Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

    Rafa je odlu?io da sezonu 2009 zapo?ne u Dohi umjesto u Chenaiu.[quote author=fc nadal link=topic=474.msg39217#msg39217 date=1227021745]
    [quote author=Nevena link=topic=474.msg39210#msg39210 date=1227018522]
    Vise bi nam odgovaralo kada bi ste mogli da prenosite Dohu, pogotovo sto ce tamo biti i Rafa i Fed i verovatno jos dosta dobrih tenisera
    [/quote]


    Sumnjam da ce nadal ucestvovati u dohi predtohodni godina je pocinjao u chenaiu
    [/quote]

    Comment


    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL


      Imas li dokaze da podkrijepis ovu informaciju???

      Comment


      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

        ^^^ Pa..... Abu Dabi se zavrsava 03.01 a Doha, Cenai i Brisbejn pocinju 05.01
        Ako pogledas neki atlas videces da je Doha jako blizu Abu Dabija, pa cemo zato tamo verovatno videti i Blake-a I Roddick-a ;D
        Cista logika i geografija su u pitanju uz dodatak informacija sa sajtova igraca, drugih foruma i news pretrage na googlu ;)

        Comment


        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

          angelnfs4

          Mozes li mi reci turnir ovi manji naravno da su ucestvovali nadal i fed u ja mislim da to nikad nije bilo........

          Comment


          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

            [quote author=fc nadal link=topic=474.msg39296#msg39296 date=1227127678]
            angelnfs4

            Mozes li mi reci turnir ovi manji naravno da su ucestvovali nadal i fed u ja mislim da to nikad nije bilo........
            [/quote]

            Ni ja se ne secam ni jednog manjeg turnira gde su obojica ucestvovali, ko zna mozda pre 2005-te :-\
            Za sve postoji prvi put.
            Bice zanimljivo u Dohi to je sigurno, ispipavanje forme pred AO.
            Rafa, Fed, Murray, Davidenko ufff........
            Bilo bi lepo gledati taj turnir u svakom slucaju.

            Blago Novaku, on ce imati mnogo slabiju konkurenciju u Brisbejnu :-[

            Comment


            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

              [quote author=fc nadal link=topic=474.msg39222#msg39222 date=1227024078]

              Imas li dokaze da podkrijepis ovu informaciju???
              [/quote]

              Rafa je sam to rekao, procitala sam na Marca.com ;)

              Pa da, ali taj Novakov turnir je jos manji, ne nosi ni 200 poena koliko sam ja videla... A i lepse je ipak kada je bolja konkurencija, onda je sladje

              Comment


              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                [quote author=MarijaBGD link=topic=474.msg39150#msg39150 date=1226936861]
                Kakva je ovo anketa, DA LI JE NADAL OPRAVDANO ODSUTAN IZ SANGAJA?????!!!
                [/quote]

                Nisam to video, na srecu. :o :o :o Ne mogu da verujem da uopste postavljaju to pitanje.

                U svakom slucaju i bez Rafe Spanija vodi 2-1 , sutra ce se sve resiti.

                VAMOS!!!!!!!!!!!!!

                Comment


                • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                  evo verdasco upravo vodi 1-0 u setovima i na putu je ka salatari bez prvog covjeka...... ;D ;D ;D ;D

                  Comment


                  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                    Osvojise DC, svaka cast!!

                    Comment


                    • Comment


                      • [/quote]

                        Kako su slatki Rafa i Xisca

                        Comment


                        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                          Dok spanija osvaja davis cup njihov prvi igrac uzvia negdje na moru.ccccc.....

                          Comment


                          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                            Iker i Rafa i ove godine nastavljaju sa humanitarnim dogadjajem "Borba protiv malarije" .



                            Spektakl je zakazan za 16. Decembar u "Palacio de los Deportes de la Comunidad de Madrid" , igrace se tenis, futbal i voziti karting... a ucesce su za sad potvrdili teniseri :
                            David Ferrer, Fernando Verdasco i
                            Novak Djokovichttp://www.marca.com/edicion/marca/f...o/1187696.html

                            Ovo zvuci jos zanimljivije od proslogodisnjeg zezanja a moguce je i da Anci bude u publici

                            http://www.youtube.com/watch?v=7naUKiloz3U

                            Comment


                            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                              Gde ste Nadalisti, odavno se nismo dopisivali
                              Nikako da pocne neko takmicenje da se malo "volimo"

                              Comment

                              Working...
                              X