Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL



    Pozitivne vibracije, pozitivne vibracije

    Vamos Rafa

    Comment


    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

      @ maximus, Biljana

      Kazu za Rafu da, kao vecina igraca, ima neke svoje sujeverne postupke.
      Pa ja mogu da kazem, a verujem da ce se vecina njegovih fanova sloziti sa mnom, da mi nikako ne volimo da pricamo unapred o njegovim mecevima i mogucim rezultatima u istim. Iako je vecina nas gledala Rod-a sinoc, nista na tu temu ne zelim da komentarisem pre meca. Ako je Rafa sujeveran, njegovi fanovi su mozda cak i vise od njega. ;)

      Mogu samo da kazem

      V A M O S R A F A !!!




      Comment


      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

        angelnfs,prelepe pics i video!!!VAMOS

        Evo kako je Rafa odigrao vs.Roddick u IW-u

        http://www.youtube.com/watch?v=FGP1p5rec1c

        Kako volim Rafine passing shot-ove..a ovde ih je bilo u izobilju... ..Pogledajte video,milina za gledanje
        Prava terapija za nadalovce pred danasnji mec ;)

        Comment


        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

          Rafa u poseti novoj najvisoj zgradi na svetu Burj Dubai ima 158 spratova.
          Vozio se externim liftom do 158 sprata, ja i ne bi bas








          E ovo je bas lepa slika


          Uz ovo ide i video o Rafinoj poseti kuli:

          http://jp.youtube.com/watch?v=EBAMeHaMTeI BRAVO RAFA

          Comment


          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

            Juce tokom meca engleski komentator na ES je rekao da je u mecu protiv Kohl ,kada je Rafa dobio time violation upozorenje, sudija posle rekao Rafi da mu je zao sto ga je opomenuo, izvinio mu se. Medjutim Rafael mu je rekao da ne treba da mu bude zao i da je to i zasluzio, to jest da je sudija bio u pravu.
            Citat engleskog komentatora: ''Rafael Nadal, he's such a CLASS ACT.''

            Comment


            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

              Kraj turnira u Dubaiu za Rafu



              Nadam se da nikada vise necu doci u situaciju da postujem ovakvu sliku

              Comment


              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                Ovu sliku nisam trebala da vidim

                Comment


                • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                  Roddick beats Nadal to reach Dubai semifinals

                  Associated Press

                  DUBAI, United Arab Emirates -- Andy Roddick used his strong serve to upset Rafael Nadal 7-6 (5), 6-2 Thursday and reach the semifinals of the Dubai Tennis Championships.

                  The sixth-ranked Roddick closed the match with one of his 17 aces, and had numerous service winners against the second-ranked Spaniard. One ace was 149.75 mph, breaking the Dubai serve record he set a day earlier.

                  "I knew I was going to hit it well, from the first point. I kind of let it fly, and that's what it took tonight," Roddick said. "Anything less than that and I wasn't going to win."

                  Roddick had several love games in the match, using his powerful forehand to keep Nadal at bay.

                  "The way he was serving tonight, it's tough," Nadal said. "You feel a lot of pressure when you're serving."

                  Nadal said he made too many errors on his forehands on crucial points.

                  "Against a big server you have to put these balls in if you want to win," Nadal said. "It's disappointing for me today."


                  http://sports.espn.go.com/sports/ten...ory?id=3279486



                  Roddick Ousts Former Champion Nadal

                  http://www.barclaysdubaitennischampi...8/atpday41.asp








                  Comment




                  • "Samo sa?ekajte, Roger koji nije imao velikih nastupa posle Australian Open-a, ?e se oporaviti u roku od par nedelja, i ponovo po?eti da osvaja titule," rekao je Nadal, "on je jaka li?nost i fantasti?an je igra? na Tour-u."

                    Rafael je nastavio: rekao je svetski broj dva, protekle dve godine.
                    rekao je Rafael posle svoje pobede nad Nemcem Philipp-om Kohlschreiber-om u utorak.
                    dodao je.

                    zaklju?io je Rafael.

                    http://www.khaleejtimes.com/DisplayA...section=tennis

                    Comment


                    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                      Hvala angelnfs ...Mi Rafini fanovi,vrlo dobro znamo kakav je on igrac i on i off court,te ga stoga i volimo..Nadam se da ce i ostali procitati ovaj clanak i steci takav utisak ili popraviti misljenje o Rafi,koje je prilicno naruseno u nasim medijima!!

                      Comment


                      • Federer said that he was over a bout of glandular fever, which undermined his health before the Australian Open and was instrumental in his lacklustre semi-final defeat by Novak Djokovic, of Serbia.
                        Ceo tekst je na http://www.timesonline.co.uk/tol/spo...cle3525320.ece, ali cu vise postovati na Rogerovom thread-u, ne zelim da uzurpiram Nadalov prostor ;)

                        Comment


                        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                          angelnfs4, jedna re? BRAVO. Veliko hvala za prevod. RogerFan Hvala ti za ovaj Sampras-ov citat.

                          Comment


                          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                            Rafael Nadal in Dubai

                            Razorni udarci

                            "Da, se?am se tog me?a. Imao sam sre?e da dobijem poziv da igram i uspeo sam da dobijem taj prvi me?."
                            "To zaista nije problem,"
                            "Rekao sam to mnogo puta,"?oveku koji odrasta sa svakim turnirom, pobeda u Dubaiu bila bi zadnje poglavlje u njegovom pohodu da bude slede?i najve?i teniski pobednik.

                            Nadal u brojevima


                            81
                            12


                            Uzrast u kome je Nadal odustao od fudbala i koncentrisao svoj talenat na tenis.

                            24
                            1

                            Broj Dubai titula koje je osvojio. Pobedio je Federer-a u finalu 2006-te.

                            8


                            Broj pobeda koje je ostvario nad Federer-om.

                            6

                            Puta je Federer pobedio Nadal-a.


                            By Andy Buchan, Monday February 18 2008


                            http://www.timeoutdubai.com/dubai/fe...ew.php?id=2500

                            Comment


                            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                              Angelnfs,hvala :-*..Divan intervju,zaista ..Steta,samo sto nije osvojio Dubai,pa da se obistine prognoze gospodina koji je pisao clanak..No bice prilika...VAMOS!!!!

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X