Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeste, danas je bio nekako inspirisan. Znace Novak sta da radi, ne bojim se ja da nece videcemo u nedelju
    One and only - Rafael Nadal

    Dream it, and then make it happen!

    Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

    Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

    Comment


    • Ja nisam mogao da verujem da je na takav nacin unistio Ferera a Ferer i nije igrao nesto lose... Stvarno moras biti jak kao konj da bi igrao sa Rafom u punoj snazi . On vraca sve i ne staje dok ne osvoji poen ili dok ga na neki ludacki nacin ne izgubi .
      sigpic

      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

      Without error there can be no brilliancy.

      Comment


      • Rafanatic nemas brige uzima on ovo i to u 3 seta i ne pisem ovo u inat Novakovim fanovima, skroz to iskreno mislim. Iako samo ja znam koliko mi je nedelja pokvario raspolozenje svih ovih godina....
        sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

        Comment


        • Jeste, strasno je borben i uporan. Daleko od toga da je David bio los, naravno da je mogao i bolje, ali Rafa mu je nametnuo ritam koji ovaj nije mogao da prati. Nije mu dozvoljavao da bude agresivan, a pasivan David nema ni promil sanse protiv Rafe. Rafa je rekao da mu je ovo najbolji mec na turniru i ja se slazem.

          MarRF, ja nisam bas toliko sigurna, naravno da navijacki zelim i verujem, ali mec sa Novakom na slemu tesko da moze u tri seta. Ja ocekujem da Novak podigne nivo svoje igre, i to dosta.
          Svi bukvalno pricaju da je Rafa favorit, gde god sta nadjem na netu, cak me to malo i brine, izmalerisace ljudi
          One and only - Rafael Nadal

          Dream it, and then make it happen!

          Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

          Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

          Comment


          • Ne mislim da Novak nece zapeti, hoce sigurno ali ovo sto Rafa igra ovde je vec dovoljno veliko i da se niko ne prevari , ovo nije njegov maksimum. Videcemo to u nedelju..
            sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

            Comment


            • Iz tvojih usta u bozije usi
              One and only - Rafael Nadal

              Dream it, and then make it happen!

              Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

              Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

              Comment


              • < Da se zna kome ide podrska Odrace ga Nadal

                Comment


                • Zdravkelja, hvala na podrsci, trebace i njemu i nama
                  One and only - Rafael Nadal

                  Dream it, and then make it happen!

                  Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

                  Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

                  Comment


                  • Today many people have supported me. Thanks to all! especially to Pau ... Tomorrow he'll be supporting me!
                    http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                    Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                    Comment


                    • Zdravkelja vas izdao
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Prebacio se u Nadalovce, koji izdajnik
                        Last edited by Adin; 10-06-12, 23:28.
                        http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                        Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                        Comment


                        • Originally posted by Adin View Post
                          Prebacio se u Nadalovce, koji izdajnik
                          Ma sada navija za Novaka, dupla izdaja
                          Pa pogledaj mu avatar
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Pa sada i na stranu Novaka , reci koliko para primaš da mjenjaš omiljenog igrača svakog dana ?
                            http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                            Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                            Comment


                            • Hahahahaha

                              Pa pazi, volim ja svu trojicu, ne mozes da ne volis takve velicine.

                              Federer je ZAUVEK moj No.1. Ali posto vise nije na turniru, osecam potrebu da pruzim podrsku nekom igracu u mozda najvaznijem mecu u poslednjih 5-6 godina E sad, posto me nerviraju nerealni Novakovi navijaci, hocu da se Federer vrati na prvu poziciju, a i generalno vise volim Nadala, podrsku sam pruzio njemu. Ali me je danas toliko iznervirao sa zalbom na kisu tek kad je Novak uhvatio momentum + mi se skupilo zbog onog MTO-a od prosle godine, da moram da okrenem. A i Novak je lep gest napravio sa onim priznavanjem poena, verovatno niko to ne bi uradio, pridobio je mnogo navijaca sa tim. Mali plusic od mene
                              Naravno, cim zavrsi finale, Fed se vraca

                              Comment


                              • Cestitke Nadalu i njegovim navijacima. Bio je bolji teniser u ova dva dana...

                                Ispisao je novu stranicu istorije svojim forhendom...

                                Comment

                                Working...
                                X