Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [/quote]

    Comment


    • Comment


      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

        Slusaj ovu mariju,sta pricas ti?Sto je folirant?Zato sto od rodjenja ima problem sa disanjem,jel zato?Jel zato sto sjebe zglob
        (sto se jasno vidi na snimku)i trazi medical?Zato sto tapka lopticu 20 puta a razmak izmedju poena mu je oko 20 sec,sto je dozvoljeno?Jel treba da cacka dupe i brise svoje misice kao nadal pa da razmak bude 30sec i vise?Foliranti ne priznaju drugima poene i ne bacaju rekete!Jesi cula?A veceras nole samo za tebe dobija 3-0 bez ikakvog medicala,i onda da ucutis

        Comment


        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

          [quote author=MarijaBGD link=topic=474.msg33713#msg33713 date=1220570720]
          Zasto se Best izvinjavas zbog tudjih gresaka? Tako si se dogovorio dogovorio da uputi izvinjenje neko??! Nego ti je ovamo proradio cuveni srpski inat pa ces bas veceras SVIM SRCEM da navijas za Djokovica, oh, oh.

          I da budem jasna, da li je Novak Djokovic folirant? Za mene jeste, FO-LI-RANT.



          hahah drugi deo posta, u medjuvremenu izbrisan.


          [/quote]

          @MarijaBGd

          1. Ja se nisam izvinjavao zbog tudjih gresaka - NEGO ZBOG LJUDI KOJI SU VREDJALI ODREDJENE FORUMASE.
          IZVINJAVAO SAM SE LJUDIMA KOJI SU BILI POVREDJENI NASTUPIMA DRUGIH FORUMASA. ZAO MI JE STO NISI DOBRO PROCITALA.

          2. JA SE NIKADA U ZIVOTU NISAM CUO NITI VIDEO SA DULETOM NITI SAM SE BILO STA DOGOVARAO SA NJIM
          STA SAM IMAO - NAPISAO SAM JAVNO. I ON MENI . KAO I TI UOSTALOM. ZNACI I DA SAM SE SA TOBOM NESTO DOGOVORIO.

          3. NEMA POTREBE DA PRICAS O "CUVENOM SRPSKOM INATU" - TO JE SVE INDIVIDUALNO I NEMA VEZE SA NACIJOM. TO JE RETORIKA 90-ih.
          KOD MENE TO NE PALI .

          JA CU ZA NOVAKA DA NAVIJAM ZATO STO GA JE COVEK NAPLJUVAO BEZ IKAKVE POTREBE. TAKO BIH URADIO I DA SE RADI O BILO KOM TENISERU
          BEZ OBZIRA IZ KOJE ZEMLJE DOLAZI.

          TUZNO JE KAKO NEKI LJUDI IMAJU LOSE I JOS GORE SELEKTIVNO PAMCENJE.
          NE MORAS TAKO CINICNO DA SE SMEJES - DRUGI DEO POSTA JE IZBRISAN JER NE TREBA DA SE NALAZI U TEMI RAFAEL NADAL.
          SA OSTALIH TOPIKA NIJE - PA SVAKO MOZE DA PROCITA.


          5. NIKO TI NE BRANI DA MISLIS ZA NOVAKA STA HOCES - JA SAM GOVORIO O PRINCIPU i SPORTSKOJ NEKULTURI.


          GAME OVER

          BEST

          Comment


          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

            young,sta mislis,jel bi bilo malo dosadno bez duleta?

            Comment


            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

              ne bi.

              Comment


              • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                Sva sreca pa ga nema u nfl forumu

                Comment


                • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                  da znas,za ovo me bas briga ionako ne pratim tenis nesto puno : D

                  ali bolje bi bilo da ga nema nigde

                  Comment


                  • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                    haahahah Jeremy,swaka cast! swaaka cast..imas pice od mene ,kad se sretnemo!

                    Comment


                    • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                      i ja sa bestom nemam nikakaw dogowor,moze se to nasluiti,kad sam rekao da ne zelim nikom da se izwinjawam,wec samo belli,SAMO njoj!! ostalima,ni u snu!

                      Comment


                      • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                        Mozete li o ovim stvarima koje nemaju veze sa temom u GSM temi??? ???

                        Comment


                        • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                          POSTOVANI FORUMASI,




                          UBUDUCE KADA POSTUJETE NESTO POLUPRIVATNO NEMOJTE TO DA RADITE U TEMAMA TENISERA

                          VEC U TEMAMA KOJE SU PREDVIDJENE ZA TO .



                          TEME O TENISERIMA SU REZERVISANE ISKLJUCIVO ZA FANOVE ISTIH .



                          A " OPSTE " TEME I TEME O TRENUTNIM AKTUELNOSTIMA NPR "US OPEN" SU OTVORENE ZA SVE !!!




                          HVALA

                          BEST

                          Comment


                          • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                            zasto brisete

                            Comment


                            • Odg: ATP - RAFAEL NADAL

                              Vamos Rafa ;)

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X