Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

    [quote author=mr.gold link=topic=474.msg74355#msg74355 date=1246906288]
    Kralju, a sa kojim bi kraljom volio da te uporedimo:

    - sa nekim Lujem
    - Ricardom Lavljim Srcem
    - Milutinom
    - Elvis Prislijem
    - Majkl Dzeksonom ili
    - Ferdererom?
    [/quote]

    Zbog cega ta ironija?
    Ne razumem,mogao bi sa Aleksom Santicem posto mi je on omiljeni pjesnik. ;)

    Comment


    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

      ja sam za Milutina
      "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

      Comment


      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

        [quote author=Nadal the King link=topic=474.msg74353#msg74353 date=1246905753]
        [quote author=dart gunner link=topic=474.msg74350#msg74350 date=1246905524]
        [quote author=mr.gold link=topic=474.msg74348#msg74348 date=1246905245]
        1. @ Nadal the King
        Jel' ti nece smetati da te zovem kralju?

        2. Ne kopirajte ceo tekst vec samo ono na sta zelite da odgovorite.
        [/quote]
        @mesje Gold
        2.vazi.
        @kong the king
        a,a,vidis kako sam njegovu recenicu shvato,vidis sta sam tamo uradio?lepo sam video pitanje i odgovorio na njega.
        e sad,kad bi tvoja pitanja,ili,da smanjim kriterijum,tvoji odgovori na moja pitanja bili jasniji,e onda mozemo voditi diskusiju,koju si ti zapoceo,a sad je ocigledno izbegavas sa tvojim glupim pitanjima.ili ,druga solucija je da ih ne izbegavas,nego si stvarno idiJot.sa velikim J.
        [/quote]

        1)Ja nisam idijot.Ja mislim da ni ti sam ne znas sta smatras pod time da ja izbjegavam tvoja pitanja..
        Mozes mi konkretno reci,kakav odgovor zelis?Da znam o cemu da pisem?
        [/quote]
        opet ti.ne,ne zelim da ti kazem konkretno o cemu se radi.moras malo da napregnes tvoje sive celije.nikad nisam upoznao NIKOG ovako zahtavnog za razgovor.treba da postavim pitanje i odgovorim na njega.kao sto ti radis.
        ali,dobro,znam da ti je sada,kao jedinom muskom nadalovom navijacu na forumu uz fc-a jako tesko.pitaj njega kako da se nosi sa ovim smakom sveta koji si doziveo.on se,koliko vidim super nosi sa tim.za razliku od tebe.

        Comment


        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

          [quote author=dart gunner link=topic=474.msg74363#msg74363 date=1246906755]
          [quote author=Nadal the King link=topic=474.msg74353#msg74353 date=1246905753]
          [quote author=dart gunner link=topic=474.msg74350#msg74350 date=1246905524]
          [quote author=mr.gold link=topic=474.msg74348#msg74348 date=1246905245]
          1. @ Nadal the King
          Jel' ti nece smetati da te zovem kralju?

          2. Ne kopirajte ceo tekst vec samo ono na sta zelite da odgovorite.
          [/quote]
          @mesje Gold
          2.vazi.
          @kong the king
          a,a,vidis kako sam njegovu recenicu shvato,vidis sta sam tamo uradio?lepo sam video pitanje i odgovorio na njega.
          e sad,kad bi tvoja pitanja,ili,da smanjim kriterijum,tvoji odgovori na moja pitanja bili jasniji,e onda mozemo voditi diskusiju,koju si ti zapoceo,a sad je ocigledno izbegavas sa tvojim glupim pitanjima.ili ,druga solucija je da ih ne izbegavas,nego si stvarno idiJot.sa velikim J.
          [/quote]

          1)Ja nisam idijot.Ja mislim da ni ti sam ne znas sta smatras pod time da ja izbjegavam tvoja pitanja..
          Mozes mi konkretno reci,kakav odgovor zelis?Da znam o cemu da pisem?
          [/quote]
          opet ti.ne,ne zelim da ti kazem konkretno o cemu se radi.moras malo da napregnes tvoje sive celije.nikad nisam upoznao NIKOG ovako zahtavnog za razgovor.treba da postavim pitanje i odgovorim na njega.kao sto ti radis.
          ali,dobro,znam da ti je sada,kao jedinom muskom nadalovom navijacu na forumu uz fc-a jako tesko.pitaj njega kako da se nosi sa ovim smakom sveta koji si doziveo.on se,koliko vidim super nosi sa tim.za razliku od tebe.
          [/quote]

          Dobro,pitati cu tog FC-a,kada dode na forum..
          Posto neces da kazes,nista od odgovora.Ali ja te molim,ako ces samo jednom da stavis veliko slovo na pocetku,to bi bio praznik za moje oci.

          Comment


          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

            [quote author=Nadal the King link=topic=474.msg74358#msg74358 date=1246906417]
            Zbog cega ta ironija?
            Ne razumem,mogao bi sa Aleksom Santicem posto mi je on omiljeni pjesnik. ;)
            [/quote]

            Kakva crna ironija?
            Pa odaberi jednoga. Sta ti sad nije jasno?

            Comment


            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

              @kong the king
              zao mi je,ostajem pri svojim principima.

              Comment


              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                [quote author=mr.gold link=topic=474.msg74367#msg74367 date=1246907071]
                [quote author=Nadal the King link=topic=474.msg74358#msg74358 date=1246906417]
                Zbog cega ta ironija?
                Ne razumem,mogao bi sa Aleksom Santicem posto mi je on omiljeni pjesnik. ;)
                [/quote]

                Kakva crna ironija?
                Pa odaberi jednoga. Sta ti sad nije jasno?
                [/quote]

                Ironija je zato sto me nazivate "kralj".
                Rado bih odabrao,ali mi se ne svida izbor,rekao sam ti skim bi da me poredite.

                Comment


                • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                  [quote author=Nadal the King link=topic=474.msg74366#msg74366 date=1246907022]
                  Dobro,pitati cu tog FC-a,kada dode na forum..
                  Posto neces da kazes,nista od odgovora.Ali ja te molim,ako ces samo jednom da stavis veliko slovo na pocetku,to bi bio praznik za moje oci.

                  [/quote]

                  CITIRAJTE (QUOTE) SAMO DEO TEKSTA NA KOJI ODGOVARATE!!!

                  "tog FC-a"

                  Daj malo postovanja prema njemu. Nije on tog. On je za tebe gospodin.

                  Comment


                  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                    [quote author=dart gunner link=topic=474.msg74368#msg74368 date=1246907141]
                    @kong the king
                    zao mi je,ostajem pri svojim principima.
                    [/quote]

                    Vidim da se ti uospte meni ne obracas,nekom clanu kojem je nick kong the king. ;)

                    Comment


                    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                      [quote author=mr.gold link=topic=474.msg74370#msg74370 date=1246907207]
                      [quote author=Nadal the King link=topic=474.msg74366#msg74366 date=1246907022]
                      Dobro,pitati cu tog FC-a,kada dode na forum..
                      Posto neces da kazes,nista od odgovora.Ali ja te molim,ako ces samo jednom da stavis veliko slovo na pocetku,to bi bio praznik za moje oci.

                      [/quote]

                      CITIRAJTE (QUOTE) SAMO DEO TEKSTA NA KOJI ODGOVARATE!!!

                      "tog FC-a"

                      Daj malo postovanja prema njemu. Nije on tog. On je za tebe gospodin.
                      [/quote]

                      Aha.Zasto je on za mene gospodin?Ko je on uopste?

                      Comment


                      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                        [quote author=Nadal the King link=topic=474.msg74372#msg74372 date=1246907294]
                        Aha.Zasto je on za mene gospodin?Ko je on uopste?
                        [/quote]

                        Tvoj ego a ti si njegov alter ego.

                        I ne citiraj ceo tekst majke ti mile.
                        Jel' umes da izbrises deo na koji neces da odgovoris?

                        Comment


                        • Znam da izbrisem.
                          Nisi mi odgovorio zasto je on za mene gospodin?

                          Comment


                          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                            [quote author=Nadal the King link=topic=474.msg74371#msg74371 date=1246907239]
                            Vidim da se ti uospte meni ne obracas,nekom clanu kojem je nick kong the king. ;)
                            [/quote]

                            Comment


                            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                              [quote author=dart gunner link=topic=474.msg74375#msg74375 date=1246907518]
                              [quote author=Nadal the King link=topic=474.msg74371#msg74371 date=1246907239]
                              Vidim da se ti uospte meni ne obracas,nekom clanu kojem je nick kong the king. ;)
                              [/quote][/quote]

                              Kong the King izuzetno slici Nadal the King,zasto ce se tebi odazvati FC kada kazes "kong the king".

                              Comment


                              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                                [quote author=Nadal the King link=topic=474.msg74374#msg74374 date=1246907509]
                                Znam da izbrisem.
                                Nisi mi odgovorio zasto je on za mene gospodin?
                                [/quote]

                                E ziv bio kad znas da izbrises

                                Pa gospodin je iz vise razloga. Jedan od njih je sto se ne svadja kao ti.
                                Mada skoro pa isto pisete.
                                Ali on je kulturniji. Definitivno.
                                Ti si se posvadjao sa pola foruma. Cak i sa Dartom, koji je doba k'o leba.

                                Comment

                                Working...
                                X