Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobrodoslica i predstavljanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Dobrodosao tocilo

    Verujem da ces uzivati

    Comment


    • #77
      Dobrodosao,kralju mnogo nas je


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • #78
        Dobrodosao,tocilo ;)
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • #79
          točilo, dobrodosao
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • #80
            Cao. Zovem se Marijana, ili me drugi tako zovu... kako god. Iz Novog Sada sam i imam 25 godina. Najbolja drugarica NebojseNS, za one radoznalije. Zahvaljujuci njemu sam ovde. Nikako da se uclanim, a obecavam mu mesecima. Sve u svemu volim sport i razumem se u isti vise od vecine prosecnih devojaka, te sam smatrala da treba da postanem clan jednog sportskog foruma. Nadam se da ce mi vreme provedeno ovde biti prijatno. Eto toliko od mene za pocetak.

            Comment


            • #81
              Marijana dobrodosla i uzivaj na forumu
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • #82
                Dobrodosla na forum. ;)
                Drago mi je da smo dobili zensko pojacanje, ali nije mi jasno kako ti onaj Sone moze biti najbolji drug...

                Comment


                • #83
                  Hvala puno!

                  @Majabl, nije ni meni ))) haha.. ubice me!

                  Comment


                  • #84
                    Dobrodosla

                    Coa jesi spreman?
                    Last edited by hamza_TM87; 23-03-12, 20:55.

                    Comment


                    • #85
                      Dobrodosla Nadam se da ces vise visiti na ovom forumu nego sto sam ja na tvom Majo, evo veruj mi ne znam ni ja... Hamzo, ne sme Coa, zna sa kim ima za posla
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #86
                        Pozdrav i dobrodosla Marijanissima,jos ako pratis NFL kao NebojsaNS bice super.

                        Comment


                        • #87
                          Hvala. Tu sam slaba, nisam ljubitelj!

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Dobrodosla Nadam se da ces vise visiti na ovom forumu nego sto sam ja na tvom Majo, evo veruj mi ne znam ni ja... Hamzo, ne sme Coa, zna sa kim ima za posla
                            Pricamo o Aci! Taj bi za FB sve uradio!

                            Comment


                            • #89
                              Dobrodosla i nadam se da ces biti aktivna kao Nebojsa...inace pusti ti Cou i cuvaj se Vladana,taj je najopasniji,uvijek zenskom dijelu prvi pozeli toplu dobrodoslicu i stavi se na raspolaganje...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • #90
                                Super bi bilo kad bi pratila badminton, pa da imam s kim pisat o tom plemenitom sportu... Mada i skvoš bi bilo super... Sad ce ljetnji turniri, prepuni neizvjesnih meceva.

                                Comment

                                Working...
                                X