno bila konacna potvrda. Covek hteo malo da odmori od tenisa na 8 meseci, i da uziva u moru i suncu Majorke Ma ja mislim da ni Rafa ni Fed nisu bili povredjeni, jednostavno vole malo da se prenemazu
    Sve u svemu, RAFA IS BACK
    13/13!

    Comment


    • Vrlo dobar mec i zasluzena pobeda.Idemo dalje
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Procitah da je izgubio Fed. Cak valjda i sam Rafa rece da u drugom setu uopste nije osetio da igra protiv Fed-a, jer uopste nije pruzao otpor. Sve u svemu cestitke na pobedi! Navijam da osvoji iw!

        Comment


        • http://www.tennis-x.com/xblog/2013-03-15/11877.php
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Rafa, koji si ti ludak, finale nakon godinu dana neigranja na betonu
            Rafa opet nista spektakularno nije igrao, ali za ovakve igrace i to je sasvim dovoljno. Muski tenis je definitivno upao u neku kolotecinu (zenski odavno), i svi ovi igraci bi trebalo da se zapitaju koja je svrha njihove teniske karijere kad igrac koji 8 meseci mec nije igrao moze ovako da ih dobija. Djokovic je trenutno na nekom totalno drugom nivou od svih ostalih.
            Za finale nemam prevelika ocekivanja, sta god da uradi dobro je, nadam se samo da Majami nece igrati. U svakom slucaju, srecno majstore
            13/13!

            Comment


            • Cestitke Rafinim navijacima na na pobedi i finalu
              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

              Comment


              • Gde su oni magistri sto su tvrdili da je Rafa jako los Tempirao covek formu i na betonu izdominirao i verovatno ce uzeti masters po povratku , jos dolazi sljaka... Doktor
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Kako dolazi sljaka, zar ovo vec nije sljaka?!
                  "But Pascal what are you saying?"

                  Comment


                  • Originally posted by thrillseeker View Post
                    Kako dolazi sljaka, zar ovo vec nije sljaka?!
                    Nije.Doci ce i sljaka pa ce vam valjda biti lakse prihvatiti da nece niko nista moci osvojiti pored Raficelija.

                    Comment


                    • Super, samo onaj Nadal da nista ne osvoji.

                      Trolujem malo, nhf...

                      Inace cestitke na plasmanu u finale.
                      Last edited by thrillseeker; 17-03-13, 17:38.
                      "But Pascal what are you saying?"

                      Comment


                      • Rafa, majstore, legendo
                        Kakva je to igracina, ovakvog borca tenis vise nece videti..
                        Jako mi je drago sto ne igra Majami, sad lepo da se pripremi za sezonu sljake, pa da onako slatko izdominira, kako samo on ume, svima u inat
                        13/13!

                        Comment


                        • Cestitke Rafinim navijacima na osvojenom IW.Pokazao je ponovo svoju borbenost,neverovatnu igru,sto je nedostajalo svim ljubiteljima tenisa.
                          Dobro je da je koleno sanirano,tu vise nema dileme,nastavak sezone ce biti mnogo interesantniji,neizvesniji.
                          Steta sto ne igra u Majamiju,no dobro verovatno Rafa ima svoje razloge
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Cestitke Rafinim fanovima i navijacama , povratak u stilu
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • “I lost a little bit of my calm,” Nadal said. “I didn’t choose the right shots...I think I was wrong in strategy, something that for me is unusual. I can have mistakes with the shots, but how I have to manage the points, normally I am right.”

                              We know Nadal wins with emotion. But his words here point to the intelligence of his game, the amount of thought that goes into it, something that isn’t always appreciated.

                              Upravo tako, ono sto kaze sam Nadal, a i ono sto kaze sam Steve Tignor o njemu, o njegovoj inteligenciji i taktici tokom igre.

                              Comment


                              • Čestitke Rafi i njegovim navijačima na veoma vrednoj tituli, rekordu, povratku na četvrto mesto.

                                Comment

                                Working...
                                X