Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeste vala, serverima sljaka kao porucena.. Ma sve je poremeceno, ko zna sta ce ovih godina sve izmisljati...

    edit: Bojana, to je tako. Cuti i radi, kad si vec tu. Od kukanja nema nista, iako ga ja razumem, ali morao je da to ostavi po strani, skoncentrise se na sebe i svoju igru, pokusa da se prilagodi sto bolje moze, pa dogodine neka preskoci slobodno Danas je bio isuvise besan sto je sve to tako a ne drugacije, i jednostavno je odigrao jedan od najlosijih meceva u karijeri. Verdasku je pobeda mnogo znacila, videlo se na kraju. Zao mi se samo sto ce sutra Berdih da ga otrese za po sata. Tacno znam.
    Last edited by Rafanatic; 10-05-12, 22:44.
    One and only - Rafael Nadal

    Dream it, and then make it happen!

    Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

    Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

    Comment




    • A beautiful day to go fishing in Mallorca!!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Rafanatic View Post
        edit: Cuti i radi, kad si vec tu. Od kukanja nema nista, iako ga ja razumem, ali morao je da to ostavi po strani, skoncentrise se na sebe i svoju igru, pokusa da se prilagodi sto bolje moze, pa dogodine neka preskoci slobodno Danas je bio isuvise besan sto je sve to tako a ne drugacije, i jednostavno je odigrao jedan od najlosijih meceva u karijeri. Verdasku je pobeda mnogo znacila, videlo se na kraju. Zao mi se samo sto ce sutra Berdih da ga otrese za po sata. Tacno znam.
        zato ga je Toni pametno savetovao da NE igra na plavoj i preskoči turnir. ako si već protiv, ne pokušavaj, idi onda spremaj se za Rim. znam da se bodovi moraju braniti, ali kad ti se ne igra turnir kao što je ovaj Madrid jer imaš brojne zamerke i ne osećaš se na toj podlozi kako treba, onda adios Madrid, ciao Roma!

        no,šta je tu je, probao je. probali su svi, neko se snašao, nekome odgovaraju uslovi jer ima takvu igru.
        Rafa i Novak se nisu proslavili na plavoj ali nije to zbog toga što su oni najviše gunđali protiv. njihovom kretanju ova podloga ne odgovara, nisu jedini u tom problemu ali taj problem je njihov, nikog nije briga što njihovoj igri ne leži!

        protiv Davidenka je išlo, protiv Verdaska nije. ovaj poraz ne znači ništa u smislu kvaliteta igre i forme koju je Nadal do Madrida prikazao u MC i Barsi. nek se nadogradi u Rimu i da završimo ovu priču sa plavim eksperimentom.
        meni lično vizuelno smeta plava šljaka. ne sviđa mi se, jednostavno ne mogu da se prilagodim da je šljaka plava. što se loptica tiče, vide se bolje ali meni nikada nije bio problem ni na pravoj,crvenoj šljaci tako da plava boja mi ništa ne znači, samo mi smeta! imam osećaj kao da gledam meč na betonu.
        šljaka je moj omiljeni deo sezone, jednostavno uživam u toj crvenoj boji i tenisu koji se igra na takvoj podlozi. ne bih da se to menja.
        ”Stanujem u svom imenu,iz svog sam prezimena,nemam druge otadžbine sem svojih ideja i jedino se istinski osećam kod svoje kuće u okviru duhovnih porodica koje sam sam izabrao”...Saint-John Perse

        Comment


        • Ja bih ovaj odvratni turnir sto pre da zaboravim, ocajan tenis, ocajni mecevi, ovo sto se ovde igra nije stil koji ja volim da gledam. i tacno mi je sve tako sumorno, i publika i atmosfera i to plavetnilo mi

          tako umara oci. Ma samo neka je proslo.

          Rafa ce biti okej, samo neka se ne vraca ovde.

          Sad u Rim, na pravu sljaku. Prvi protivnik ce biti tezak, ako to prodje, do QF bi trebalo da bude okej, onda Berdih, nezgodan protivnik. Ali posto ovde igra finale, mozda ce biti malo istrosen u Rimu, videcemo.

          Jel neko zna, je l Rafa trenutno na Majorci ili je otisao u Rim?
          One and only - Rafael Nadal

          Dream it, and then make it happen!

          Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

          Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

          Comment


          • Rafa je u Rimu.

            Vamos!!!!!!
            Attached Files
            One and only - Rafael Nadal

            Dream it, and then make it happen!

            Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

            Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

            Comment


            • Rafa zaboravlja Madrid, spreman za Rim. zadovoljan treninzima na Majorci ocekuje da nastavi sa dobrim rezultatima naredne nedelje.
              http://youtu.be/52UoCFu6FUA
              ”Stanujem u svom imenu,iz svog sam prezimena,nemam druge otadžbine sem svojih ideja i jedino se istinski osećam kod svoje kuće u okviru duhovnih porodica koje sam sam izabrao”...Saint-John Perse

              Comment


              • Jedva cekam Rim, jedva cekam pravi tenis.

                Nadam se da ce Rafa ponoviti igru iz MC i Barcelone.

                Raonic me brine, ali to Rafa mora i treba da dobije.

                Nadam se da necu morati da cekam sredu, kad bi u utorak krenuo bilo bi super
                One and only - Rafael Nadal

                Dream it, and then make it happen!

                Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

                Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

                Comment


                • Smoriste sa tim "jedva cekam pravi tenis" daj napisite jos jendo 10x, svi vidimo da je turnir u Madridu fijasko zbog klizanja. Da su vam miljenici dosli do finala druga bi se pesma pevala i jos sto razloga izmislilo da se opravda ova sljaka

                  Tek sada u Rim cemo videti pravu sljaku, zaboravite na Madrid. Ovo ce biti najbolji test pred RG

                  Comment


                  • Originally posted by Rafanatic View Post
                    Jedva cekam Rim, jedva cekam pravi tenis.

                    Nadam se da ce Rafa ponoviti igru iz MC i Barcelone.

                    Raonic me brine, ali to Rafa mora i treba da dobije.

                    Nadam se da necu morati da cekam sredu, kad bi u utorak krenuo bilo bi super
                    Ako Milos bude igrao kako zna,krenuce Rafa za Pariz vec sredinom ove nedelje

                    Comment


                    • Meni se sljaka nije dopadala od pocetka, ne znam sta dolazis na Rafinu fan temu da provociras.

                      Ja stojim iza svoje tvrdnje, meni se ne svidja tenis koji se ovde igra, ne svidja mi se sto je ova podloga ogranicila kljucne elemente igre nekih igrace (recimo prvog i drugog tenisera sveta), a ne svidja mi se ni sto sam svakog trenutka brinula da ce Rafa da se oklizne i povredi. Ne svidja mi se ni vizuelno, ako bas hoces. I ranije je sljaka bila brza, ali ne ovako nekvalitetna, pa Rafi nije smetalo da dodje u tri finala. I osvoji i titulu 2010.

                      Nazalost, nisu svi leptirici kao Fed, ni umetnici ni baletani. On se ni na ledu ne bi okliznuo. Svaka njemu cast.

                      U Rimu cemo videti kako stoje stvari sto se prave sljake tice, a tu rezultati mogu biti drasticno razliciti nego ovde u Madridu.
                      One and only - Rafael Nadal

                      Dream it, and then make it happen!

                      Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

                      Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

                      Comment


                      • Originally posted by Vule_89 View Post
                        Ako Milos bude igrao kako zna,krenuce Rafa za Pariz vec sredinom ove nedelje
                        Vazi.
                        One and only - Rafael Nadal

                        Dream it, and then make it happen!

                        Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

                        Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

                        Comment


                        • Mislis da nece ici odmah u Pariz? Mozda ode na pecanje negde

                          Comment


                          • Mislim da nece. Iako bi ti to voleo ;)
                            One and only - Rafael Nadal

                            Dream it, and then make it happen!

                            Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

                            Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

                            Comment


                            • Originally posted by Rafanatic View Post
                              Meni se sljaka nije dopadala od pocetka, ne znam sta dolazis na Rafinu fan temu da provociras.

                              Ja stojim iza svoje tvrdnje, meni se ne svidja tenis koji se ovde igra, ne svidja mi se sto je ova podloga ogranicila kljucne elemente igre nekih igrace (recimo prvog i drugog tenisera sveta), a ne svidja mi se ni sto sam svakog trenutka brinula da ce Rafa da se oklizne i povredi. Ne svidja mi se ni vizuelno, ako bas hoces. I ranije je sljaka bila brza, ali ne ovako nekvalitetna, pa Rafi nije smetalo da dodje u tri finala. I osvoji i titulu 2010.

                              Nazalost, nisu svi leptirici kao Fed, ni umetnici ni baletani. On se ni na ledu ne bi okliznuo. Svaka njemu cast.

                              U Rimu cemo videti kako stoje stvari sto se prave sljake tice, a tu rezultati mogu biti drasticno razliciti nego ovde u Madridu.
                              Nije bila namera da te provociram. Ali ipak smarate...

                              Comment


                              • Originally posted by Vule_89 View Post
                                Ako Milos bude igrao kako zna,krenuce Rafa za Pariz vec sredinom ove nedelje
                                a za pocetak zasto ti ne odes sa naseg dela foruma i provociras negde drugde? mozda budes nekom zanimljiv
                                ”Stanujem u svom imenu,iz svog sam prezimena,nemam druge otadžbine sem svojih ideja i jedino se istinski osećam kod svoje kuće u okviru duhovnih porodica koje sam sam izabrao”...Saint-John Perse

                                Comment

                                Working...
                                X