Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

    [quote author=fare link=topic=474.msg55785#msg55785 date=1237717383]
    mislim da ce andy murray pobijedit ubije?en sam i mislim da nadal za njega nema lijeka te ce mu predstavljat prijetnju na sljaci
    [/quote]


    e brale,ako iko murray u ovom trenutku moze pobjediti onda je to nadal....

    Comment


    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

      hm...ja bih ipak rekao da vece sanse protiv mareja imaju del potro i ferer...sto se tice meca nadal-murray,iz "ubedjenje" ne navijam ni za jednog,ni za drugog...

      Comment


      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

        Murray protiv Nadala ne igra bas toliko defanzivno, secam se bas prosle godine na USO je igrao vise agresivno nego sto se branio. I slazem se nema trenutno dosadnijeg tenisera u prvih 50.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

          [quote author=mr.gold link=topic=474.msg55624#msg55624 date=1237666474]
          Nista onda, ovako cemo:
          da se nadjemo negde, svi zajedno, pa da organizujemo jednu Nadal paradu

          Gledam u skupstini da je to ovih dana popularno, nekakve gej parade, tako nesto.
          Pa reko pa da i mi napravimo jednu nasu paradu

          Za mesto predlazem, prostor ispred Jogovicevog kafica
          [/quote]

          Ja sam za to da se sakupimo i odgledamo neki me? Rafa-Novak u kafi?u. Koliko sam ukapirala oni tamo pustaju Novakove me?eve na tv-eima ;) Kad bude slede?e njihovo polufinale da se sakupimo, no?
          P.S. valjda su im razumne cene u kafi?u ;D ;D

          mr. gold

          Comment


          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

            [quote author=crystal link=topic=474.msg55803#msg55803 date=1237728865]
            mr. gold[/quote]

            Nisi jedina.
            Iz nepoznatog razloga, s vremena na vreme se ne vide

            Comment


            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

              Evo jednog zanimljivog komentara sa B92
              "Javljam se i Indian Wellsa, inace zivim u Los Angelesu i uvek koristim priliku da dodjem ovde sto je oko 2h daleko voznjom i bodrim nase tenisere ali samo zelim ovo da vam kazem...u petak sam gledao mec Novaka Djokovica i posle njega Rafu Nadala..a cela poenta je u tome da Nadal je imao mec u 17h , on je igrao i zzagrevao se par sati pre nego sto je Novak igrao zatim igrao svoj mec, pobedio Del Potra, i dok se sve spremalo za Anu koja je izasla na teren posle Nadala, ja otisao da kupim nesto za popiti a vidim Nadala vec presao na sporedni mali teren i vezba servis kao lud odmah posle njegovog meca..znaci taj covek je neverovatan. ja Djoleta nisam za celi dan vido da toliko se trudi i vezba a Nadal ne staje!!! mislim da je to prava slika shampiona! veliki pozdrav iz LA "
              (DANELA, 22. mart 2009 06:13)
              Sometimes I will win,sometimes lose,but I can always go to sleep knowing I have done my best

              If you feeling the sorrow you know that your heart isn't hollow.I'm ready to lead a new mission,are you ready to follow?

              Comment


              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                [quote author=Boba~VaMoS Rafa~ link=topic=474.msg55991#msg55991 date=1237750115]
                Evo jednog zanimljivog komentara sa B92
                "Javljam se i Indian Wellsa, inace zivim u Los Angelesu i uvek koristim priliku da dodjem ovde sto je oko 2h daleko voznjom i bodrim nase tenisere ali samo zelim ovo da vam kazem...u petak sam gledao mec Novaka Djokovica i posle njega Rafu Nadala..a cela poenta je u tome da Nadal je imao mec u 17h , on je igrao i zzagrevao se par sati pre nego sto je Novak igrao zatim igrao svoj mec, pobedio Del Potra, i dok se sve spremalo za Anu koja je izasla na teren posle Nadala, ja otisao da kupim nesto za popiti a vidim Nadala vec presao na sporedni mali teren i vezba servis kao lud odmah posle njegovog meca..znaci taj covek je neverovatan. ja Djoleta nisam za celi dan vido da toliko se trudi i vezba a Nadal ne staje!!! mislim da je to prava slika shampiona! veliki pozdrav iz LA "
                (DANELA, 22. mart 2009 06:13)
                [/quote]


                Procitao sam i ja to...A i spomenuo je komentator..Veliki sampion...

                Comment


                • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                  [quote author=Boba~VaMoS Rafa~ link=topic=474.msg55991#msg55991 date=1237750115]
                  Evo jednog zanimljivog komentara sa B92
                  "Javljam se i Indian Wellsa, inace zivim u Los Angelesu i uvek koristim priliku da dodjem ovde sto je oko 2h daleko voznjom i bodrim nase tenisere ali samo zelim ovo da vam kazem...u petak sam gledao mec Novaka Djokovica i posle njega Rafu Nadala..a cela poenta je u tome da Nadal je imao mec u 17h , on je igrao i zzagrevao se par sati pre nego sto je Novak igrao zatim igrao svoj mec, pobedio Del Potra, i dok se sve spremalo za Anu koja je izasla na teren posle Nadala, ja otisao da kupim nesto za popiti a vidim Nadala vec presao na sporedni mali teren i vezba servis kao lud odmah posle njegovog meca..znaci taj covek je neverovatan. ja Djoleta nisam za celi dan vido da toliko se trudi i vezba a Nadal ne staje!!! mislim da je to prava slika shampiona! veliki pozdrav iz LA "
                  (DANELA, 22. mart 2009 06:13)
                  [/quote]
                  Ko radi taj i uradi ;) Samo tako ?estitke fanovima :-* :-* :-*

                  Comment


                  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                    Hvala ... ;)Broj 33...

                    Comment


                    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                      Veliki sampion se pokazao i dokazao, jos jednom
                      Vetar ga nije omeo u igri, nego je on,
                      oduvao protivnika ;)
                      Cestitke Rafi i VAMOS!!!!!!!!!!!
                      Trazite ljude koje biste voleli, to je tajna i uspeh citavog zivota...

                      Comment


                      • Comment


                        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL



                          Comment


                          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                            IW: Rafa Sightings


                            Posted 03/23/2009 @ 12 :43 AM

                            Steve TignorNadal is about the process. He's a tinkerer who doesn't believe he was born to be the best; he concentrates on how he can improve himself enough to get there. He's there, but he's still tinkering. Nadal accepts, when he walks onto a court, that he will not always be at his best. As a guy who is constantly trying to improve, he begins with the premise that he can never be perfect, and that he should not always win.Forget the biceps and the legs and the forehands and the overheads. Nadal's most important strength is the one that's the hardest for all of us to achieve. He has the strength to be honest with himself.

                            http://tennisworld.typepad.com/thewr....html#comments

                            Comment


                            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                              cestitke uh sto ga oduva

                              Comment


                              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                                speechless............

                                Comment

                                Working...
                                X