Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

    Stvarno?!
    Ja mislio naci ce mu doping.
    Gde zivis ti? Ta sredstva su 10 godina ispred anti doping testa. Nemoj da si naivna.
    Moze da vezba koliko hoce, nema sanse da moze da igra sa ovolikom energijom. A da ne pricam sto trci sa turnira na turnir, pa se pitam kada stigne da nabije toliko snage, kondicije, energije ...

    Elem, derpe:



    Bezi od devojaka
    Reklo bi se da vise voli da grli Feda

    Comment


    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

      Sampioni u tenisu su uvek bili smekeri i boemi.... Ovaj Nadal je obicna bulja, covek nema stila.... potpuno je retardiran cisti idiot.... A iza njega je Fed , tajkodje nula..... u prevodu SJASI KURTA DA UZJASE MURTA....

      Comment


      • [/quote] Pretpostavljam da je Novak smekercina i boem. ;)
        Oznoji se Tata sav,
        bekendi ga strasno muce,
        borio se kao lav!
        al' mu ipak g.za puce!

        Comment


        • [/quote]

          Au al je ovaj opleo po Rafi i Fedu...

          Comment


          • [/quote]

            Pogledaj sta su oni postigli u zivotu pa razmisli jesu li nule..

            Comment


            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

              tako je

              Comment


              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                Federer i Nadal su pravi sampioni.

                Comment


                • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                  ja nemam komentara vise....neka pise svako ko sta hoce....................

                  Comment


                  • Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                    Comment


                    • Comment


                      • [/quote] Zaboravila sam da te pitam kako ti definises rijec "boem"?Posto ja ne mogu da zamislim da bi neki teniser uopste mogao da bude boem. ;)
                        Oznoji se Tata sav,
                        bekendi ga strasno muce,
                        borio se kao lav!
                        al' mu ipak g.za puce!

                        Comment


                        • [/quote] Zaboravila sam da te pitam kako ti definises rijec "boem"?Posto ja ne mogu da zamislim da bi neki teniser uopste mogao da bude boem. ;)
                          [/quote]

                          Comment


                          • [/quote]

                            Bitno da si ti pametan.. Sigurno je da svako ko sastvi ovakvu recinu ima veoma mnogo stila, toliko mnogo da se nadje da pametuje nekom ko je bar uradio nesto korsno u svom zivotu..

                            @ mr. gold.

                            Veovatno mu opet zavidis Ne mozes mu nista.. samo da ga i dalje bezuspesno prozivas za doping. Neki ljudi su naculi da nesto rade i da se bore, a ne da prozivaju druge iz fotelje. A i verovatno mu zavidis sto tebe ne osipaju ovako devojke

                            Comment


                            • [/quote][/quote]


                              He he he

                              Ja sam daleko od osobe koja svoj zivot provodi u fotelji.
                              Aktivan sportista. Specijalac nase vojske.
                              I za razliku od tebe, odlicno se razumem u fizicku spremnost
                              Ono sto postize Rafica nije moguce. I mozete svi sada da se upirete da mi objasnjavate kako jeste, dzaba vam.
                              Zna on da igra, nije da ne zna. Ali i to mi je siromasno.
                              Ipak, kod njega preovladjuje nezemaljska energija a posebno oci bode cinjenica koliko brzo uspeva da povrati energiju.
                              Kao biciklisti na Tour-u.
                              Reci mi da je normalno da danas vozi 250km sa 2 uspona prve kategorije i 1 extra kategorije. Prespava, pa sutra odveze jos tezu etapu.
                              Ili onaj smrad Felps. 25 puta je usao u bazen da pliva. Pa to niko na svetu ne moze. Cavic, koji trenira 10 sati dnevno, je morao da otkaze jednu disciplinu da bi mogao da otpliva finale.
                              I sad se Felps ne dopinguje. Jeste, da.
                              Isto tako i Rafica. Nemoguc je prirodan povratak enormno utrosene energije preko samo jedne noci i tu nema price.

                              Btw, kad su poizbacivali one silne bicikliste sa toura zbog "preparata", uhapsen je i doktor koji im je davao ta sranja.
                              A kod njega su pronadjena imena raznoraznih sportista. I svi su diskvalifikovani sa tkmicenja bar na par godina. Osim jednog.
                              Pogodi ko je taj bio

                              Comment


                              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                                A da, to za devojke. Pa nikada nisam imao potrebu da me salecu, ali daleko od toga da ih nije bilo

                                Da ti odgovorim kulturno, kada si ti vec bila kulturna.
                                Za razliku od onog mentola MIx-a, kome necu ni da odgovaram. Dovoljno mu je sto je glup

                                Comment

                                Working...
                                X