Announcement

Collapse
No announcement yet.

Olimpijski rukometni turnir - London 2012.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svima je odavno jasno zašto smo bili drugi u Beogradu, ali opet je sve ovo nedopustivo...
    A nije baš da su nepotkovani.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • U stanju smo da prednost od 3 gola izgubimo za 2 minuta. Katastrofa...

      Comment


      • Trebamo se malo ugledati na hrvate kad je u pitanju rukomet. Igramo jako sporo i monotono. Retko kad igramo akcije ako ih igramo to sve radimo sporo. Krila ne trce kontre, zato sto Nikcevic i Prodonavic nemogu igrati ceo mec sami treba da imamo back up za krila.

        Comment


        • Treba znati ovako razocarati. Nije to lako, priznacete.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Nikad nismo igrali rukomet.. Tako da se i ne nerviram...

            Comment


            • Ok na EP-u ih je publika nosila, ali svi ovi momci igraju u inostranstvu gde su jedni od boljih igraca...Ilic je jako bitan u Kilu, evropskom prvaku, Vujin je bio jedan od najboljih strelanaca lige sampiona, a od naredne i on igra u Kilu, ostali takodje vec uveliko igraju u jakim klubovima i nepustivo je da takvi igraci ovako igraju na jednom takmicenju.
              sigpic

              Comment


              • To znaci da je problem po vama u treneru.
                Meh meni se vise cini da je njih bolela patka.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by Heartbreak View Post
                  Ok na EP-u ih je publika nosila, ali svi ovi momci igraju u inostranstvu gde su jedni od boljih igraca...Ilic je jako bitan u Kilu, evropskom prvaku, Vujin je bio jedan od najboljih strelanaca lige sampiona, a od naredne i on igra u Kilu, ostali takodje vec uveliko igraju u jakim klubovima i nepustivo je da takvi igraci ovako igraju na jednom takmicenju.
                  Ista situacija i u fudbalu. Dzaba to kada ne znaju igrati te sportove.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Originally posted by KERSDRS View Post
                    Nikad nismo igrali rukomet.. Tako da se i ne nerviram...
                    Apsolutno netacno
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Vuković:

                      "U momentu kada smo izgubili sigurnost na golu, posle jedne kontre koju je Stanić loše bacio, došli smo u situaciju da bez hrabrosti napadamo. Nismo imali rešenja u napadu i to nas je koštalo četvrtfinala. Mislim da smo propustili istorijsku šansu, ali to smo mi, život ide dalje, videcemo kada analiziramo sve koji su razlozi, ali mislim da je pre svega taj strah od četvrtfinala sputao noge i ruke", kazao je Vuković novinarima u Londonu.
                      Ma da, to smo mi... i nema veze.. život ide dalje....
                      Zato nećemo ništa nikad ni da uradimo, jedino ako se smiluju pa nam daju još koju organizaciju.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Mi smo kolekva rukometa.

                        U Vojvodini je 70'-80'-tih svako selo imalo tim u
                        rangu najboljih evropskih ekipa, i to je cinjenica.

                        Druga stvar su ljudi iz saveza, koji su poslednjih
                        15 godina srozali taj sport na najnize moguce
                        grane.
                        It is not the violence that sets a man apart.
                        It's the distance he's prepared to go.

                        Comment


                        • Do pojave Metaloplastike su uvijek Hrvatske ekipe bile prvaci eventualno Borac BL, nakon Metaloplastike ubacuje se Proleter i umalo postaje prvak Evrope, ali je to sve trajalo vrlo kratko. Dolazi era Zagreba koja bi trajala sve do danas da je i dalje sve zajedno. Ovde nam se nisu tolerisali spori i bezidejni napadi, nisu nam se tolerisala grubijanstva, i nismo se vraćali skoro nikako što je rezultovalo brojnim kontrama svih ekipa, mislim da smo u toj kategoriji vodeći bez ikakve konkurencije. I da smo prošli, u 1/4 bi došlo do brodoloma, jer nam Island nikako ne odgovara, ubili bi nas kontrama i brzim centrom.

                          Comment


                          • Opet 45 minuta, toliko mogu da izdrze. Sesum je trebao biti u ekipi od pocetka!
                            sigpic

                            Comment


                            • Morali smo da prođemo bar u 1/4finale, toliko je jedan viceprvak Evrope morao da da, bez obzira na "domaćinstvo" tada, uostalom to je i realan domet... ovo je veliki neuspeh.
                              Spori i bezidejni napadi su naša igra, kada odigrasmo danas tri kontre, samo što ne padoh u nesvest. A tek odbrana....
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Razlog zasto su nam krila neupotrebljiva je zato sto bekovi zabiju glavu u pesak i naravno ih ne vide.Pa bilo je par situacija kada se moglo baciti Nikcevicu, u jednoj situaciji je bio i iznenadjen sto je dobio loptu.Jedino kako oni postizu golove je tako sto utrcavaju u prostor.
                                Mi sporo igramo zato sto nemamo srednjeg beka koji ima viziju,pregled igre, precizne i rizicne pasove i da ubrza igru u napadu kada pozeli.Zbog toga sto je spor protok lopte protivnicki igraci imaju dovoljno vremena da pokriju nasa krila.I nasim krilima ne ostaje nista drugo nego da se ubacuju iz drugog plana i sa pozicije pivota da postizu golove.I naravno nemamo vodju koji ce da nas pogura napred i zbog toga se nasa reprezentacija sastoji samo od par kvalitetnih pojedinaca.
                                To i nama fali da budemo u vrhu evropskog i svetskog rukometa.
                                Vukovic je delimicno kriv za ovaj poraz, trebao je da zatrazi tajmaut mnogo ranije, kada su izjednacili na 17:17, ne bi bilo kasno ni da je trazio kod sledeceg gola.U takvoj bitnoj utakmici da omasi sa tajmingom kad su se vec malo odlepili i kada su bili u naletu.Ocekujem da Islandjani razvale Madjare, kad smo im mi istrcali par kontri mogu misliti sta ce im Islandjani uraditi za dva dan.

                                Comment

                                Working...
                                X