Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2012. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fed je trebao da izgubi jos protiv Belucija. Mec je bio nista posebno, Delpo solidan Federer previse opusten da ne kazem malodusan. Jeste pokazivao emocije mnogo vise nego sto je to za njega normalno, ali sta je sa ovim poslednjim TB? Kao da se predao. Ako ce ovako igrati u Londonu bolje mu je da ne igra uopste. Berdih bi ga danas progutao a da ne pricam o Mareju i Djokovicu.
    in another life
    I will love you again, RF.

    Comment


    • Protiv Novaka ne bi ni gem uzeo

      Comment


      • Zaboravih da se zahvalim Vladanu, da ne bi njegove prognoze sinoc da ce Federer danas Delpu uraditi ono sto je Delpo Gaskeu juce, ko zna kako bi ovo zavrsilo.
        A nije moglo bez taj brejkova.

        Moze li Dolgopolov preokrenuti i dobiti Ferera u Spaniji? Za sad mu dobro ide, potvrdjen brejk u 2. setu. Idemooo...

        Comment


        • Sve čestitke Delpu, od rodbine i tetaka sa pesmicom "moj je život Švicarska"

          Eto, smogao je snage da uzme titulu u Bazelu. Dobar meč u smislu efikasnih servisa i kratkih poena. Ovako indisponiran Zeka ni u ludilu nije mogao dobiti dva TB. Kakava muk u publici kod zadnjeg poena...

          Comment


          • Fantasticne 2 nedelje za Delpa.

            Comment


            • Bas mi je drago za Delpa! ;)

              Comment


              • Bravo Roger, bolje od ovog nije mogao, ne znam ni kako je stigao do TB 3. seta, posto je realno zasluzio da izgubi u 2 seta.
                I nadam se da ce odustati od Pariza, pa sta uradi u Londonu uradi.

                Cestitke iskrenim navijacima Delpa (maja i Ivan), a svim ostalima koji su se javili...pa ne smem da kazem posto cu ponovo dobiti grdnju da kao admin ne smem tako da se ponasam

                edit:
                Miljane ja sam gledala preko neta, na SF2
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Bolji je Dolgopolov, osvaja on ovdje titulu

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Najvise titula da je uzeo u jednoj sezoni, preko 60 pobjeda, odlicna sezona za njega!
                    Ne bih ja to nazvala bas odlicnom, ali nije ni losa.
                    Dva puta po dve vezane titule, to je odlicno, ali nema dobre rezultate na vecm turnirima... Ima jos finale Roterdama ove godine, na mastersima je bio prilicno slab, u Kanadi ispao u prvom kolu, gubio u osmini finala u Rimu i Majamiju, moralo je to bolje. Na GS nije nigdje do polufinala dosao, ali dobro, preko Djokovica i Federera bi tesko mogao... jedino na W bi morao bolje. Naravno, bronzu na olimpijskim racunam skoro kao titulu.
                    Ali ove godine mi je najvise zao zbog Dejvis kupa i baksuzluka protiv Ceha... Da su tu usli u finale mislim da bi mu sezona imala neku drugu sliku...
                    Last edited by eM; 28-10-12, 16:27.

                    Comment


                    • Pokazuje on da je izuzetno psihicki jak, borio se i sa teskim porazima i sa povredom...a ova titula ce mu posluziti kao nagrada za takav trud...
                      Ide naprijed Delpo, kao sto se i krece, polako...ali sigurno

                      Comment


                      • Ja vala kad sam prezivela onaj poraz od Djokovica u finalu, jos sam i uzivo gledala, prezivecu i ovaj
                        takodje cestitke Maji i Ivanu ;) a ostali bi mogli malo da kukaju kako sezonu posle USO treba ukinuti, nedostaju mi te price
                        in another life
                        I will love you again, RF.

                        Comment


                        • Ovih dana citam kako nije obnovio ugovor sa Bazelom i izgleda da nije sigurno da li ce igrati naredne godine, jos i prilikom dodeli pehara rekao: nadam se da se vidimo sledece godine

                          I nemoj tako Shardo, ove godine je sezona posle USO ekstremno bitna, ali je prosle bila totalno nebitna
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Bojana, Sardo, hvala. ;)

                            Niko ne gleda Ferera i Dolgopolova?
                            Drzi se Alex dobro i u trecem setu, moguce da ce i ovdje taj brejk odluciti pobjednika...

                            Comment


                            • Zeko, Zeko, Zeko... Nikad necu razumeti tu potrebu da se trazi celendz na mec loptu, a jos manje posle toga.

                              Svaka cast DelPo, odlicne 2 nedelje za njega. Nadam se da umor nece biti prevelika posledica u Parizu...

                              Comment

                              Working...
                              X