Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobrodoslica i predstavljanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bane je View Post
    Eeeee sad se sjetih Brane, moja prva virtuela simpatija... A sad ođe imam jednu drugu. Ma nema šanse da neko poveže o kome se radi.

    Nego, na moto pdf imamo Ljiljanu i Anđeliju, ali samo učestvuju u kladionicu, šteta.
    Digao si ruke jer navija za Markeza?
    sigpic

    Comment


    • Ma jok, pobjegla sa foruma hehe

      "I love to speak with Leonard
      He’s a sportsman and a shepherd
      He’s a lazy bastard
      Living in a suit ."
      Leonard Cohen

      Comment


      • Do j#j# je ova mogucnost promene username-a na svakih 5 dana

        Comment


        • Da li mozes da mi kazes na kom kanalu SK je bio prenos finala Turskog kupa Fenerbahce - Akhicar odigran 10.05.2018.

          Comment


          • Halo svima, evo da se javim kao novi ovdje, i da pitam, pošto sam iz Hrvatske kako ću moči pratiti utakmice naše reprezentacije u direktnom prijenosu???

            Comment


            • Originally posted by HTZ View Post
              Halo svima, evo da se javim kao novi ovdje, i da pitam, pošto sam iz Hrvatske kako ću moči pratiti utakmice naše reprezentacije u direktnom prijenosu???
              Ako imaš mobilni tel sa android aplikacijom, samo instaliraj "Mobdro" tu ćeš uvek naći tv koja prenosi utakmicu sa SP. Za ostale linkove će ti se već neko javiti.

              P.S. Dobro došao na forum.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Dobrodošao. Pokušaj ovde kod Rusa da potražiš,ja tu gledam tenis ponekad.

                http://videostream.dn.ua/videopage/v...YWl1aA№f№f
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Vidim da je tema malo zamrla ali nema veze.
                  Da se predstavim i ja, ime mi je Nemanja,iz Bgd-a sam,jmam 28 godina.
                  Ljubitelj Formule 1, MotoGp-a i Liverpula.
                  Formulu 1 pratim od 1999. godine,tada bio strastveni navijac Mike Hakinena,kasnije,nakon Mike navijao za sve fince (sem Kovalainena[emoji16]) pa samim tim i za Kimija Raikonena.
                  Trenutno navijam za Fetela,od samog trenutka kada se pojavio u f1 pobrao je moje simpatije. Pored njega navijam za Leklera i Okona. Maks mi je isto simpa vozac.
                  Sto se tice Moto gp sampionata,njega pratio od 2002-3. onda sam imao pauzu do 2007. I od tada manje vise pratim svaki vikend. Naravno,Rosi je ikona i svi ga volimo. Markez ima moje velike simpatije i moze se reci da za njega i navijam.
                  Sad malo o Liverpulu,pratim ga od 2004 godine i nisam odustao u onim godinama kada smo imali onoliko nadmocnu ekipu u kojoj je učestvovao i nas proslavljeni as Lane Jovanovic [emoji23]
                  Vatreni navijac,svaku utakmicu,spekulaciju i transfer pomno pratim.
                  Pratim i Formula e sampionat ali o tome malo kasnije. Raspisah se ja... [emoji3]

                  Comment


                  • Pozdrav i dobrodosao!

                    Pisi na temi Liverpoola, treba nam pojacanje!

                    za avatar, moj covek!
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Pusti ti to, zvezdaš ili grobar? Šalim se lomax, dobrodošao!
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Jedino ti oba Finca priznajem

                        Ostalo...pihhhh

                        Velko'M
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Pusti ti to, zvezdaš ili grobar? Šalim se lomax, dobrodošao!
                          Sto je najgore, ne salis se.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • 70% se šalim.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Bicu aktivan na temi Liverpula,tu nema dileme [emoji16]
                              Verovali ili ne,ja sam neopredeljen sto se tice domaceg sporta [emoji16]
                              Ne vidim emotikone preko tapatalka,ali nadam se da su pozitivni [emoji23]

                              Comment


                              • Pozdrav fakiri. Seks droga I FK Buducnost.

                                Comment

                                Working...
                                X