Announcement

Collapse
No announcement yet.

Olimpijski rukometni turnir - London 2012.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma gonite se u tri lepe svi do jednog!!!
    sigpic

    Comment


    • Sa ovakvom igrom ne mozemo da dobijemo Madjare...
      http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

      Comment


      • Na kraju rezultat i vise nego odlican.Za ovakvu utakmicu imali smo previse iskljucenja i to je Koreance odrzavalo u zivot.Meni se cinilo da su nam 2-3 iskljucenja bila prestrogo dosudjena.Sesum imao solidnu rolu, Stanic sa svojim odbranama u odlucujucim trenucima odrzavao rezultat u nasu korist.Nakon sto su nam se priblizili na 19-17 nisu ozbiljnije pripretili.Sto se tice Madjara oni su se sa doticnima puno mucili i Koreanci su vodili protiv njih u drugom poluvremenu i mislim da su usli sa prednoscu od jednog gola u poslednjih deset minuta, da bi na kraju potonuli i izgubili sa 3 gola.Vreme je da prekinemo niz poraza od Madjara i da izborimo plasman u cetvrtfinale.
        Treba napomenuti da su se i Spanci mucili sa njima.
        Ako Madjari izgube sa vise od dva gola prednosti od Spanaca bice nam dovoljan i remi.

        Comment


        • hrvati rastavljaju dansku!
          It is not the violence that sets a man apart.
          It's the distance he's prepared to go.

          Comment


          • Sta rade Hrvati Dancima,majko

            Comment


            • +10
              It is not the violence that sets a man apart.
              It's the distance he's prepared to go.

              Comment


              • hrvati igraju najbolji rukomet ikad!

                ovo je bilo strasno. danci pogubljeni skroz.
                It is not the violence that sets a man apart.
                It's the distance he's prepared to go.

                Comment


                • Ja se nadam da ih Francuzi mogu dobiti, ovo ostalo loše skroz. Danci se dvije tekme provukli al zato danas, katastrofa.......

                  Comment


                  • Nisam gledao tekmu, bio napolju. Sta Hrvati pocinise Dancima, pa kako... Ocekivao sam pobjedu Danske. Ni minimalna pobjeda Hrvatske me ne bi iznenadila ali 32:21 je previse kada igraju ovakve dvije ekipe.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by edohz View Post
                      Ja se nadam da ih Francuzi mogu dobiti, ovo ostalo loše skroz. Danci se dvije tekme provukli al zato danas, katastrofa.......
                      Mi tucemo Francuze u 1/4 finalu, otvaruju nam se vrata finala
                      gde nas cekaju Hrvati, ali usled velikog naboja i nervoze na terenu
                      izbija masovna tuca, i obe ekipe bivaju diskvalifikovane sa OI.
                      It is not the violence that sets a man apart.
                      It's the distance he's prepared to go.

                      Comment


                      • Originally posted by apacrow View Post
                        hrvati igraju najbolji rukomet ikad!
                        Da mi je neko rekao da ce Hrvatska pod vodstvom ovog nepismenog Goluze igrati najbolji rukomet pomislio bi da je lud. Samo tesko je cijeli turnir igrati na ovakvom nivo. Odbrana je cak i bolja od one kad su igrali Metlicic, Spoljaric, Dominikovic.. Cak i Alilovic prati odbranu i imao dosta dobre utakmice iza sebe.

                        Nisam do sad gledao Francuze, ali se nadam da su podigli formu za razliku od one u Srbiji.

                        Comment


                        • Ako pobedimo Madjare igramo protiv Islanda , kakva nam se sansa otvorila za SF , moramo to iskoristiti
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • island me je demantovao
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • Nema sanse dalje od cetvrfinala i to ce nam biti premija ako stignemo dotle.
                              Treba puno stvari da se poklopi da bismo prosli Islandjane.Napad nam lici ni na sta, a i ubice nas kao i sve reprezentacije u kontrama.Da ne spominjem brzi centar.Al otom-potom, prvo da vidimo kako cemo proci protiv Madjara.

                              Ne bi valjalo kad bi Madjari dobili Spance.

                              Comment


                              • spanci ugazise madjare
                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X