Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

    ne tera ga bukvalno zajebava se.

    Comment


    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

      [quote author=Patriota link=topic=474.msg53448#msg53448 date=1236364574]
      ne tera ga bukvalno zajebava se.
      [/quote]


      Postoji li neki blazi nacin zajebavanj,kakav ce utisak ovom clanu ostaviti forum kada je dosao...Prava dobrodoslica...

      Comment


      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

        Sta ucis ti? Prava?

        Dobro on nama dosao, ali ne shvatam da neko moze da navija za Raficu?
        A i imamo dosta Rafista, sta ce nam i on?

        Comment


        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

          [quote author=mr.gold link=topic=474.msg53451#msg53451 date=1236364807]
          Sta ucis ti? Prava?

          Dobro on nama dosao, ali ne shvatam da neko moze da navija za Raficu?
          A i imamo dosta Rafista, sta ce nam i on?
          [/quote]


          hahahahhaha...Cuj sta ce nam i on?????Bas nas ima malo,kako je bilo prije-.........

          Comment


          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

            [quote author=fc nadal link=topic=474.msg53454#msg53454 date=1236364921]
            hahahahhaha...Cuj sta ce nam i on?????Bas nas ima malo,kako je bilo prije-.........
            [/quote]

            Pa jaka vam pomoc, napisao jedan posto i nema ga.
            Boli njega uvo i za vas i za Raficu.
            Dosao, prijavio se i otisao.
            Takvih ima milion. Nece se taj vise nikada javiti.

            Comment


            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

              [quote author=mr.gold link=topic=474.msg53455#msg53455 date=1236365043]
              [quote author=fc nadal link=topic=474.msg53454#msg53454 date=1236364921]
              hahahahhaha...Cuj sta ce nam i on?????Bas nas ima malo,kako je bilo prije-.........
              [/quote]

              Pa jaka vam pomoc, napisao jedan posto i nema ga.
              Boli njega uvo i za vas i za Raficu.
              Dosao, prijavio se i otisao.
              Takvih ima milion. Nece se taj vise nikada javiti.
              [/quote]


              Jeste,na ovom forumu ima preko 8000 clanova,ali min 200-300 su stalni clanovi.....To me uzasno nerivra,e gold nasao sam tvoju prepirku sa nekim madridista, ....SJECAS SE....

              Comment


              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                [quote author=fc nadal link=topic=474.msg53458#msg53458 date=1236365204]
                e gold nasao sam tvoju prepirku sa nekim madridista, ....SJECAS SE....
                [/quote]

                Ne secam se.
                Imao sam sa vasim sojem milion "objasnjavanja" oko steroidnog

                Daj link da vidim taj deo mog zivota.

                Comment


                • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                  [quote author=mr.gold link=topic=474.msg53461#msg53461 date=1236365360]
                  [quote author=fc nadal link=topic=474.msg53458#msg53458 date=1236365204]
                  e gold nasao sam tvoju prepirku sa nekim madridista, ....SJECAS SE....
                  [/quote]

                  Ne secam se.
                  Imao sam sa vasim sojem milion "objasnjavanja" oko steroidnog

                  Daj link da vidim taj deo mog zivota.
                  [/quote]


                  3 STRANICA,u temi rafael nadal............

                  Comment


                  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                    [quote author=mr.gold link=topic=474.msg53439#msg53439 date=1236364070]
                    Mozes da ides odmah. Fanovi steroidnog gacoizvlakaca nam uopste ne trebaju.
                    [/quote]

                    ahahaha ;D
                    "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                    Comment


                    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                      [quote author=fc nadal link=topic=474.msg53464#msg53464 date=1236365421]
                      3 STRANICA,u temi rafael nadal............
                      [/quote]

                      Uuuuu, to su bili dani
                      Bilo je takvih opsednutih sa Raficinim bozanstvom da je to bilo za snimati pa na analizu.
                      Smem da se kladim da nase forumasice u to vreme balavljenja nisu imale jace polovine.
                      One na koje mislim nisu vise aktivne.
                      Obrati paznju samo na ovaj nick name: rafa-my love

                      Vrh

                      Comment


                      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                        steta sto ovaj forum nema opciju "search" ;D
                        "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                        Comment


                        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                          [quote author=mr.gold link=topic=474.msg53471#msg53471 date=1236365939]
                          [quote author=fc nadal link=topic=474.msg53464#msg53464 date=1236365421]
                          3 STRANICA,u temi rafael nadal............
                          [/quote]

                          Uuuuu, to su bili dani
                          Bilo je takvih opsednutih sa Raficinim bozanstvom da je to bilo za snimati pa na analizu.
                          Smem da se kladim da nase forumasice u to vreme balavljenja nisu imali jace polovine.
                          One na koje mislim nisu vise aktivne.
                          Obrati paznju samo na ovaj nick name: rafa-my love

                          Vrh
                          [/quote]

                          Taj nick ti mora svakome da zapne za oci,covjek bi pomislio da mu je mama..hihihihi..gdje su???koliko ih je samo bilo,klan.....SVE ZENE....

                          Comment


                          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                            Pa i sad su svi Raficini navijaci devojke, sem tebe...
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                              [quote author=Tmac link=topic=474.msg53483#msg53483 date=1236366727]
                              Pa i sad su svi Raficini navijaci devojke, sem tebe...
                              [/quote]


                              Vidi stvarno toooo,ludo.....Nisam obratio paznju na to.......

                              Comment


                              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                                Moya i montekarlo su muski nadalovi fanovi
                                "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                                Comment

                                Working...
                                X