Announcement

Collapse
No announcement yet.

Olimpijski rukometni turnir - London 2012.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako nista drugo, odrzali su nam besplatan cas kako se igra kontra, kako igraju krila...
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Duvanjak ubica,cim je Ivano sjeo na klupu Hrvati proigrali,cest slucaj zadnjih godina
      Kad je god Balic ostao poslije napada u odbrani Hrvatska je gol primila. Ivanu rok trajanja polako istice, ali ga je ponovo lijepo ponekad vidjeti u napadu.

      Ova odbrana Hrvatske je ono sto je trebalo Hrvatima nakon odlaska Dominikovica i glavni su favoriti.

      Comment


      • Steta sto nas na kraju ponizavaju, jer nisu danas bili toliko bolji koliko to rezultat govori..U kljucnim momentima meca nismo bili na nivou i to je to. Tacnije, Momir Ilic i Vujin su nas ukopali..
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • "Igramo k'o pizdurine bre!" Jos da im je po samarcinu zavalio i to je to.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • A ne mrzi ih toliko covjece nego su kao babe neke kad prodje 40. minut, mada da su pizdurine se slazem
            sigpic

            Comment


            • Nama mnogi drže časove kako se igra kontra, problem je samo što na tim časovima ne samo da ništa ne naučimo, već se ni ne trudimo da nešto promenimo...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • A dobro sada oni nas, mi njih u kasnije..
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                Comment


                • Opusteno ljudi, to je sve u cilju priprema za Rio.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Ma ne mrzim ih, ali ovo je smijesno. Ne mogu ljudi odigrati jednu regularnu utakmicu, umore se. Komedija. Jos ce nam ljudi uvaliti preko 30 golova.

                    EDIT: Dobro je ako se u obzir uzme izreka da uvijek moze gore.
                    Last edited by bracala; 31-07-12, 17:47.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Ma ne mrzim ih, ali ovo je smijesno. Ne mogu ljudi odigrati jednu regularnu utakmicu, umore se. Komedija. Jos ce nam ljudi uvaliti preko 30 golova.
                      Ja sam pricao Vukovicu, na TOu je pet puta pitao sto se ne vracete, sto se ti ne vraces, mrzi vas, pa reko' ne mrzi ih jednostavno nisu spremni
                      sigpic

                      Comment


                      • Zaslužena pobjeda komšija, a mi pamet uglavu i da malo manje dajemo protivnicima poklone...
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                        Comment


                        • Srbija i rukomet... bilo nekad.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Mozemo ih dobiti samo pred domacom publikom.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Nema motivacije, nema zara, sve se to vidi kroz ove pocetnicke greske koje prave. Upitno je cetvrtfinale.

                              Comment


                              • tacno mi drago sto sam malo zakuntao na poluvremenu
                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X