Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

    okkkkk................. ;) ;)

    Comment


    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

      Auuuu, ne znam kako preziveh..

      Gledala sam od 3. seta, sreca pa sam imala samo 4 casa ;D .. sjajan mec :o fenomenalno!! Svaka cast obojici, Nando je extra odigrao, ali Rafa je ipak Rafa Sigurno je mukcia preumoran, igra do 1-2 dok se Fed odmara, al nadam se da ce uspeti da se oporavi, i onda ne sumnjam da nas ceka jos jedan sjajan mec

      Ideeeeeeeemoooooooo V

      Comment


      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

        Zbog posla ne stizem gledati meceve, no ukucani redovno sve prenose
        Svaka cast Rafi i naravno zelim mu osvajanje turnira.
        Vamos Rafa!
        Trazite ljude koje biste voleli, to je tajna i uspeh citavog zivota...

        Comment


        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

          svaka cast rafi,majstor....
          Ali mislim da je sad previse ocekivati da ce uzeti turnir...ipak je preko 5sati bio na terenu,i fed je imao dan vise odmora... :-[ :-[
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

            ma ljudi,neznam sta ce biti za rezultat,ali 100% tvrdim da ce biti spreman za taj mec,i ako ga izgubi nece ga izgubiti zbog iznemoglosti,mozda ce to biti jedan od faktora......

            Comment


            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

              cestitam nadalovcima na pobjedi,mozda se nestp u me?u vremenu promjeni.....cisto sumnjam

              Comment


              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                [quote author=ferrari1 link=topic=474.msg48529#msg48529 date=1233483713]
                cestitam nadalovcima na pobjedi,mozda se nestp u me?u vremenu promjeni.....cisto sumnjam
                [/quote]

                Polako!

                Comment


                • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                  1:1 pravo federer

                  Comment


                  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                    [quote author=fc nadal link=topic=474.msg48230#msg48230 date=1233350023]
                    ma ljudi,neznam sta ce biti za rezultat,ali 100% tvrdim da ce biti spreman za taj mec,i ako ga izgubi nece ga izgubiti zbog iznemoglosti,mozda ce to biti jedan od faktora......
                    [/quote]

                    ipak je i nadal covjek...vidi se da je iscrpljen...ako ne uzme treci set rafa je gotov...
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                      Ovaj Nadal nije normalan.
                      Moram da konstatujem da mu se doping odlicno primio

                      Comment


                      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                        [quote author=Roger link=topic=474.msg48535#msg48535 date=1233484895]
                        [quote author=ferrari1 link=topic=474.msg48529#msg48529 date=1233483713]
                        cestitam nadalovcima na pobjedi,mozda se nestp u me?u vremenu promjeni.....cisto sumnjam
                        [/quote]

                        Polako!
                        [/quote]

                        Sad vise niti ja ne vjerujem! :'(

                        Comment


                        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                          gotovo je po meni al nije mi zao vidjecemo hocel se cudo dogodit

                          Comment


                          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                            reko vam ja,zato sam vec poslije prvog seta vidjeo da nema hajra,pa sam i cestitao nadalovcima,gledao prvi set i to i bi,hiljadu puta bolji mec nadal-verdasco.

                            Comment


                            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                              de ba malo je ovo meni cudno ali neznam sta se desilo s fedom premalo agresivan previse grijesi bezveze gubi poene neznam sta rec nadal nebi osvojio da fed nije tolko grijesio i da je igro najbolje sto zna

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X