Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

    thx,zasto si mi ga udjelio ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;Devo sac ja tebi,....

    Comment


    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

      pa malo da sakupljamo a i zbog pobjede nadala

      Comment


      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

        Cestitam na pobjedi

        Comment


        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

          Koji neverovatan mec..a posebno ona dva neverovatna poena.. Koliko lepih i uzbudljivih meceva je Rafa odigrao..Chennai sa Moyom,Hamburg i Queen's sa Noletom..Naravno Wimbledon sa Fedom.. Nemam reci..Iskreno se nadam da ce uspeti da se oporavi za finale sa Fedom jer od ovog meca sam se ja umorila gledajuci ga necu ni da zamisljam kako je Rafi
          Sometimes I will win,sometimes lose,but I can always go to sleep knowing I have done my best

          If you feeling the sorrow you know that your heart isn't hollow.I'm ready to lead a new mission,are you ready to follow?

          Comment


          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

            [quote author=Boba~VaMoS Rafa~ link=topic=474.msg48111#msg48111 date=1233327314]
            Koji neverovatan mec..a posebno ona dva neverovatna poena.. Koliko lepih i uzbudljivih meceva je Rafa odigrao..Chennai sa Moyom,Hamburg i Queen's sa Noletom..Naravno Wimbledon sa Fedom.. Nemam reci..Iskreno se nadam da ce uspeti da se oporavi za finale sa Fedom jer od ovog meca sam se ja umorila gledajuci ga necu ni da zamisljam kako je Rafi
            [/quote]

            Comment


            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

              da je ovo izgubio......ja stvarno neznam sta bi gore uradio......ovo ce mu finale puno pomoci u nastavku karijere,da samo ne ulazi u finala,rg i wb,stvarno ce mu ovo puno pomoci.............

              Comment


              • fc

                Comment


                • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                  ooooooooooooooooooooj podatka,ovo stvarno nisam znao..........na ovom svi trebaju zaviditi............cestitam mladi kralju................

                  Comment


                  • Comment


                    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                      332 km................................................ .................................... ;D ;D....nadal uz tebe sam..............

                      Comment


                      • Comment


                        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                          oo ;D ;D ;D ;D ;D......kako..........

                          Comment


                          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                            Vodis nas na pivo ;D ;D ;D ;D

                            Comment


                            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                              oooooooo ;D ;D ;D ;D ;D......samo vam mogu staviti sliku novcanice na post................za pivu pa kupite..............

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X