Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

    Ko je taj Rafael Nadal? ;D hahahahahahhh Jedan je Endi Marej.

    Comment


    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

      Posle ovako zluradih komentara nemam ni zelju ishta da kazem...trebalo je znachi da likujemo kad je Novak izgubio kad nam pojedini to ovako vracaju...strashno...ne isplati se izgleda biti korektan ovde...

      Comment


      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

        Cini mi se da je taj Rafa, #1 na ATP listi.
        No, nebitno, ti to ionako vec znas, posto vec postujes u njegovoj temi.

        Zao mi je sto Rafa nije usao u finale, no nije smak sveta. I dalje je #1.
        Borio se do samog kraja meca, kao i uvek.
        Neka je on samo ziv i zdrav, bice meceva, pobeda i poraza.
        Vamos Rafa!!!!!!!!
        Trazite ljude koje biste voleli, to je tajna i uspeh citavog zivota...

        Comment


        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

          [quote author=Bella link=topic=474.msg34260#msg34260 date=1220825787]
          Posle ovako zluradih komentara nemam ni zelju ishta da kazem...trebalo je znachi da likujemo kad je Novak izgubio kad nam pojedini to ovako vracaju...strashno...ne isplati se izgleda biti korektan ovde...
          [/quote] Ma to je mala shala! Ne shvataj to licno..... Ali, moras priznati da su pomalo dosadni Rafa i Fed, mislim vrlo je jednolicno sa njima... Zar nije osvezenje kad se pojavi neko novi u zavrsnici kao Marej?

          Comment


          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

            Apsolutno ne shvatam lichno...Marej je imao igru za Rafu, bio bolji i potpuno zasluzeno pobedio...Rafi bash kao i Novaku treba odmor...

            Comment


            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

              [quote author=biba link=topic=474.msg34261#msg34261 date=1220825978]
              Cini mi se da je taj Rafa, #1 na ATP listi.
              No, nebitno, ti to ionako vec znas, posto vec postujes u njegovoj temi.

              Zao mi je sto Rafa nije usao u finale, no nije smak sveta. I dalje je #1.
              Borio se do samog kraja meca, kao i uvek.
              Neka je on samo ziv i zdrav, bice meceva, pobeda i poraza.
              Vamos Rafa!!!!!!!!
              [/quote] U pravu si Biba! Vazno je ucestvovati ;D

              Comment


              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                Sumnjam da je ijedan Rafin navijac nesto potresen, ni sam Rafa ne izgleda tako. SF je fantastican rezultat a sad konacno taj dugo ocekivani odmor.

                Cestitke Murrayu na prvom GS finalu, bio je odlican.

                Comment


                • [/quote]

                  Comment


                  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                    [quote author=Patriota link=topic=474.msg34226#msg34226 date=1220818188]
                    voleo bih da Nadal osvoji ovaj turnir, ipak je najbolji i kao takav mislim da i pored 0-2 smo?i?e snage da pobedi.
                    [/quote]

                    Nesto mi slabo prognoziras PAT,prva prognoza je bila da ce Djokovic pobijediti Federera,a druga da ce Nadal pobijediti,a sta velis za finale ko ce pobijediti ;D

                    Comment


                    • [/quote]
                      [/quote] Djole je nas, sve mu je oprosteno

                      Comment


                      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                        Drago mi je da je Rafa napravio bolji rezultat

                        Comment


                        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                          Navijacu za Mareja u finalu.Neka osvoji.U stvari navijacu za dobar mec. Nadal je bio umoran,videlo se po njemu.Ni on nije vanzemaljac

                          Comment


                          • Comment


                            • [/quote]



                              Ma da ,samo da bude dobar mec pa neka pobedi bolji.Neka oboje dokazu da su zasluzeno u finalu kao juce Jelena i Serena.Dosta ce zavisiti od toga ko bude bolje servirao.

                              Comment


                              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                                [quote author=ferrari1 link=topic=474.msg34295#msg34295 date=1220864903]
                                [quote author=Patriota link=topic=474.msg34226#msg34226 date=1220818188]
                                voleo bih da Nadal osvoji ovaj turnir, ipak je najbolji i kao takav mislim da i pored 0-2 smo?i?e snage da pobedi.
                                [/quote]

                                Nesto mi slabo prognoziras PAT,prva prognoza je bila da ce Djokovic pobijediti Federera,a druga da ce Nadal pobijediti,a sta velis za finale ko ce pobijediti ;D
                                [/quote]

                                dobija fed ;D

                                Comment

                                Working...
                                X