Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2012. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta mislite sutra za mec izmedju Kolija i Sepija?
    http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

    Comment


    • Dobice Koli imam osecaj,bolje igra ove godine,vise mu odgovara podloga,bolji je igrac,bolji mu je H2H.Jeste da se mucio u prvoj rundi ali i Italijan se mucio,tako da bi trebao Kolsrajber da dobije,mada sa njim nista nije sigurno.
      Mec dana svakako Troicki-Huta Galung,salim se Bagdatis-Berdih,stvarno moze da bude lep mec i da gledamo fine poene mada nesto mi govori da ce Ceh to po kratkom postupku.Ostali mecevi i nisu nesto interesantni,samo se nadam da se Richard nece izglupirati
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Ocekivano, ovaj mec Kolsrajbera i majstora Sepija je komotno trebalo preskociti
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Ako izuzmemo bekhend,Kolsrajber je jedan od losijih igraca na turu..
          Last edited by Vule_89; 16-02-12, 11:25.

          Comment


          • Originally posted by Vule_89 View Post
            Ako izuzmemo bekhend,Kolsrajber je jedan od losijih igraca..
            Zaista? Cemu ta tvrdnja?
            Decko je slab u glavi i uvek ce i biti slab u glavi, tehnicki je u top 10, bez ikakve sumnje u to. Ovo danas nista ne znaci.
            Gledaj kako je taj los igrac demolirao Djokovica pre 3 godine.
            Last edited by Indigo; 16-02-12, 11:30.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Ne vidim sta pored bekhenda jos ima sto bi bilo za pohvalu? Od kojeg igraca iz top 10 je bolji..? Pa i Krajinovic je dobio Novaka u Beogradu..bez obzira sto mu je ovaj predao,pa to ne znaci da je ovaj drugi bolji..tenis se ne vrti oko Novaka..
              Last edited by Vule_89; 16-02-12, 11:36.

              Comment


              • Ko je rekao da se tenis vrti oko Djokovica? Jel ti to pokusavas da citas izmedju redova iako nije nista napisano?
                Poenta onoga sto ja hocu da kazem je da Kohli kada bi sredio glavu bio bi u top 10 bez ikakve sumnje. Redovno muci Nadala, Federer mu ne lezi kao i vecini Ato toura, ali za Almagra koji je bio u top 10 je on za mene izmislio tenis ali izmislio.
                Gledaj kako je tukao Rodika kada je ovaj bio u dobroj formi.
                On nije los igrac.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • To je tvoje misljenje..ne znam samo sto je danas puko,a imao je 4-1...igrao je protiv Sepija..ne protiv Nadala pa da padne u igri..

                  Comment


                  • To za Kolsrajbera nista nije cudno,i sto je imao 4-1 pa izgubio ne znaci da ima samo bekhend.Igra covek na svakoj podlozi,voleji,servis,FH,BH kompletan tehnicki,divno ga je gledati kad igra tenis kako zna i ume,ali on nikad nece biti svetski vrh i to je to
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Mislim da ce se ovdje Karlovic prostetati do naslova. Dobre ce rezultate postici i Tomic i Raonic.
                      Zanima me sta ce napraviti Cilic. Nadam se dobrim rezultatima Hewitta, a i Roddicka.

                      Sutra izlazi zdrijeb.
                      Last edited by ajmooooooo!!!; 16-02-12, 12:16.

                      Comment


                      • Filip Kolsrajber je jedna velika zamlatina. On ima fantastican servis, za svoju konstituciju. Kada ga sluzi taj servic, svakom je nezgodan. Ali kad ga stane, macji kasalj je za svakog... Zna li iko sto mu znaci pokusaj onih vinera, sa sredine, izvise najvisocijeg dijela mreze?! Pa tip je vise skapirao da nema visinu za tako ravne udarce, zasto sam sebi radi o glavi.

                        Comment


                        • Originally posted by M_G_S View Post
                          Filip Kolsrajber je jedna velika zamlatina. On ima fantastican servis, za svoju konstituciju. Kada ga sluzi taj servic, svakom je nezgodan. Ali kad ga stane, macji kasalj je za svakog... Zna li iko sto mu znaci pokusaj onih vinera, sa sredine, izvise najvisocijeg dijela mreze?! Pa tip je vise skapirao da nema visinu za tako ravne udarce, zasto sam sebi radi o glavi.
                          Najgore je kad se iznervira, pa krene onako sumanuto da napada mrezu kao danas pred kraj meca, Seppi ga je prolazio kao da ga nema.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Sve to stoji,ali kada Filip igra kako zna i ume ne postoji teniser kome nece napraviti probleme.Gaske je pocistio Bogomolova,strasan tenis je odigrao,kakva steta za tog momka sto nema makar jedan GS,nikad ga nece ni imati.

                            Sad slede Berdih i Bagdatis,kaze brat poslednji mec prepodnevnog programa
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Oduvek sam znala da je 14h prepodne

                              Nisam gledala ceo Gaskeov mec, ali ono sto sam videla je izgledalo bas dobro, nadam se da ce izbaciti Davidenka.

                              A Baggy odmah ima problem na svoj servis...
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Ma sto se tice udaraca i kompletnosti,svestranosti Kohly bi morao uvijek da bude u TOP 10 drustvu,ali znamo dje je slab i da se tu nece nista promijeniti.
                                Ipak da ovako bude porazen od Seppija je previse i za njega.
                                I dalje mi nije jasno kako je Bogomoljka toliko uradio prosle godine,pa on je krajnje limitiran igrac i stvarno se treba diviti tome sto je uspio toliko da se probije.No ostace sve na toj sezoni sve su prilike,sad ga vec svi ciste.
                                Berdych lagano za sad,valjda ce Baggy moci da igra,ovo je mec od kojeg se najvise ocekuje.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X