Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • UFO, ovom forumu trebaju ljudi poput tebe

    Vidi se da imas respekt prema svima, i to je prava sportska osobina koja se ovde ceni

    Ja nisam nikada videla Rafu uzivo, ali ne sumnjam da je tako kao sto ti kazes. I meni pomalo smeta sto dosta ljudi ovde ima lose misljenje o njemu, ali sta sad, svako ima pravo da misli kako hoce i da navija za koga hoce, a raznolikost cini ovaj forum interesantnim

    I sve si u pravu, zdravlje, dobro raspolozenje, strast i samopouzdanje su glavni Rafini pokretaci, i u svakom mecu se jasno vidi da li su sva 4 faktora tu ili nesto pak fali. Ja se iskreno nadam da ce u Rimu ponoviti igru iz MC i Barcelone, valjalo bi da uzme titulu, dodatno se mentalno ucvrsti pred, za njega, najvazniji turnir sezone, RG. Bice tesko, svakako, pored Novaka i Rogera, ali nije nemoguce.

    Ti si pretpostavljam Rogerov ili Novakov navijac?
    One and only - Rafael Nadal

    Dream it, and then make it happen!

    Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

    Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

    Comment


    • Originally posted by natašadal View Post
      to je vec za gospodu!
      dobices picu i to onu s ulice uz koka kolu!
      Pa ako je riba za gospodu,ja bi trebao kavijar da dobijem

      Comment


      • Originally posted by Vule_89 View Post
        Pa ako je riba za gospodu,ja bi trebao kavijar da dobijem
        pa ako si vec gospodin ti kavijara nisi zeljan. pizza s kioska je za tebe, veruj mi!
        ”Stanujem u svom imenu,iz svog sam prezimena,nemam druge otadžbine sem svojih ideja i jedino se istinski osećam kod svoje kuće u okviru duhovnih porodica koje sam sam izabrao”...Saint-John Perse

        Comment


        • Auu bre, al' ste skrenuli sa teme

          Inace, Rim je mnooogo sporiji od Madrida, tako da ocekujem da ce Rafa ovdje ostvariti dobar rezultat. U finalu ga ocekujem, naravno bice tesko proci Berdych-a, ali podloga vise odgovara Rafi tako da mislim da ce a njim izaci na kraj, e sada, potencijalno finale sa Rogerom ili Novakom, kako ce izgledati- ostaje da se vidi...
          Kada pogledamo prvi Rafin mec, govoricemo vise o svemu tome.

          p. s. Da bi izbjegli pisanje posta za postom, koristite opciju edit, preglednije je
          poz
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Originally posted by Rafanatic View Post
            UFO, ovom forumu trebaju ljudi poput tebe

            Ti si pretpostavljam Rogerov ili Novakov navijac?
            Navijam za Novaka, nas je momak i to je nekako bratski : ) Mislim da je dobar lik i vrhunski teniser koji napokon koristi talenat koji ima(znamo da je umeo pre par god. da posustaje i kilavi). Zasluzio je to sto je postigao s 2011.-om. Osim toga, on je i sjajan primer mladim ljudima u Srbiji. Eto, to je jedna od retkih lepih stvari na vestima i u nasem drustvu.
            Rogeru se divim, njegova elegancija i vestina na terenu je zaista nesto izuzetno u tenisu. Bilo bi lepo imati ga jos koju godinu na turu.
            Rafu respektujem na vise nivoa, i kao teniskog genija, i kao silu, i kao pojavu i na sve to-njegovu licnost!
            Ova trojica se zaista izdvajaju, ali Nole is my choice : )

            Comment


            • UFO, lepo si to rekao, za jednog neka svako navija, ostale mozes voleti manje ili vise, ali ih sve treba postovati

              Nadam se da ces ucestvovati u diskusijama i da ces uzivati na forumu
              One and only - Rafael Nadal

              Dream it, and then make it happen!

              Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

              Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

              Comment


              • tesko je prognozirati pre nego sto svi odigraju bar svoj 1.mec
                ali, s obzirom na proteklih mesec dana moj utisak je da moguce da cemo gledati finale Nadal-Federer. ako Rafa nastavi onako kako je zapoceo u MC i Barsi, realno ne bi trebao da ima velikih problema tokom puta ka finalu. zreb mu nije lak, ali na sljaci je on nesto posebno tako da ne vidim da tu bude nekih iznenadjenja.
                s druge strane svajcarac stize u velikom stilu, svestan da moze u jos finala. imace veliku psiholosku prednost u odnosu na Novaka u 1/2 finalu. koliko je Novak uopste spreman s obzirom da Madrid nije bio dobra priprema, videcemo... i da li Fed uopste zeli da ucestvuje u Rimu, posto je izjavio da ga "telo boli"... znamo da je zapeo za IO.
                uf,kakva nedelja!
                Last edited by natašadal; 14-05-12, 18:32.
                ”Stanujem u svom imenu,iz svog sam prezimena,nemam druge otadžbine sem svojih ideja i jedino se istinski osećam kod svoje kuće u okviru duhovnih porodica koje sam sam izabrao”...Saint-John Perse

                Comment


                • Originally posted by Arnel.S View Post


                  A beautiful day to go fishing in Mallorca!!
                  Tiriac pozdravlja Rafu:



                  Comment


                  • Ja prognozirah 5 gemova Mayeru , kako je krenuo 3 mu je maksimum.

                    VAMOS RAFA!
                    “I am a little bit more famous now, but I have [some change] in my life. I live in the same place. I have the same friends.” - RAFAEL NADAL

                    Comment


                    • Originally posted by zdravkelja View Post
                      Tiriac pozdravlja Rafu:



                      Moze li mi iko objasnit kakvo je ovo chudovishte od ribe ili ja ne vidim kako treba ???
                      SignaturE se cheka ...sigpic

                      Comment


                      • Nekoliko kul fotki iz Rima



                        Comment


                        • Hvala ti Zdravkelja na slikama, stvarno su jako lepe
                          One and only - Rafael Nadal

                          Dream it, and then make it happen!

                          Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

                          Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

                          Comment




                          • Evo najboljih poena iz ovog fantasticnog meca!

                            Vamos Rafa
                            One and only - Rafael Nadal

                            Dream it, and then make it happen!

                            Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

                            Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

                            Comment


                            • Čestitam majstore

                              VAMOS!

                              7-6 , 6:0 !

                              SUTRA OSVOJIT RIM !
                              “I am a little bit more famous now, but I have [some change] in my life. I live in the same place. I have the same friends.” - RAFAEL NADAL

                              Comment


                              • Originally posted by LopMood View Post
                                Čestitam majstore

                                VAMOS!

                                7-6 , 6:0 !

                                SUTRA OSVOJIT RIM !
                                Sutra sam protiv njega ko god da pobjedi, al nadam se da ce Nole

                                Comment

                                Working...
                                X