Announcement

Collapse
No announcement yet.

Olimpijski rukometni turnir - London 2012.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valjda ce nesto da urade do kraja.
    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

    Comment


    • Raspad na kraju, ocekivano.

      Comment


      • K'o da su se prepali pobjede.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Ja sam prezadovoljan s nasima, ocekivao sam nekih
          6-8 razlike za Spance pre utakmice. Tako da je ovo ok.

          U ovakvim utakmicama nama treba nekih 8-10 oko 40-tog
          minuta da bi mogli izdrzati do kraja.
          It is not the violence that sets a man apart.
          It's the distance he's prepared to go.

          Comment


          • Na kraju nisu imali m*** da pobijede.
            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

            Comment


            • Rezultat nije toliko los koliko je igra u zadnjih 10min, sta su dozvolili u pojedinim trenutcima i kako su izgubili ritam, nznaju da zavrse.

              Comment


              • Izgubili su ideju na kraju zadnjih 10minuta nisu znali sta rade.
                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                Comment


                • srednjaci vise nisu imali snage, otud i pad koncentracije,
                  pa samim tim i jako los rezultat u poslednjih desetak minuta.
                  It is not the violence that sets a man apart.
                  It's the distance he's prepared to go.

                  Comment


                  • Retko kad oni imaju ideju tada, pogotovo protiv favorita, to su izuzetci kad im se desi. Neiskusni su i neuskladjeni za zavrsnicu.

                    Comment


                    • Znala sam da je isuviše bilo lepo...ali u poslednjih 12 min 1:8!... pa ko diletanti...
                      O kontrama u kojima smo mogli učestvovati, a nismo, kao i više godina unazad... da ne govorim, kao da nikada nisu ni videli ni čuli za kontre. Meni je to fascinantno u današnje vreme rukometa.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ja msm da je pre pad koncentracije doveo do gubitka snage nego obrnuto.

                        Comment


                        • Ma kakva kontra. Danci se garant smiju dok gledaju nase "kontre".
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Šta traže onda ovde ako nemaju snage?

                            Originally posted by tata Mumi View Post
                            Ma kakva kontra. Danci se garant smiju dok gledaju nase "kontre".
                            Pa ne mogu da verujem da takvu strategiju imamo, sa konstantnom izmenom odbrambenog i napadača...
                            Ko još igra tako? Tako su me i u Beogradu nervirali.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Samo da ne utiče ovo za sledece utakmice...neverovatno koliko teske grupe imamo u svim sportovima...nigde da izvucemo Britance...
                              http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                              Comment


                              • Sad je i dobro kako su igrali prije par godina, to je totalno zaostali rukomet bio, sporo, pokusaji kroz sredinu na silu, sto ja razuimijem posto su tu najjaci ali se moralo ubrrzati. Ubrazli su stvarno ali danas strasan pad na kraju, sve su imali. Sto se rezultata na evropskom tice mislim da onoliko ne bi dogurali da nije bilo domaceg terena.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X