Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

    [quote author=Roger link=topic=474.msg52574#msg52574 date=1235998755]
    [quote author=fare link=topic=474.msg52549#msg52549 date=1235991152]
    almagro osvojio turnir na sljaci u akapulko i to protiv monfilsa,ferer u finalu dubajia igrao,bolje da ih se pricuvate mogli bi lahko proc ali i lahko izgubit bez ijedne pobjede
    [/quote]

    Je li to znaci da Nadal nece nikoga dobiti? Mozda imas pravo, pa ne lezi mu bas podloga!
    [/quote]


    To je bila martovska sala... ;D ;D ;D ;D

    Comment


    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

      Za one koje neznaju,Rafael Nadal je neporazen na sljaci u 3 dobijena seta-............

      Comment


      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

        [quote author=Roger link=topic=474.msg52574#msg52574 date=1235998755]
        [quote author=fare link=topic=474.msg52549#msg52549 date=1235991152]
        almagro osvojio turnir na sljaci u akapulko i to protiv monfilsa,ferer u finalu dubajia igrao,bolje da ih se pricuvate mogli bi lahko proc ali i lahko izgubit bez ijedne pobjede
        [/quote]

        Je li to znaci da Nadal nece nikoga dobiti? Mozda imas pravo, pa ne lezi mu bas podloga!
        [/quote]

        mislio sam na srbiju mogli bi lahko proc i lahko izgubit bez pobjede

        Comment


        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

          [quote author=crystal link=topic=474.msg52520#msg52520 date=1235950771]
          fc nadal, nemoj se nerviirati. Rafa je do sada postigao svojih 60% tehni?kih mogu?nosti[/quote]

          KO?
          Ma Rafica nije dostigao ni 0,10%, citiram, "svojih tehnickih mogucnosti".
          Pa to je talenat koji kulja. Samo cekam da izbije.
          Sudeci prema njegovom ponasanju, ja sam siguran da 'oce da izbije al' na guzu, pa ga Rafica stalno pusta pomalo, tokom svog cuvenog poteza vadjenja gaca iz g.ze.

          Rafica se samo igra. On kada bude zaigrao. Eeeeeeeeeeeej ... to ce biti nikada vidjeni, najbolji, svemirski, takoreci - nenadjebiv tenis.
          Tako niko nikada nije igrao. To ce biti za pricu, nestvarno, iluzija.
          Igrace po 9 sati svaki mec. A u polufinalu i finalu igrace po 12 sati. Jer mu se moze.
          Jer niko nikada nije bio spreman kao sto ce tada biti Rafica. Ljubi ga majka. I ovi nasi sa foruma.

          Zbog njega ce prvi put da se prekida mec jer su se gledaoci uspavali. U toku njegovih meceva ce menjati sudije, jer ce to biti takve precizne lopte da ce sudije oci boleti od naprezanja da vide jel' aut ili nije.
          Rafa ce sam da igra za reprezentaciju u DC. I u singlu i u dublu.

          Samo da sto pre dodje to vreme da se nauzivamo od miline.

          Imace 150 000 blogova koje ce sam pisati (kao i sad sto ih pise), i sve ce poimenicno ove nase da pozdravlja.

          Zbog Rafice ce uvesti disciplinu dva protiv jednog, jer nece biti coveka koji ce njega moci da pobedi.

          Ali to sve kad dostigne barem 3% "svojih tehnickih mogucnosti".
          Vise od 12% nikada nece dostici jer bi to bilo nesagledivo i nedokucivo za nas obicne smrtnike.

          Zato ja navijam za Raficu i gorim od zelje da njegov talenat evoluira i da dostigne svojih prvih 1% "svojih tehnickih mogucnosti".
          Uuuuuuuuuuuu to ce biti tenis.
          Sa jednom rukom ima da ga igra.
          Ali vezanih ociju

          Comment


          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

            mr.gold
            Vamos

            Comment


            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

              Comment


              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                [quote author=crystal link=topic=474.msg52623#msg52623 date=1236010563]
                mr.gold
                Vamos

                [/quote]
                srpkinja a navija protiv svoje zemlje!
                "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                Comment


                • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                  [quote author=fare link=topic=474.msg52612#msg52612 date=1236005069]
                  [quote author=Roger link=topic=474.msg52574#msg52574 date=1235998755]
                  [quote author=fare link=topic=474.msg52549#msg52549 date=1235991152]
                  almagro osvojio turnir na sljaci u akapulko i to protiv monfilsa,ferer u finalu dubajia igrao,bolje da ih se pricuvate mogli bi lahko proc ali i lahko izgubit bez ijedne pobjede
                  [/quote]

                  Je li to znaci da Nadal nece nikoga dobiti? Mozda imas pravo, pa ne lezi mu bas podloga!
                  [/quote]

                  mislio sam na srbiju mogli bi lahko proc i lahko izgubit bez pobjede
                  [/quote]

                  Pa jesi li mislio 5:0 ili ipak moze Rafa dobiti Tipsija?

                  Comment


                  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                    [quote author=danilo994 link=topic=474.msg52663#msg52663 date=1236020962]
                    srpkinja a navija protiv svoje zemlje!

                    [/quote]

                    Comment


                    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL



                      srpkinja a navija protiv svoje zemlje!

                      Mozda samo navija za nekog, a ne i protiv!

                      Inace, mislis li da je nenavijanje za sportase svoje zemlje svojstveno samo ljudima u Srbiji?

                      Comment


                      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                        [quote author=Roger link=topic=474.msg52666#msg52666 date=1236021337]

                        Inace, mislis li da je nenavijanje za sportase svoje zemlje svojstveno samo ljudima u Srbiji?
                        [/quote]

                        Ajd , na?i mi jednog Hrvata? Da ne idemo daleko

                        Comment


                        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                          [quote author=Roger link=topic=474.msg52666#msg52666 date=1236021337]


                          srpkinja a navija protiv svoje zemlje!

                          Mozda samo navija za nekog, a ne i protiv!

                          Inace, mislis li da je nenavijanje za sportase svoje zemlje svojstveno samo ljudima u Srbiji?
                          [/quote]

                          I ja bi navjao protiv svoje da mogu.......

                          Comment


                          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                            [quote author=Biljana link=topic=474.msg52667#msg52667 date=1236021437]
                            [quote author=Roger link=topic=474.msg52666#msg52666 date=1236021337]

                            Inace, mislis li da je nenavijanje za sportase svoje zemlje svojstveno samo ljudima u Srbiji?
                            [/quote]

                            Ajd , na?i mi jednog Hrvata? Da ne idemo daleko
                            [/quote]

                            Vec si ga nasla! ;)

                            Inace, ako imas volje i vremena otidji na www.rogerfederer.com i pogledaj koliko ce amerikanaca navijati za Svicarsku protiv SAD-a ovaj tjedan, samo zato sto vole i cijene Rogera Federera vise od bilo kojeg drugog domaceg tenisaca. A zamisli Roger nece niti igrati ovaj tjedan za Svicarsku!

                            Comment


                            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                              Ja mogu da nadjem koliko god hoces Spanaca koji ce sad da navijaju za Srbiju i to samo zato sto ne vole Nadala i uvek navijaju protiv njega. I postoji jos milion primera gde ljudi navijaju za svajcarsku DC reprezentaciju samo zbog Federer,cak i kad igra protiv njihove zemlje,meni to nije nista cudno. :-\
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                                [quote author=bojanaBG link=topic=474.msg52671#msg52671 date=1236022053]
                                Ja mogu da nadjem koliko god hoces Spanaca koji ce sad da navijaju za Srbiju i to samo zato sto ne vole Nadala i uvek navijaju protiv njega. I postoji jos milion primera gde ljudi navijaju za svajcarsku DC reprezentaciju samo zbog Federer,cak i kad igra protiv njihove zemlje,meni to nije nista cudno. :-\
                                [/quote]


                                Ili obrnuto naravno,slazem se....

                                Comment

                                Working...
                                X