Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

    [quote author=Roger link=topic=474.msg52666#msg52666 date=1236021337]


    srpkinja a navija protiv svoje zemlje!

    Mozda samo navija za nekog, a ne i protiv!

    Inace, mislis li da je nenavijanje za sportase svoje zemlje svojstveno samo ljudima u Srbiji?
    [/quote]
    nakon sto je napisala kad se igraju mecevi ona je nakon toga jasno dala do znanja koga podrzava u svemu tome...e sad, ako navijas za njega kad tvoj miljenik igra protiv nekog drugog logicno je da ces navijati protiv onog drugog...
    a ovo da je svojstveno samo u srbiji naravno da ne ali...ovo je devis cup i to se smatra kao reprezentacija a to se smatra svetinjom...da je to "obican" turnir bila bi to druga prica ali nije...postoji jedna cinjenica a to je da je srbija puna izdajnika pocev od vlasti pa sve do najobicnijih izroda...srbi su takav narod...das im saku dolara i prodace se...naravno, ovo millim samo na odredjeni procenat ljudi...sama cinjenica da LDP na zadnjim izborima ima 5% ukupnog udela glasaca ljudi govori dosta...malo sam predaleko otisao ali stvarno mi je pun *urac takvih ljudi...i ljudi,ako vam se ne svidja djokovic to nije nikakav razlog zato sto njemu se nece dzepovi napuniti od ovog turnira ovo je okrsaj dva tima, skupine ljudi koji predstavljaju svoju zemlju na takmicenju...
    "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

    Comment


    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

      Pocinje rat

      Comment


      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

        Dejvis kup: Obradovi? zna Nadalove mane
        "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

        Comment


        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

          A,kada vas nabusi tada cemo traziti mane........

          Comment


          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL


            Comment


            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

              [quote author=fc nadal link=topic=474.msg52691#msg52691 date=1236028296]
              A,kada vas nabusi tada cemo traziti mane........
              [/quote]

              fc, ako moze pojasnjenje.

              Comment


              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                [quote author=mr.gold link=topic=474.msg52695#msg52695 date=1236028751]
                [quote author=fc nadal link=topic=474.msg52691#msg52691 date=1236028296]
                A,kada vas nabusi tada cemo traziti mane........
                [/quote]

                fc, ako moze pojasnjenje.
                [/quote]

                Ma gold govorim gospodinu obradovicu,naprica milion mana o nadalu,pa govorim kada vas izbusi(to jeste pobjedi ubjedljivo)neka tada trazi mane,nema nista ne jasno.....

                Comment


                • Comment


                  • [/quote]


                    Nije trebao to da kaze,ispade po njemu da ga mogu ja dobiti sa tolikim manama...

                    Comment


                    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                      [quote author=fc nadal link=topic=474.msg52698#msg52698 date=1236029207]
                      Ma gold govorim gospodinu obradovicu,naprica milion mana o nadalu,pa govorim kada vas izbusi(to jeste pobjedi ubjedljivo)neka tada trazi mane,nema nista ne jasno.....
                      [/quote]

                      A, pa to sam i mislio.
                      Pa reko' samo da potvrdis i svojim recima da si se za.ebao

                      Evo, opklade, pa ko hoce, da sigurno dobijamo cigane.
                      Dogovoricemo se o nacinu "naplate"

                      Comment


                      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                        [quote author=mr.gold link=topic=474.msg52701#msg52701 date=1236029827]
                        [quote author=fc nadal link=topic=474.msg52698#msg52698 date=1236029207]
                        Ma gold govorim gospodinu obradovicu,naprica milion mana o nadalu,pa govorim kada vas izbusi(to jeste pobjedi ubjedljivo)neka tada trazi mane,nema nista ne jasno.....
                        [/quote]

                        A, pa to sam i mislio.
                        Pa reko' samo da potvrdis i svojim recima da si se za.ebao

                        Evo, opklade, pa ko hoce, da sigurno dobijamo cigane.
                        Dogovoricemo se o nacinu "naplate"
                        [/quote]


                        Moze,ja i ti???????????????' Kakva je opklada?????????

                        Comment


                        • Pat Mrzelo me da citiram pa sam ovde odgovorio
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                            Moze ko hoce, jedino ce mi biti problem da sakupim nagrade

                            Moze fc, ako dobijes ja cu da drzim sliku nadala mesec dana u avataru.
                            A ako ja dobijem ti Noletovu sliku godinu dana.
                            I to po tvom odnosno mom izboru.
                            Nemoj da te cudi vremenska razlika, moj je ulog veci a i ja nudim opkladu. Tvoje je ako hoces da prihvatis

                            Mozda imas bolji predlog?

                            Comment


                            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                              [quote author=mr.gold link=topic=474.msg52706#msg52706 date=1236030139]
                              Moze ko hoce, jedino ce mi biti problem da sakupim nagrade

                              Moze fc, ako dobijes ja cu da drzim sliku nadala mesec dana u avataru.
                              A ako ja dobijem ti Noletovu sliku godinu dana.
                              I to po tvom odnosno mom izboru.
                              Nemoj da te cudi vremenska razlika, moj je ulog veci a i ja nudim opkladu. Tvoje je ako hoces da prihvatis

                              Mozda imas bolji predlog?
                              [/quote]


                              Super je,znaci ja noletovu sliku godinu ti nadalu mjesec i samo jos nesto....U tih mjesec dana ako ja dobijem nikada ne smijes napisati da nadal udarac lopste da je defanzivac i nesto tako pogrdno ni ja o novaku naravno......Malo je mjesec,a ja godinu,moze li ti 3 mjeseca.....DOGOVORENOOO.......................... ... ;) ;)

                              Comment


                              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                                [quote author=fc nadal link=topic=474.msg52709#msg52709 date=1236030446]
                                Super je,znaci ja noletovu sliku godinu ti nadalu mjesec i samo jos nesto....U tih mjesec dana ako ja dobijem nikada ne smijes napisati da nadal udarac lopste da je defanzivac i nesto tako pogrdno ni ja o novaku naravno......Malo je mjesec,a ja godinu,moze li ti 3 mjeseca.....DOGOVORENOOO.......................... ... ;) ;)
                                [/quote]

                                Sta ja Nadalu? Ajde ti Nadalu.
                                Salim se

                                Ako si pristao, dogovor je mesec i godina.
                                Nema ocu psikim necu piskim.
                                Ako izgubim, casna Titova i pionirska rec, necu nista ruzno da napisem o Rafici.
                                A ti za to vreme mozes da pises sta hoces i pozelis o kome god hoces. Jer ja nisam navijac Novaka dok je isti Jogovic.
                                Ja sam uzeo Novaka jer njega najmanje volis (tacnije, i ne volis ga)

                                Comment

                                Working...
                                X