Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

    JESTE LI SLUCAJNO VIDJELI NADALU ZDRIJEB.Nemoze tezi(gulbis,gasquet,ferer,djokovic)bolji mu je bio kada je bio 2 na svjetu

    Comment


    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

      Da, mada na mastersima je tesko dobiti lak zreb, igraju sve sami najbolji teniseri , pogledajte samo ko je sve morao da igra kvalifikacije. :o :o :o Federeru je takodje tezak zreb.

      Gulbis u 1. mecu posle toliko vremen neigranja ce biti veliki izazov za Rafu.

      Comment


      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

        moya, hvala za video, super je.

        Mislim da Federer ima tezi posao do eventualnog finala, Rafa je mogao i puno gore proci. Gulbis jeste velika prijetnja, ali trenutno i nije u blistavoj formi. Nadam se da Rafa nece imati previse problema u drugom kolu, mada je njemu uvijek prvi mec tezak. ;D

        Comment


        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

          Lepa ceremonija Hvala za video

          Pa nije bas lak zreb, al opet, samo da je Rafa dobro, i sve ce biti ok.
          On je rekao da se oseca psihicki veoma dobro, da je mozda mali probelem sto je imao duzu pauzu, al posto se lepo odmorio psihicki nada se da ce mu to pomoci i da ce uci u ritam.

          A Gulbis sada nije bas u najboljoj formi, nadam se da ce tako i da ostane do utorka

          Comment


          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

            Comment


            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

              Puno sre?e za Rafu. ;)

              Comment


              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                Bogami Gulbis,kako god da se zavrsi ovaj mec,pokazuje sav svoj talenat.Veliki potencijal.Steta sto Nadal ne igra bolje pa da gledamo jos bolji tenis

                Comment


                • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                  Ocekivao sam tezak mec, mozda cak i poraz. Rafa nije igrao bas dobro , jos i taj bol u ledjima. U 1. setu je izdrzao da se nosi sa Gulbisom ali je u 2. igrao uzasno, verovatno zboh pojacanog bola. Sad nek se odmori pa na Gasqueta.

                  Comment


                  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                    [quote author=moya link=topic=474.msg37082#msg37082 date=1224018629]
                    Ocekivao sam tezak mec, mozda cak i poraz. Rafa nije igrao bas dobro , jos i taj bol u ledjima. U 1. setu je izdrzao da se nosi sa Gulbisom ali je u 2. igrao uzasno, verovatno zboh pojacanog bola. Sad nek se odmori pa na Gasqueta.

                    [/quote]



                    Da,nadam se da nije teza povreda voleo bih da gledam polufinale sa Novakom (pod uslovom da nole dodje dotle ;) ) A Gulbis ce ja mislim dosta nauciti od ovog poraza

                    Comment


                    • Comment


                      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                        Ocekivano tezak mec, i ocekivana pobeda Zao mi je sto Rafa i Gasquet moraju da igraju vec u trecem kolu, al ako vec jedan mora da m ispadne, neka to bude Richi

                        Comment


                        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                          Vazno je da je Rafa pobijedio, nadam se da se ne radi o tezoj povredi. Mislim da ce protiv Gasqueta igrati bolje.
                          Danas sa Moyom igra drugo kolo dublova, protivnici su im Bhupathi/Knowles.

                          Comment


                          • Comment


                            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                              Rafa je otkazao dublove danas, nadam se da ce biti ok i da je otkazivanje samo preventive radi.

                              Comment


                              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                                eeee nadam se.ali dobro se kretao u 3 setu protiv gulbisa

                                Comment

                                Working...
                                X