Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rafanatic View Post
    Jedva cekam Rim, jedva cekam pravi tenis.

    Nadam se da ce Rafa ponoviti igru iz MC i Barcelone.

    Raonic me brine, ali to Rafa mora i treba da dobije.

    Nadam se da necu morati da cekam sredu, kad bi u utorak krenuo bilo bi super
    Raonic je odlican i nece biti to lak mec ali ce to Rafa ipak dobiti. iskustvo je to!
    ni Fedu nije bilo lako u Madridu, cak je Milos bio za nijansu bolji ali Il Maestro ipak zna kad i sta treba da iskoristi za pobedu.
    bice to sve ok , ceka nas vrlo uzbudljiva nedelja;)
    ”Stanujem u svom imenu,iz svog sam prezimena,nemam druge otadžbine sem svojih ideja i jedino se istinski osećam kod svoje kuće u okviru duhovnih porodica koje sam sam izabrao”...Saint-John Perse

    Comment


    • Kakve provokacije? Ako se ti iznerviras ako ti neko kaze da ce tvoj igrac ispasti u prvom kolu onda ne znam sta da ti kazem..Rafa je svakako favorit...Raonic mora da odigra mec karijere da bi dobio nekoga iz top 3..
      Ps: Zbog tebe cu jos cesce da dolazim na ovu stranu :P

      Comment


      • Originally posted by Prototype View Post
        Nije bila namera da te provociram. Ali ipak smarate...
        pa idi na drugi deo foruma, tamo su zanimljiviji od nas
        ”Stanujem u svom imenu,iz svog sam prezimena,nemam druge otadžbine sem svojih ideja i jedino se istinski osećam kod svoje kuće u okviru duhovnih porodica koje sam sam izabrao”...Saint-John Perse

        Comment


        • Originally posted by Vule_89 View Post
          Kakve provokacije? Ako se ti iznerviras ako ti neko kaze da ce tvoj igrac ispasti u prvom kolu onda ne znam sta da ti kazem..
          Ps: Zbog tebe cu jos cesce da dolazim na ovu stranu :P
          ti mene ne mozes da iznerviras.
          ”Stanujem u svom imenu,iz svog sam prezimena,nemam druge otadžbine sem svojih ideja i jedino se istinski osećam kod svoje kuće u okviru duhovnih porodica koje sam sam izabrao”...Saint-John Perse

          Comment


          • Mogu,cim trazis da odem sa ove fan strane

            Comment


            • Originally posted by Vule_89 View Post
              Mogu,cim trazis da odem sa ove fan strane
              takvi kao ti me samo zabavljaju.
              ”Stanujem u svom imenu,iz svog sam prezimena,nemam druge otadžbine sem svojih ideja i jedino se istinski osećam kod svoje kuće u okviru duhovnih porodica koje sam sam izabrao”...Saint-John Perse

              Comment


              • Nema logike, ja osobe pored kojih se dobro osecam ne teram od sebe

                Comment


                • Originally posted by natašadal View Post
                  pa idi na drugi deo foruma, tamo su zanimljiviji od nas
                  Pa nemoj da me teres, i like it here

                  Comment


                  • Super momci, bas mi je drago sto vam je lepo ovde, hocete li nesto popiti, pojesti?
                    One and only - Rafael Nadal

                    Dream it, and then make it happen!

                    Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

                    Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

                    Comment


                    • izgleda da je kod Rafe najzanimljivije
                      ”Stanujem u svom imenu,iz svog sam prezimena,nemam druge otadžbine sem svojih ideja i jedino se istinski osećam kod svoje kuće u okviru duhovnih porodica koje sam sam izabrao”...Saint-John Perse

                      Comment


                      • Originally posted by Rafanatic View Post
                        Super momci, bas mi je drago sto vam je lepo ovde, hocete li nesto popiti, pojesti?
                        Ja bih ribu,po mogucstvu sa Majorke

                        Comment


                        • Comment


                          • Originally posted by Vule_89 View Post
                            Ja bih ribu,po mogucstvu sa Majorke
                            Ja bi' iz Monte Karla, i to najvecu ako moze
                            sigpic

                            Comment


                            • Dobices Vule spagete iz Rima i kroasan iz Pariza
                              One and only - Rafael Nadal

                              Dream it, and then make it happen!

                              Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

                              Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

                              Comment


                              • A toliko o Raoniću ..
                                “I am a little bit more famous now, but I have [some change] in my life. I live in the same place. I have the same friends.” - RAFAEL NADAL

                                Comment

                                Working...
                                X