Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sudeci po spanskoj stampi, Rafa ce sa Djokovicem odigrati egzibicioni mec na Santiago Bernabeu, 14. jula.
    One and only - Rafael Nadal

    Dream it, and then make it happen!

    Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

    Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

    Comment


    • It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Ovo moze samo Nadal

        sigpic

        Comment


        • Da li je to kvota 1?

          Comment


          • Da, da
            sigpic

            Comment


            • Provalio sam, tu se kvota menja tokom meca, pri kraju je bilo 1.00, na pocetku je bilo 1.02

              Comment


              • Ma jok, citav dan je bilo 1.0, i prije, a i poslije meca
                sigpic

                Comment


                • Novak je favorit
                  „Kada vas jedan igrač pobedi sedam puta zaredom na travi, šljaci i tvrdoj podlozi onda je lako reči ko je favorit“

                  „Osećam se gore nego u Melburnu jer tamo nisam imao fizičkih problema. Mogao sam da treniram, igrao sam mečeve u četiri ili pet setova, četiri protiv Bergiha i četiri protiv Federera. To je mnogo pripreme za finale. Ovde sam odigrao samo četiri meča i to u dva seta“,

                  Znam da moram da budem agresivniji. Na kraju krajeva, ne možete mnogo da promenite svoju igru, nemam talenat za to. Pokušaću da promenim nekoliko stvari, kao što sam to učinio u Australiji npr. da igram agresivnije. To je jedini način. Srećan sam zbog načina na koji sam igrao finale Australijen Opena i tada sam rekao da sam na dobrom putu da pobedim Novaka. Ipak, imao sam problema sa povredom kolena, posebno u Majamiju“,

                  „Sutrašnji meč će biti odličan test za mene. Moram da pokušam duže riterne i da budem više u terenu nego danas, da kontrolišem poene. Nemoguće je protiv Novaka osvajati poene ako ste iza osnovne linije jer se suviše dobro kreće“
                  Ovo boldirano uvek kaze pred meceve sa Novakom i nikad tako ne odigra!
                  Nadam se da danas hoce!

                  Comment


                  • On je u pravu. Ne moze on menjati svoj stil igre, kad tako igra od kako je uzeo reket u ruke. Moze da bude agresivniji, to svakako, da se potrudi da salje duboke lopte i spreci Novaka da lagano dolazi do vinera. O riternu da ne pricam. Ali jasno je da ce tesko on biti taj koji ce da kontrolise poen, treba da se pripremi za dobru defanzivu i obavezno da kaznjava svaku kracu loptu, bez oklevanja, kao sto nekad to radi. Da ne pricam da ce morati da koristi svaku brejk loptu koja mu se ukaze. Nema on pravo na luksuz u ovom mecu.
                    Bez obzira , ja verujem da Rafa moze do pobede. Vamos.
                    One and only - Rafael Nadal

                    Dream it, and then make it happen!

                    Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

                    Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

                    Comment


                    • Vamos!

                      Comment


                      • Hoće li brzo radovanje u ovom kutku da počne.
                        http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                        Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                        Comment


                        • Comment


                          • Momci i djevojke svi koji uvažavate dijelo Rafaela Nadala i ovdje u vašoj oazi vam želim da čestitam na ovoj pobjedi na izvrsnim rezulatatima ostvarenim do sada u Monte Carlu , živ vam bio a i vi s njim .;)
                            http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                            Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                            Comment


                            • Rafa Nadal is the 1st man in the Open-era (1968) to win the same title 8 times in a row and 1st to win any title 8 times.

                              Comment


                              • Pola Mastersa u MC-u osvojio I do 10 ce doci

                                Izgleda da niko (za sad) ne moze da dobije Nadala na sljaci vise od dva puta
                                Last edited by s_hyperion; 22-04-12, 15:03.

                                Comment

                                Working...
                                X