Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2012. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kapu je skinuo posle 1 gema
    Inace mrtvi Golubev nije uspeo doci do breaka
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Фали му стручни штаб, када би му Дондур био тренер и ту да седи нака лепа спонзоруша да улепша клупу, можда би му се диго адреналин? Ништа Срки не води рачуна о њему.
      sigpic

      Comment


      • Golubev - M.Djokovic - 6:3 , 6:2

        ocekivan ishod meca , Golubev igrao tacno onoliko koliko mu je bilo potrebno da pobedi Marka koji treba da ostavi reket sto pre , Golubev u 2.kolu igra najverovatnije protiv Del Potra i tesko da ce dalje od toga moci ,sa druge strane Djokovica sumnjam da cemo videti pre Beograda na nekom turniru iz ATP serije

        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • биће резерва у репрезентацији девис купа!
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Zika View Post
            биће резерва у репрезентацији девис купа!
            ko bolan Rezerve su valjda Bozoljac i Lajovic Sad ce u 13:00 Fish i Beck ,moram u skolu nmg gledati , valjda ce ga Beck izmuciti , taman da ode preko 20 gemova
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Nemoj vise o kladionici da pricas na ovoj temi
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Originally posted by Indigo View Post
                Svi ste mi smesni majke mi moje, jedan lik navija protiv Djokovica i onda svi masovno, sto je jos smesnij to rade i neki navodni Novakovi navijaci.
                Sto bi rekao Asprilja katastrofica.
                Ajmo bre Mare, Srbin je i meni je to dovoljno.
                Ali on nije tu svojom zaslugom nego iskljucivo zbog svog prezimena.
                Inace svojom zaslugom, on tesko i fjucerse igra....
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Pristojan mec za 869. igraca sveta... Sto rece Zika, nije dovoljno krvolocan, ja bih dodao da bi morao mnogo jaci (ako vec ne moze raznovrsniji) servis da ima, kretanje je OK, ima bolji osecaj na mrezi od Noleta, ali slabije voleje... Nista cudno, s obzirom na to na kakvim turnirima inace ucestvuje... Osnovni udarci su manje-vise na mestu, imao je par jako lepih poteza iz trka, sto pokazuje da svakako nije pokazao sve sto ume... Kad bi se potrudio, mogao bi da bude u Top 50 na vrhuncu karijere, ako govorimo o nesto jacim treninzima i tom poboljsanju servisa... Uz jos vise truda, mogao bi kao Viktor, do Top 30, mada rekao bih da ima vise osecaja za tenis od Viktora...

                  Golubeev standardno, vidi se razlika u renkingu, bio je konstatnan, za razliku od Mareta i to je donelo pobedu...

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Ali on nije tu svojom zaslugom nego iskljucivo zbog svog prezimena.
                    Inace svojom zaslugom, on tesko i fjucerse igra....
                    Ko da ja to ne znam, ali nije to ni poenta.
                    Forum je pun buttlickera, razumes sta hocu da kazem.
                    Necu da spamujem bzvz, nije to tema

                    Sta mislite uzima li Stebe danas vise od 5 gemova, bez obzira na Novakovu pauzu od mesec dana.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Jok more, nema sanse... Mislim da ce biti nesto kao na AO, kad mu uzme servis, zavrsio je ucesce na turniru...

                      Comment


                      • Stebe nece ni 5 gemova uzeti Ako Novak bude igrao sa 50% snage bice 62 61
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by Vanja #66 View Post
                          Jok more, nema sanse... Mislim da ce biti nesto kao na AO, kad mu uzme servis, zavrsio je ucesce na turniru...
                          Ono sto je meni jezivo je da Novak toliko povredi protivnikov servis da se momentalno desava pad samopouzdanja, pa se to cak i oseti u padu procenta, Stebea sam gledao jednom, nista posebno tada nije bio, mada je osvojio zavrsni turnir Challenger toura. Valjda?
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Originally posted by Indigo View Post
                            Ono sto je meni jezivo je da Novak toliko povredi protivnikov servis da se momentalno desava pad samopouzdanja, pa se to cak i oseti u padu procenta, Stebea sam gledao jednom, nista posebno tada nije bio, mada je osvojio zavrsni turnir Challenger toura. Valjda?
                            P jbg, najbolji ritern sveta (a i teniser) te gleda sa suprotne strane, nije ti nimalo svejedno... Kao Fed od 2004-2007, pa i danas protiv nekih, protiv pacera, Nole dobija meceve u svlacionici... Da se razumemo, sva cetvorica dobijaju te prve meceve turnira u svlacionici, ali kod njega je najprimetnije jer je nekako najraznovrsniji. Bar tako smatram...

                            Comment


                            • Sto se tice danasljeg dana u Dubaiu nema bas nekih interesantnih meceva.Sto se tice meceva u dubai fish dobija lagano 2-0 Becka,Manarino-Rusel mislim da ce se taj mec igrati u 3 seta i da ce dobiti Rusel.Djokovic-Stebe Djokovic lagano dobija sa 2-0 tipa 6-2,6-3.Lacko-Bubka pobeda Lacka 2-0

                              Comment


                              • Fish vrlo ubedljivo (ocekivano ) protiv Andreasa Becka... Nista posebno od meca, Beck je mogao i vise da pokaze, ali Fish ga je uvukao u masinu, osim malo problema kod 2-1 u drugom setu, sve je bilo straight-forward... Kratko i jasno, 6-1 6-1 za 59 minuta... Sva statistika je na njegovoj strani, uzeo je vise nego duplo vise poena od Becka. Klasicna razvaljotka, nema potrebe za suvisnim komentraima...

                                Comment

                                Working...
                                X