Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2012. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dekoncentrisan Roger na reternu,imao je dvije poluprilike u 6. i 8. gemu za break,pravio greske na 30-30...
    Izuzetno vazan kraj prvog seta,narocito za Delpa,ako izgubi tijesni set,tesko ce do pobjede...bit ce pod velikim pritiskom u 12. gemu...cini mi se da je danas bas opusteno usao u mec

    Nisam,nazalost,bio u stanju gledati prvo polufinale...bilo je samo pitanje vremena kada ce Andy da zabiljezi pobjedu...uz Noletovu nesto slabiju igru na ovom turniru,za mene, ocekivano!

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Najgori match-up za Novaka je Roger i on je jedini koji moze da ga razbija,a Andy ce dobro proci ako igra kao danas,ako ce Novak da sivonji,a cesto oce.Medjutim protiv Andya Novak moze i kad Skot tako igra,treba da je strpljiv,da ostane uz njega,Roger kad igra kao u prva dva seta na USOu tu maltene nista ne moze
      Kada je Novak na maksimumu on moze sve.Bilo kog tenisera da pobedi bez obzira kako igrao taj teniser
      http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

      Comment


      • Uh ovo je bas nezgodno,valjda nece imati problema,dosta je povreda bilo!
        sigpic

        Comment


        • Vladane na slemu Novak nece u zivotu da odigra mec ovako takticki protiv Endija.

          Comment


          • Kakvi poeni
            Delpo moze i sa BHom da isparira Rogerovom FHu,ovo je strasan mec!

            Originally posted by unagi View Post
            Vladane na slemu Novak nece u zivotu da odigra ovako takticki mec protiv Endija.
            Svakako,samo sto je Andy neko ko njega moze da pobijedi i kad je najbolji,posle Rogera najveca opasnost na Slamovima sto se mene tice
            sigpic

            Comment


            • Sta li je Roger cekao u ovom poenu,imao je 3-4 prilike da napadne iz FH,nije to uradio i odmah je kaznjen...zasluzio je Delpo makar TB!!

              Kako samo mocno izgleda taj FH,kad se Delpo razmase! Morao je Roger i na ovu set loptu biti agresivniji. Spasene dvije,deuce

              Jos jedan Delpov FH,za TB
              Last edited by shminka; 02-03-12, 16:00.

              Comment


              • Kako je miran Delpo,koliko je morao da radi na set lopti!
                Roger se sjajno krece,kako covjek pokriva teren.
                sigpic

                Comment


                • Neka...Mora i Novak izgubiti,neka se to desilo sad,nego posle Nisam razocaran,a nije ni Nole,jednostavno,ovo mu je bio jachi trening;)


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Jako bitan je pocetak TBa,pogotovo za Delpa...Roger na servisu

                    1-0 as u T liniju,koliko li je TBova Roger upravo ovako poceo?!?
                    2-0 FH u aut,nakon Rogerovog reterna koji je jedva presao mrezu,jako niska loptica
                    2-1 Roger iz FH u mrezu,lose namijestanje
                    3-1 jeftino Delpo,neiznudjena iz BH,2 metra u aut iz cista mira...
                    4-1 ponovljeni poen,nakon sudacke greske,dobija Roger...one two kombinacija
                    4-2 Roger u aut
                    5-2 konacno malo jaci Rogerov FH,kojim preuzima kontrolu u poenu,FH Delpa u mrezu
                    6-2 retern u aut
                    6-3 Rogerova greska,nakon Delpove inicijative u poenu
                    6-4 as po dijagonali,strasno dobro izgleda ovaj servis cijelu sedmicu!
                    6-5 fenomenalni Delpo! Odlican BH na pocetku poena,potom inicijativa strasnim FH,zavrsava na mrezi
                    7-5 pogodjen prvi servis,kada je najvise trebalo,lagani FH za prvi set!
                    Last edited by shminka; 02-03-12, 16:12.

                    Comment


                    • Bolji Roger u TBu,ocekivano ipak je on taj koji je cvrsci i sigurniji sa osnovne.Da je Delpo protiv sebe trazio challenge na 1:0 mozda ne bi odma izgubio mini brejk ali sta je tu je.

                      Los TB.

                      Roger

                      1:0-as
                      2:0-prvi servis,neiznudjena
                      2:1-prvi servis,kraca razmjena,neiznudjena
                      3:1-drugi servis,neiznudjena
                      4:1-prvi servis,iznudjena
                      4:2-servis viner
                      5:2-drugi servis,kraca razmjena,iznudjena dok avion prelijece
                      6:2-servis viner
                      6:3-drugi servis,kraca razmjena,iznudjena
                      6:4-as
                      6:5-prvi servis,duza razmjena,odlicno izgradjen poen,sjajan volej
                      7:5-prvi servis,FH viner

                      edit:Shminko prestani da me brukas
                      Last edited by Vladan; 02-03-12, 16:12.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by unagi View Post
                        @dreamy
                        Nemoj da se brukas, Endi razbija Novaka u zadnih godinu i nesto dana, ajde da si napisao za 2009 i 2010 godinu pa i da ima nekog rezona.
                        WTF? Idi vrati se gore pa procitaj bolje sta sam napisaO

                        Originally posted by Vladan View Post

                        Svakako,samo sto je Andy neko ko njega moze da pobijedi i kad je najbolji,posle Rogera najveca opasnost na Slamovima sto se mene tice
                        Ja sam to mislila do skoro, ali sada mislim obrnuto. Prvo Marej, pa Rodzer. Ako pricamo o igri. Psiholoski uvek Rodzer.
                        ....

                        Comment


                        • Vjerujem da ce Delpo superzadovoljan otici put sjevernoamericke turneje,napredak u ove tri sedmice je ogroman,FH puno bolje djeluje nego na pocetku sezone,kretanje takodjer...
                          Za nesto vise danas mu je potreban bolji retern,potreban mu je break...
                          Umalo da ga Roger i bukvalno razbije sreca pa je postovanje medju njima ogromno...

                          Izvlaci Delpo 3 BP,ili 3 MP...jako bitan gem je osvojio,2-1
                          Last edited by shminka; 02-03-12, 16:23.

                          Comment


                          • Kakvi servisi na tri vezane brejk lopte mada se Roger bas izglupirao na drugoj sa onim BH slajsom.
                            Mec je i dalje ziv i to je najvaznije!
                            sigpic

                            Comment


                            • Spasava Delpo jos jednu BP,strasan inside out FH
                              Ova igra stvarno obecava pred nastavak sezone,samo su male nijanse u pitanju kada se odlucuje u pobjedniku ovakvih meceva,nesto sto se u toku godine moze jos popraviti

                              Comment


                              • Odgledala sam samo dio taj brejka i ovih par gemova, bas dobro igra Delpo, ocekivala sam da ce se protiv Federera predati kao u ostalim njihovim mecevima u posljednje vrijeme, ali me demantovao. Spasava brejk lopte sampionski, forhend i bekhend odlicno izgledaju... Protiv Rodzera bi morao jos bolje, ne moze ovo dobiti, ali ja sam igrom prezadovoljna.

                                Comment

                                Working...
                                X