Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

    danas mi neko rece da je jedna ruka nadalu veca i razvijenija od druge. istina,ili...?

    Comment


    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

      Dajte molim vas budimo realni, Spanski DC tim je vec pobedjivao u Davis Cupu i svake godine ostvaruje odlicne rezultate. Mislim da ovde ne mozemo da pravimo poredjenje sa nasim koji je tek krenuo i odmah i stao.

      Comment


      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

        gledao sam duel sa rusima,pa mislim da je svima jasno da bi ishod bio drugaciji da smo bili zdravi i svi igrali.
        isto u eventualnom susretu sa spanijom kladio bih se na nas,realno gledajuci.

        Comment


        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

          [quote author=moya link=topic=474.msg20196#msg20196 date=1207854761]
          Dajte molim vas budimo realni, Spanski DC tim je vec pobedjivao u Davis Cupu i svake godine ostvaruje odlicne rezultate. Mislim da ovde ne mozemo da pravimo poredjenje sa nasim koji je tek krenuo i odmah i stao.
          [/quote]

          Comment


          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

            Rafi je lijeva ruka razvijenija!! da Moya u pravu si,u nasoj ekipi DC dobri su Nole I janko a ostali...bolje da ne govorim,dok Spanija ima sjajan sastav ekipe!!!

            Comment


            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

              [quote author=milica link=topic=474.msg20199#msg20199 date=1207855764]
              Rafi je lijeva ruka razvijenija!! da Moya u pravu si,u nasoj ekipi DC dobri su Nole I janko a ostali...bolje da ne govorim,dok Spanija ima sjajan sastav ekipe!!!
              [/quote]

              Comment


              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                [quote author=Patriota link=topic=474.msg20194#msg20194 date=1207853721]
                [quote author=milica link=topic=474.msg20192#msg20192 date=1207852964]
                A znam da od Njemacke ne mogu da izgube,a od koga to mogu?
                [/quote]

                amera, rusa i nas.
                [/quote]

                Comment


                • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                  [quote author=crystal link=topic=474.msg20202#msg20202 date=1207856411]
                  [quote author=Patriota link=topic=474.msg20194#msg20194 date=1207853721]
                  [quote author=milica link=topic=474.msg20192#msg20192 date=1207852964]
                  A znam da od Njemacke ne mogu da izgube,a od koga to mogu?
                  [/quote]

                  amera, rusa i nas.
                  [/quote][/quote]

                  Comment














                  • VAMOS CHICOS!


                    Comment


                    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                      [quote author=hogar link=topic=474.msg20195#msg20195 date=1207854725]
                      danas mi neko rece da je jedna ruka nadalu veca i razvijenija od druge. istina,ili...?
                      [/quote]
                      ..Jeste,dobro si cuo hogar ..leva je veca ...ona kojom drzi reket..Njom podize teg od 30 kg,a desnom 25 kg..Mislim da je to jedina nesavrsenost na njegovom telu,ali zanemarljiva ;)..Je l' ono ti rece da licis na Rafu???? ;) ..Pa,sad vidi sta ti je ciniti ..Teretana,teg u sake i Bog da te vidi ;) ;) ;)

                      Btw,hvala svima na divnim fotkama

                      Comment


                      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                        Da izvinjavam se sto sam zaboravila Zimonjica jer je on super igrac! Sto se tice Troickog on je jos neiskusan igrac tako da jedino moze da namuci nekog spanskog protivnika ali ne i da ga pobjedi,ali moram reci da Viktor ima dobar servis,i mislim da ga ceka svijetla buducnost sto se tenisa tice!

                        Comment


                        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                          http://www.youtube.com/watch?v=7e3rXfRRZvo

                          Comment


                          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                            owa prethodna poruka sto sam poslala je adresa gdje mozete vidjeti Rafu u Miami 2008,prikazani su svi rezultati meceva,zatim kada je Rafa igrao sa Serenom na vodi....video je dobar,pa uzivajte!

                            Comment


                            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                              Da li mi neko moze reci kako da postavim neke slike??? Unaprijed hvala!! :-*

                              Comment


                              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                                Videces u svom pm-u objasnjenje

                                Comment

                                Working...
                                X